Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Murat Burç

SDN Okuru
Snapdragon 845 var, 1080 2160amoled ekran var, ois var, ekran içi parmak izi var ama fiyatı neden bu kadar uygun?
Ben de araştırıyorum da yavaştan merak ettim.
Android güncellemesi yok. 9 gelmedi. 10 gelirse direk 10 gelir. Flyme güncellemesi veriyorlar bütün android özelliklerini verdiklerini iddia ediyorlar (hassittir oradan).
60 fps video yok. Küçük küçük yazılım buglarından bahsediliyor. Başka sorunu yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşimin Mi5s'ini iade edeceğiz. Ben de telefon alacağım bunu da düşünüyorum daha üstünü de düşünüyorum ama para yok. Herşey çok pahalı e bende de para yok. :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bir gün güçlü biri olursam kimseye merhamet etmeyeceğim. Özellikle şuan kimseye merhameti olmayanlara.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Ara sıra dışarı çık ve gez. Hep bilgisayar başı adamı hasta eder.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Yıl olmuş 2020, burası hala yaşıyor mu ya? :tonguewink:

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yıl olmuş 2020 hala diyorum. SDN'den ve forumundan birşey olmaz diye. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Koskoca DH forum bile ölüyor bugün. Kıyaslanırsa SDN'nın statları muhtemelen dhnin yanından ucundan bile geçemiyordur zaten.

SDN
''Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesi''

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
İşi gücü olan zaten foruma takılmaz. Bunun için vakti olmaz.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Bu tamamen zevk meselesi.. ?

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,129
Canım çıtır Maraş tarhanası istedi yaw. Maraşlı olan var mı?:)
usain siz Yörükmüsünüz,bu tarhana çorbasını herkes bilmez,bende deli gibi severim,yaz kış olsa yerim,hele ki içine katılan yarpuz(yada kekik)harika tad verir,Eskişehir,Emirdağ Yozgat ,sizin Maraş tarafı iyi bilir:)Türkmen tarhanası diyede geçer ismi,canım çekti ,çok kötüsün:);)
0.jpg

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Canım çıtır Maraş tarhanası istedi yaw. Maraşlı olan var mı?:)
usain siz Yörükmüsünüz,bu tarhana çorbasını herkes bilmez,bende deli gibi severim,yaz kış olsa yerim,hele ki içine katılan yarpuz(yada kekik)harika tad verir,Eskişehir,Emirdağ Yozgat ,sizin Maraş tarafı iyi bilir:)Türkmen tarhanası diyede geçer ismi,canım çekti ,çok kötüsün:);)Ekli dosyayı görüntüle 84570
Olsa da yesek/içsek. :)

Reaksiyon puanı
2,554
A30 cihazıma takılan 5d kırılmaz cam ekrandan çok fazla çalmış öyleki bazen youtubede en alta düşen yazı zor okunabiliyor yandaki siyahlıklar en azından şeffaf olsa daha iyiydi.Haftanın 1 yada 2 günü dışarı çıkıyorum onun dışında evdeyim acaba korumasız mı kullansam dert oldu son zamanlarda.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Kaç gündür pc üzerinden Android emulator ile oyun oynayayım diye ram bakıyordum malum bluestack 8 gb ram istiyor bende var 4 sagolsun bir arkadaştan 4 daha temin ettik.

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,050
usain siz Yörükmüsünüz,bu tarhana çorbasını herkes bilmez,bende deli gibi severim,yaz kış olsa yerim,hele ki içine katılan yarpuz(yada kekik)harika tad verir,Eskişehir,Emirdağ Yozgat ,sizin Maraş tarafı iyi bilir:)Türkmen tarhanası diyede geçer ismi,canım çekti ,çok kötüsün:);)Ekli dosyayı görüntüle 84570
Bu fotoğraftakini bizim köyde de yapıyorlar(Isparta'da). Evet kökeninin yörük olduğu söyleniyor.
Maraşta doğdum ve bir süre yaşadık sadece.

cerezlik-tarhana-1-800x800.jpg

Çıtır tarhana dediğim bu. :)

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,050
Yok, ben tadını merak ettim.
Haa onu diyorsunuz. :)
Bizim Maraşla doğru düzgün bağımız kalmadı. Köyde yapılıyor dediğim küçük yumrular halinde çorba yapmak için olan. Benim bahsettiğimse çerez gibi olan. Maraşlı arıyorum ki sipariş vereceğim. Hatta bulursak beraber sipariş verelim. Çayın yanında cips gibi mükemmel gidiyor. Üstelik oldukça faydalı ve doğal bir çerez. ?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
CS:Go oynayacak var mı? Bende rank olmayabilir, kötüyüm. Bu aralar hiç girmedim, 9 cigolayt indikten sonra oyundayım.. :)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Bu sıralar war robots a sardım zaten cs yi beceremem de

M

Murat Burç

SDN Okuru
KYK'da yediğim yemekler şu sıralar artan mutsuzluğuma mutsuzluk katıyor.

Düzgün yemeğe hasret kaldım. Özel şirketler parasını devletten alıyor zaten şikayet dinlerler mi hiç.

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
RTX2060 lı yeni sistem topladım ama hevesim kursağımda kaldı, yine coil whine sorunu var oyunlarda borazan gibi ötüyor. Uğraş dur şimdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...