Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
6,381
Yav eskiden kalma bir e-tab 5 var rr3 oynuyordum, aslında şaşırıyordum nasıl kaldırıyor diye, neyse dün Android 5 aşırı takılıyor diye sürümü düşürelim dedik, takılma ve youtube'da video izlerken takıla takıla gitme gibi sorunlar çözüldü de daha yavaş ve çok çok daha yavaş oldu. Daha az ısınıyor oyunda ama içim bir rahatsız yine.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Youtubede alakalı alakasız her videonun hatta her yorumun altına gelip kanalıma abone olun videomu beğenin diye aglayanlara uyuz olan bir ben miyim?

Reaksiyon puanı
6,381
Evlenmek mutluluk vb. yanında daha çok sorumluluk, daha çok harcama, sürekli maaş yükseltme ihtiyacı, maddi sıkıntılar vb. getirmez mi?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,763
Evlenmek mutluluk vb. yanında daha çok sorumluluk, daha çok harcama, sürekli maaş yükseltme ihtiyacı, maddi sıkıntılar vb. getirmez mi?
Getirir ama iyi hesap yapman gerek harcamaları. Evlendiğin kişiye gereksiz harcamalar hakkında iyi iyi konuşman gerek. Sana göre zor olduğunu ve fazladan üstüne yüklenmemesini isteyebilirsin.

Gelir gider oranını kendisi görürse sana hak verecektir.

enis1628

Asistan
Reaksiyon puanı
114
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
yaln dünya

monarosa

Asistan
Reaksiyon puanı
74
söyleyeyim de kurtulayım: her yerde uyumak istiyorum, her zaman uykum var. ne kadar uyusam da aşamıyorum bunu :/

M

Murat Burç

SDN Okuru
İnsanların vurdumduymazlığı midemi bulandırıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış beslenme-Yanlış beslenme düzeni-Yanlış uyku düzeni-Düzenli spor yapmamak-Enerjiyi yanlış yerlerde harcamak = Sürekli uyku hali.
+B12 eksikliği. İç hastalıklıkları doktoruna gitmesini tavsiye ederim arkadaşın. B12 hapları ciddi etki yapmıştı bende.

M

Murat Burç

SDN Okuru
İşte beslenme düzenli olunca bu tür eksiklikler olmaz.Ben dediklerimin hepsini yaptım mesela bir dönem bırak sürekli uykuyu gece uyku bile gelmiyordu çoğu zaman tabi çalışmıyorum eğer çalışsaydım heralde akşam uykum gelirdi diye düşünüyorum o da normal.
Yediğimiz şeylerde hayır yok. Takviye şart oluyor bazen

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,058
okumakla,cahillik ayrıdır.karıştırmayın.

okumakla bilginiz çoğalır,ama kişiliğiniz ,karakteriniz önemlidir.
bunu çok bilinen hikayeyi yazarak anlatmak isterim.

ALINTI
Adam oğluna hep sen adam olamazsın dermiş ,oğlu da ileride göreceksin nasıl bir adam olduğu mu sana göstereceğim,der,babasına.

Aradan yıllar geçer delikanlı okur ve bir ile vali olur ve vali olduğu gün yardımcısına emir verir babasının ismini vererek;git falan köyde bir adam var onu alın getirin der.

Emir –demiri keser misali valinin yardımcısı Valinin babasını apar topar alıp getirirler, babasının içeri girmesiyle oğlu babasına
baba; “bana adam olamazsın diyordun bak ben vali oldum” der.

Oğlum ben sana vali olmazsın demedim ki, adam olamazsın dedim,adam olsaydın babanı ayağına getirmezdin” der, oğluna..

CoffeX

Doçent
Reaksiyon puanı
518
okumakla,cahillik ayrıdır.karıştırmayın.

okumakla bilginiz çoğalır,ama kişiliğiniz ,karakteriniz önemlidir.
bunu çok bilinen hikayeyi yazarak anlatmak isterim.

ALINTI
Adam oğluna hep sen adam olamazsın dermiş ,oğlu da ileride göreceksin nasıl bir adam olduğu mu sana göstereceğim,der,babasına.

Aradan yıllar geçer delikanlı okur ve bir ile vali olur ve vali olduğu gün yardımcısına emir verir babasının ismini vererek;git falan köyde bir adam var onu alın getirin der.

Emir –demiri keser misali valinin yardımcısı Valinin babasını apar topar alıp getirirler, babasının içeri girmesiyle oğlu babasına
baba; “bana adam olamazsın diyordun bak ben vali oldum” der.

Oğlum ben sana vali olmazsın demedim ki, adam olamazsın dedim,adam olsaydın babanı ayağına getirmezdin” der, oğluna..
Arkadaşın mizah amaçlı söylediğini düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...