Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Ne kurulmaz mac os x miş ya[emoji853] 2 gündür uğraşıyorum. 8.5 gb lık dvd olsa 4.7 gb dolu. Bilgisayarcıya mı veriyim artık. Hackintosh kanser eder.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
daha yukarda ios konusu var. telefon kılıfı konusu var. oyun konusu var. laptop konusu var. bunlar sadece birkaç sayfa önce. arada benim bir mesajda sorduğum acil bir soru göze battı demek ki. ilginç. çelişiyorsunuz !

Ortada herhangi bir çelişme yok. Sen bu konu altında soru sorup yardım almaya çalışıyorsun, araba ve oyun konusunda soru sorup yardım isteyen birini ise göremedim. İkisi de tamamen farklı şeyler.

Bu konuyu 500 sefer tartıştık. Artık baydığını düşünüyorum şahsen.

Reaksiyon puanı
2,146
Herhangi bir site güvenli midir diye de mi konu açacağım yahu? Sohbet havasında soru soramayacak mıyız burada? Sanki bana sistem toplayın dedim, cevabı evet veya hayır olan bişey komplike bişey yok.

Bu arada spigen.com.tr güvenliymiş dün sipariş ettim bugün geldi.

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Yeryüzünden J.Lo 'nun A'int your mama şarkısını paylaşmayan kız kalmadı heralde

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Hackintosh kanserdir Macintosh candır.

Öyle gerçekten[emoji23] kaç farklı programla kaç dmg iso yazdırdım. Usb den başlıyor normalde ama başlamıyor. Snow leopard yüklenebiliyor ama diski görmüyor. Bilgisayarda rahat 15 gb kalıp dosyası birikti. Akk ya yazık oldu.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Öyle gerçekten[emoji23] kaç farklı programla kaç dmg iso yazdırdım. Usb den başlıyor normalde ama başlamıyor. Snow leopard yüklenebiliyor ama diski görmüyor. Bilgiduarda rahat 15 gb kalıp dosyası birikti. Akk ya yazık oldu.

Şşt biri bizi duyabilir kızarlar :)

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Haber Kimin haklı kimin haksız olduğunu bilmediğimiz halde şu yorum yapılmış :

"Ülkemizde çok değerli yatırımları bulunan ve sunduğu hizmetlerle Türkiye'yi geleceğe taşımayı hedefleyen Vodafone’un, meslektaşımıza açtığı davayı geri çekmesini, verilerle net olan bir durumu, açık iletişim kurarak kamuoyu ile paylaşmasını bekliyoruz."

Zaten davacı haksızsa para ödemesine gerek kalmaz.Üstüne üstlük Cumhurbaşkanı'yla ne alakası var onuda anlamış değilim.Tamam davaları geri çekti falanda ne alakası var yani ?

"Zor günleri geride bırakan ülkemizde, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın şahsına yapılan haksızlıklara karşı açtığı davaları bile bir kereliğine geri çekmesi, belki de bu durumun her iki taraf için düzelmesi adına iyi bir örnek teşkil edebilir. "

Hakkı reyiz olmadı bu.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
Herhangi bir site güvenli midir diye de mi konu açacağım yahu? Sohbet havasında soru soramayacak mıyız burada? Sanki bana sistem toplayın dedim, cevabı evet veya hayır olan bişey komplike bişey yok.

Bu arada spigen.com.tr güvenliymiş dün sipariş ettim bugün geldi.
mecburen. soru sormak yasak, acil bir durumda birşeyler demek yasak. windows 10 güncelleme nasıl durdurum demeyez, gidecez konu açacaz, birileri görecek, cevap yazacak. aciliyeti geçecez. sonra bu hikaye gibi, nerden nereye varacak iş.

neyse, buraya soru sormaktansa gider türkçe ingilizce google a sorarım. konu açıp cevap mı bekleyecem.

açtım da noldu ayrıca? kulaklık önerisi istedim. adam teknosadan herhangi bir tane al demiş. zeka seviyemizi seveyim.

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Yeni Android N launcher güzel olmuş ama fazla sade gibi geldi.Birde şu yeni kamerayı lollipop'a kuramıyorum ya ona yanıyorum :(

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Kurallar neyse o arkadaslar.

Burada soru soran herkesin isi "acil" ama, bu kurallari ihlal etmenize bir bahane olamaz. Foruma yeni gelen biri nasil konu aciyorsa 10 yillik üye de ayni sekilde konu acarak isini halletmesi gerekiyor.

Kimseye cifte standart uygulandigini düsünmeyin. Gözden kacan mesajlar oluyor, onlari da yakaladigim an temizliyorum. Actiginiz konuya cevap vermiyorlar diye bu konu altinda isinizi halletmeye calismayin lütfen. Konuyu güncel tutmak bu kadar zor olmamali.

Biraz anlayisli olmanizi temenni ediyorum.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
4.5G diyorlar 400Kb/S indirme hızına sahip.Ahh Türk Telekom ahh...
Telefon çekmiyordur. Yoksa durum bu.
uploadfromtaptalk1470236279726.png

ALBATROS84

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Eskiden maçları radyodan dinlemek gibi bir şey vardı ya.
Lig maçlarını bile dinlediğimi hatırlıyorum, küçükken dinlediğim fenerbahçe chelsea maçını asla unutamam gol olunca yatakta zıplamıştım :D
Şimdi dinleyecek yer kalmadı izleyecek kanalda yok çoğu şifreli,paralı uyduya da şu frekans ayarlamalarını yapamadım :D

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
Bilgisayarın kasasına GT940M 2GB yazmışlar,Bilgisayarda GeForce 940M yazıyor.

Anlamadım gitti.

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
Aynı değil mi zaten?
Dağlar kadar farkları var ama bir videoda rastladım;Kasanın üstündeki Nvidia ambleminde 2GB'lik GT940M modelinde sadece orta çizginin altında 940M yazıyor.GeForce Experience'de ise sadece 940M yazıyor.Ama benim bilgisayarimdaki amblemde 940M yazmıyor.

Bende aynı olduğunu düşünüyorum ama kafam bayağı karışık.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Ulan hdd 5 mb yazma hızı nedir. İlla ssd aldiracaksin bana. Gerçi anakart ssd desteklemiyor ki alsam bile hdd hızında çalışacak.

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Bi pokemonumuz vardı onada guncelleme geldi açılmıyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...