Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umut erdem

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Niye spoiler veriyorsunuz anlamıyorum ya

Spoiler acilmiyo benim telefonda sinir oluyom😠😞😞 oh be bana katilan birisi buldum ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Gastrit veya reflu olabilir doktora gitmeni öneririm önceden önlem almalısın.

Abi doktora gittigimde ilac verip gonderiyorlar bazen icmesemde agrir mahvoluyom bu aralar kotu mide ara ara agrilar geliyo ne yapmaliyim

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Spoiler acilmiyo benim telefonda sinir oluyom😠😞😞 oh be bana katilan birisi buldum ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Abi doktora gittigimde ilac verip gonderiyorlar bazen icmesemde agrir mahvoluyom bu aralar kotu mide ara ara agrilar geliyo ne yapmaliyim
Muhtemelen sende de gastrit olabilir. Mesela asitli veya yağlı yediğin zaman yanma veya ağrı oluyorsa ertesi gün filan doktora git küçük hastanelere gitme. Ben gittim ilaç verip yolluyorlar kan tahlilinden sonuç mu olur muş. Büyük eğitim ve araştırma hastanesine gittim kan tahlilinde endoskopi ye pataloji ye kadar her tahlil yapıldı sonrasında ilaç kullanıyorum şuan durum gayet iyi.

umut erdem

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Muhtemelen sende de gastrit olabilir. Mesela asitli veya yağlı yediğin zaman yanma veya ağrı oluyorsa ertesi gün filan doktora git küçük hastanelere gitme. Ben gittim ilaç verip yolluyorlar kan tahlilinden sonuç mu olur muş. Büyük eğitim ve araştırma hastanesine gittim kan tahlilinde endoskopi ye pataloji ye kadar her tahlil yapıldı sonrasında ilaç kullanıyorum şuan durum gayet iyi.

Bilemedim gitsemmi simdilik gerek yok

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Kolay gelsin hepinize. [MENTION=7414]Ahmethz[/MENTION] [MENTION=391056]Ozzynight[/MENTION]

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Allah hepimizin yardımcısı olsun amin [MENTION=261339]Meridian[/MENTION]

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
teşekkürler [MENTION=261339]Meridian[/MENTION]

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
ihtiyaçlarımızı karşılayıp kendimizi mutlu etmek için çalışyıoruz ama çalışırken mutsuz oluyorsak niye çalışıyoruz, böyle bir döngü içine girdim...

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
arkadaşlar spoiler vermeyin.
spocu arkadaşlar size direk finali söylerim hevesiniz kaçar. :devil: :P

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
Tamam 6s plus ın performansı düşüktür de sen niye 6 tane konu açarsın [MENTION=22069]shiftdelete.net[/MENTION]

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
İphone sen ne kadar akıllısın saati geriye almadın diyordum ama takvimdeki etkinliklerin bazılarını 1 saat ileri almışsın !

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Nasil hucre degisimi ya bugun grip olmusum bogazlarim sisti
Mide den biyopsi alındı patoloji de incelendi sonuç öyle şuan. Pazartesi randevum var. Bunu seni korkutmak için demiyorum kontrole gitmen ve hastalığının nedenini öğrenmen için geç kalamam gerektiği için söylüyorum.

LogicErrorTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Açtığım konuya bir cevap bile gelmeyince hayattan soğuyorum, modemin fişini çekesim geliyor :)

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Turkcell müşteri hizmetleri ile dünkü konuşamam
-Turkcell müşteri hizmetleri buyrun
-İyi günler Turkcell TV+ ile ilgili bir sorum olacak idi
-Tabi buyrun
-Fx kanalı şu an varmı yoksa gelecek mi
-Hemen kontrol ediyorum Malesef platformda sex kanaları bulunmuyor
-Sex kanalı değil Fx Fx
-Hemen kontrol ediyorum biraz bekleteceğim .............. malesef
-Düzgün ne şekilde baktığınıza eminmisiniz
- Evet Sx kanalı bulunmuyor
-Yahu Fx Fethiye nin 'f' si
- Tamam pardon hemen bakıyorum...... Malesef bu kanal şu an gözükmüyor Ayrıca eklenecek kanallar hakkında bilgi almak için Turkcell TV.com â bakabilirsiniz.Başka bir isteğiniz
-Yok
-İyi günler
Yahu gülsem mi yoksa kızsam mı bilemedim
[emoji1]

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Bi motor alamadık işte bulamıyoruz okul yüzünden..

umut erdem

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Mide den biyopsi alındı patoloji de incelendi sonuç öyle şuan. Pazartesi randevum var. Bunu seni korkutmak için demiyorum kontrole gitmen ve hastalığının nedenini öğrenmen için geç kalamam gerektiği için söylüyorum.

Eski insanlar nasil saglam oluyo anlamadim biz den daha saglamlar mesela babamin midesi hic agrimamistir adam grip oluyo bana bulastiriyo o da iyilesiveriyo bu mide sorunu anada var onunda midesi agrir ama ablam 3 kutu kola icmisligi vardir hic agrimiyo bu ne ya bem icsem 3 gun agri cekerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...