Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
2,146
imgur.com 'u açıyorsun. Tarayıcıyı tam ekrandan kurtarıp bi köşeye çekiyorsun ve resmi tutup içine sürüklüyorsun. Sonra Start Upload'a basıyorsun upload bittikten sonra sağda Direct Link yazan yerdeki linki kopyalayıp [img][/img] arasına yapıştırıyorsun. Forum editöründeki resim ekle'yi kullanma kendin yaz

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23
chromium ?? bi ara google chrome yükle filan çıktı. yuh dedim google chrome açık zaten. yine de tıkladım iki saniyede kuruldu tekrar :D hatta teşekkür bile etti chrome u tercih ettiğim için. ama ekle filan yok.

imgur.com 'u açıyorsun. Tarayıcıyı tam ekrandan kurtarıp bi köşeye çekiyorsun ve resmi tutup içine sürüklüyorsun. Sonra Start Upload'a basıyorsun upload bittikten sonra sağda Direct Link yazan yerdeki linki kopyalayıp [img][/img] arasına yapıştırıyorsun. Forum editöründeki resim ekle'yi kullanma kendin yaz diye.[/QUOTE]
hımmm eklenti olmayacak yani. iyi bakalım bi de öyle deneyeyim. zavallı resimlerimin de canı çıktı :D

Reaksiyon puanı
2,146
chromium ?? bi ara google chrome yükle filan çıktı. yuh dedim google chrome açık zaten. yine de tıkladım iki saniyede kuruldu tekrar :D hatta teşekkür bile etti chrome u tercih ettiğim için. ama ekle filan yok.

hımmm eklenti olmayacak yani. iyi bakalım bi de öyle deneyeyim. zavallı resimlerimin de canı çıktı :D

Şimdilik sorunun resmini gösterebilmen için anlattım :D

sharex programını kullanıyorum şahsen direk upload edip panoya kopyalıyor linki. Sana da ctrl+v yapmak kalıyor.

IREM

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Işın karacanın yeni şarkısı iyi başlıyor da sadece başlamakla kalıyorr. Sonrası bir Türk klasiği.. Fiyasko..

Reaksiyon puanı
2,146
Ayrıca anlamadım eklentiyi ne yapacaksın? Zaten internette olan bi resmi imgur'a eklemeye yarıyor o. Bi de sayfanın resmini falan çeker. Masaüstünde duran resime eklentiyle birşey yapamazsın ki.

Güzel olmuş aferin :)

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23
ne bileyim ya efsane öyle dedi :D ben de ona kandım. böyle oluyomuş. istemiyorum eklenti filan. artık resimlerimi ekleyebilirim :D dansedensurat

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
uyku kaçıracak içeçek yiyecek benzeri birşey lazım...kahve hariç

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23
lKmfs.jpg
uAtZ8.jpg

FOpJL.jpg
SGHjS.jpg

çok benzemiyo muuu???? :lol: [MENTION=120282]Alnair Alsad[/MENTION] [MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION] [MENTION=52555]by efsane[/MENTION] [MENTION=221572]-Beneficence-[/MENTION] sen de bak :D şok üstüne şok yaşattık sana bugün :p [MENTION=48615]ReDo[/MENTION] [MENTION=30571]Sword.q[/MENTION]
ve kadıköy. bi dakka bakıyorum programa şimdi :) türk yapımı de ciğerimi ye :D

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
[MENTION=105455]elmalisoda[/MENTION] ooooo kimleri görüyoruz. :yes:

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23
[MENTION=89324]adrasa[/MENTION] oooooooo asıl ben kimleri görüyorum :) ne var ne yok

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
[MENTION=105455]elmalisoda[/MENTION] napalım abla aynen takılıyoruz.Arkadaşta kalıcaz da bi kaç gün. :D Beni geç, sende ne var ne yok ? :D

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
can sıkıntısından az önce nexus siparişi geçtim :D s3 den sonra nasıl gelecek bakalım :D [MENTION=16260]__kadıköyRAP__[/MENTION] özellikle sen gör istedim :D

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23
[MENTION=89324]adrasa[/MENTION] aynen takılıyosun da, ben maceranın neresinde kaldım biliyo musun? sınava hazırlanmak için internetten vazgeçtiğin dönemde. ne oldu sınav? ne takılması o bakiim?

bende burda anlatmayla bitmeyecek kadar hikaye birikti kankaa :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...