Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

justreo

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Hedef sizin yolunuz, heves ise hedefe doğru attığınız adımlardır.

Death Mark

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
15,466
Bir şeyi yüreğinde ve aklında bitiremedikçe, gidişler ve kaçışlar çare değildir.

Death Mark

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
15,466
Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramımız kutlu olsun. :)

Son düzenleme:

Gökçe Asena

Profesör
Reaksiyon puanı
2,127
Bütün kötülüklere karşı güçlü bir duvar çekin bu zamanlar en mutlu günümüz. Ne de olsa bugün bayram. . :)

Usain

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
15,159
Filmi internetten indirmek mi daha kötü Google Film'den kiralayıp ekran videosu almak mı? Ticari amaç yok. Sadece amaç arşiv oluşsun. :)

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Korsan, adamdır. Geçen, Sonsuzluk Savaşı'nı izledim, bölüm iki ne zaman çıkar acaba? Örümceğin "ölmek istemiyorum" diyişi, duygusaldı.

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Çiğköfteci Sait sattın bayat çiğköfteyi, bozdun midemizi...

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Eğlence amaçlı gazete sayfasına istediğim şeyi yazıp ekran fotosu alabilir miyim hani sanki gazetede yazılan bir haber gibi tabi bende pc yok android cihaz var imkanlar böyle var mı fikri olan ?

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
30’una kadar istediğim özellikli 2.el telefon bulamazsam s8 alacağım galiba.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
12,108
İnş bir gün forumlarda başlığa acil yazmadan konu yazmayı öğrenen bir toplum olacağız bir de dilenenler gibi yardım edin diyenler

Death Mark

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
15,466
Ve hayat kaldığı yerden hiç kalmasını istemediğiniz bir şekilde devam ediyor..

Reaksiyon puanı
5,172
Dertsiz baş yarasız ağaç olmaz... Söylenmek bana sadece ilgi çekme çabası gibi geliyor(şahsi algılamayın)...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aklını kullanmayan adamın gözümde çöpten aşağı değeri yok.

Bu dünyadaki en kötü şey şükür edip işi oluruna bırakmak.
Şükür et etme diyen yok. Hakkını ara yahu.

Usain

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
15,159
Konu açılan yere kocaman acil, yardım vs yazmayın mı yazsanız acaba? :) @by efsane

MrtAltg

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
12,108
Konu açılan yere kocaman acil, yardım vs yazmayın mı yazsanız acaba? :) @by efsane
konu yanlış yere açılır yada başlık veya mesaj büyük yazılır bunlar tamamen aksilik diyelim dalgınlık diyelim düzeltilir ama başlığa acil yazmak tamamen bencilliktir benim işim olsun diğerleri ne olursa olsun düşüncesine ait bir durumdur hem açtıkları konu ile forum düzenini bozarlar hem sahsi düşünürler kabahat üstüne kabahat yani ben ihtiyar bir adamım acil yazdığında başlıkta nerden bileyim araba mı istiyor kalp krizimi geciriyor elini mi kesti sorun neyse kısaca yaz başlığa bunu bilmek için profösör olmak gerekmez

Usain

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
15,159
konu yanlış yere açılır yada başlık veya mesaj büyük yazılır bunlar tamamen aksilik diyelim dalgınlık diyelim düzeltilir ama başlığa acil yazmak tamamen bencilliktir benim işim olsun diğerleri ne olursa olsun düşüncesine ait bir durumdur hem açtıkları konu ile forum düzenini bozarlar hem sahsi düşünürler kabahat üstüne kabahat yani ben ihtiyar bir adamım acil yazdığında başlıkta nerden bileyim araba mı istiyor kalp krizimi geciriyor elini mi kesti sorun neyse kısaca yaz başlığa bunu bilmek için profösör olmak gerekmez
Evet aynen. Zaten bir insan konu hakkında bilgi sahibi ise hemen yazar. Oraya acil yazılması diğer insanların vaktini çalmak demektir. Başlıktan bakıp ona göre girmek yerine konuya girip okuması gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...