Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gdsasdwe2134

Asistan
Reaksiyon puanı
94
konu yanlış yere açılır yada başlık veya mesaj büyük yazılır bunlar tamamen aksilik diyelim dalgınlık diyelim düzeltilir ama başlığa acil yazmak tamamen bencilliktir benim işim olsun diğerleri ne olursa olsun düşüncesine ait bir durumdur hem açtıkları konu ile forum düzenini bozarlar hem sahsi düşünürler kabahat üstüne kabahat yani ben ihtiyar bir adamım acil yazdığında başlıkta nerden bileyim araba mı istiyor kalp krizimi geciriyor elini mi kesti sorun neyse kısaca yaz başlığa bunu bilmek için profösör olmak gerekmez
Öyle ki verilen cevapların içinde bir link, bir video falan varsa onu izlemeye veya okumaya bile üşeniyor cevabı hala sana soruyor. 5 10 dk icinde cevap yazilmazsa birde spam yapiyor. Bilmiyor ki tek çözüm sorununu Google amcaya sormak. Acil yazilan basliklara bakasım bile gelmiyor o yüzden.

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Bir ara acil word lazım olmuştu. Office 2003 yüklemiştim. işimi hallettikten bir süre sonra 2003'ü silip yenisini yüklemiştim. Tam silememişim galiba Windows Update'den ne olduysa 2003'e güncelleme gelmiş. Olmayan şeyi güncelliyor bakalım ne olacak.

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Sanırım ışıklar pek ilgimi çekmiyor. Etraf karanlıkken aydınlığı seven bir tek ben miyim..

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
vay anam vay. bu konu 7500 sayfa olmuş ya. burdan tüm eski ahaliye selam eder bayramını kutlar ve kaçarım.

---- Mesajlar birleştirildi ----

bu arada allah söyletti sanırım asdasdas. 23 Ağu 2008 / 23 ağustos 2018...

Son düzenleme:

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
vay anam vay. bu konu 7500 sayfa olmuş ya. burdan tüm eski ahaliye selam eder bayramını kutlar ve kaçarım.

:D Nice 10. senelere.

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Osmanlı'nın sonu, beşik ulemalığı ile gelenlerin bilim ile şirki bir tuttuğu için gelmiştir. Bu gidişle Türkiye'nin sonunda yine din istismarcılarından gelecek... Hayır yani bu istismarcılar fetöden ibaret değil ki. Bu ülkede din adına her şeyi yapabilirsin ancak din yolu ile olusmuş grubun (cemaatin) şeyhi isen müritlerine şu partiye oy verin diyemezsin.Bu durum kanunlara aykırı...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hakikaten laftan anlamıyorlar.
Ama çok şey bildiklerini sanıyorlar.
Akıllanmazlar.
Bağnazlık çok çok kötü.
Cevap veremeyecekleri bir şey söyleyince bağırıp çağırarak bastırmaya çalışıyorlar.
İnsan mecbur susmak zorunda kalıyor.
Cahillik , bağnazlık başa bela.
Bugünün gerçeklerinden zerre anladıkları yok.

Yapabildikleri tek şey bağırarak bastırmak.

Ne olursa olsun.
Neyi desteklerseniz destekleyin.

Karşınızdaki kişiyi adam gibi dinleyin. Haklıysa haklısın deyin. Bilmiyorsanız bilmiyorum deyin. Bağırıp çağırmayın. Bu ülkenin en büyük sorunu iletişimsizlik, saygısızlık, bananecilik, bana dokunmayan yılan bin yaşasın.

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Ne yaparsak yapalım ne dersek diyelim bi kere daha önceden etiketlenmişiz... Her türlü onlar deha biz cahiliz...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
Poyraz Karayel der ki hepsi manyak bunların...
Poyraz Karayel kim? dersen yazık sana çok cahilsin keşke öğrenip aydınlansan...
orijinali saçma...

deter1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
seni çok seviyorum her gördüğümde dayanılmaz duygular yaşıyorum çok yakınımdasın ama sebepsizce sana hiçbir şey söylemiyorum canımdan daha değerlisin...

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Şu özlü söz faslını kapatsak mı?

azen63

Müdavim
Reaksiyon puanı
24

hg geldin. senınde bayramın mübarek olsun kardeş..

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Raporladığım iki mesajın sahipleri hak ettiğini bulmuş, adaleti sağladığın için teşekkürler @Mrtaltg . "güzel koyduk"lu mesajların sahiplerine hiçbir işlem yapılmadığını hatırlıyorum, adaletin işlemesini görmek güzel.
e66e84acbfd368a4cd200545b1107fe3.jpg

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
@rtakak avatarınızdaki şeyin adı anime mi oluyor. Ben hiç anlamam animeden de merak ettim. Pek tatlıymış:) Herhalde tek izlediğim Tusubasa vardı. O anime mi bilmiyorum ama :)

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,460
@rtakak avatarınızdaki şeyin adı anime mi oluyor. Ben hiç anlamam animeden de merak ettim. Pek tatlıymış:) Herhalde tek izlediğim Tusubasa vardı. O anime mi bilmiyorum ama :)
hazırsan başlıyorum; kemerleri bağla ;)
Anime bir tür olarak düşünebilirsin.
Dizi gibidir. Her türlü konu da kategoride vardır.
Dram, komedi, fantastik, bilim kurgu,aksiyon ve hentai denilen +18 içeriği konu alan anime de vardır.

Bu resmimdeki benim ilk izlediğim dram animesi Plastic Memories'ten Isla.
Ana karakter ve en son ölüyor.
Bu anime kısa olmasına rağmen beni cidden etkilemişti. Ağlamıştım izlerken :p
Sevdiğimden onu yaptım.
İlk izlediğim anime ise Tokyo Ghoul'dur.
Aksiyon, fantastik ve bilim kurgu var içinde.
Epey popülerdir.

Animeye nasıl başladım onu da anlatayım :)
Bir sınavda sıra arkadaşım ile sınavımız bitmişti. Oturuyorduk o manga denilen animenin kitap hali olarak san :) mangasınu bitirmişti. Bana verdi okumam için ben de orada okudum. Hoşuma gitti. Ödünç alıp bitirdim. Diğer sayılarını sipariş edip hepsini bitirdim. Tokyo Ghoul'un mangasıydı :)
Daha sonrs animesini izlemiştim :)

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Anime bana dandik grafikli çizgi film gibi geliyor. :p Konularından işi götürüyorsa bilemem ama bir Cars 3'ün grafiklerine bak bir de animelerin. Cars3 demişken animasyonları çok sevmem ama arabalar serisini ilk çıktığı tarihten beri çok severim. Severek izlerim.Şuan 3 filmi var ama 5 olduğunda bile hala izlerim diye düşünüyorum. Ama anime benlik değil.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,460
Valla ben de öyle diyordum.
Biraz çizgi film gibi.

Ben henüz izlemedim Cars 3'ü ahaha ama bir ara izlemeyi düşünüyorum.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Sevdikleriniz yanınızda dünyanız barış dolu olsun. Allah’ın selamı üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar dilerim.

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Bende sonradan baktım. "bugünki ilk cuma mesajı" demiş. :(
:D teknik bakımdan dün söylemiş gibi görünüyor biraz detaylı bakarsan hahaha.

Bu haftaki 3. cuma mesajı da benden.
Çıkarsa kalbinde yara, Yaradan dönüştürür bunu bir gün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düşürmez seni dara. Kaldır başını semaya, aç ellerini mevlaya. Sen istemesini bilirsen, mevla cevap verir duaya. Cuma günümüz mübarek olsun.
kaynak:https://www.mynet.com/cuma-mesajlar...kisa-veya-resimli-cuma-mesajlari-110104096562

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...