Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Reaksiyon puanı
31
Aynen. :) Bunlar adamı sulu dereye götürür susuz geri döndürürler :D

Şok iyidir kalbi dinç tutar :D
O bu değilde harbiden korkacaksın bu kadınlardan hiç bellide etmiyorlar arkadaş insan biraz kıyısından köşesinden belli ederde bizde ona göre konuşuruz :D:D:D

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Yok artık skype mucizesi :D

Sıkaypçılara sor. :p

3000. mesajımı harcadığım konuya bak! :p
ya yemin ediyorum bu olay gerçektir. evde bi aydır internet yoktu. borcundan dolayı :D 3 ay ödenmemiş fatura maşallah kol gibi olmuş. üstüneee telefon da ödenmemiş. kimsenin de ödeyesi yoktu. bi ay boyunca kaldı öyle. bi gün bilgisayarı açmıştım alışkanlık skype ı da açtım. ne göreyim :D biri selam verdi acaba eski bi mesaj mı dedim ama yoo baya muhabbet ettik ya :D bi süre inanamadım cevaplar mantıklı mantıklı gelince... "yüce skype" dedim :D

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
O bu değilde harbiden korkacaksın bu kadınlardan hiç bellide etmiyorlar arkadaş insan biraz kıyısından köşesinden belli ederde bizde ona göre konuşuruz :D:D:D

Eee sende emin olmadan cinsiyet tespiti yapma o zaman :D:D

Ama onlarda haklı bende kız olsam heleki bu ülkede internet aleminde asla izimi belli etmezdim. Millet kopmuş abi onlar ne yapsın. :)

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Yok artık skype mucizesi :D

ya sen hala orda mısın? :D ayrıca şaka mısın? ne deseydim her mesaja cinsiyet belirten bişeyler mi ekleseydim. amma şok oldun ya :) o kadar mı çaktırmadım yani :D sanki bilerek gizlemişim gibi oldu nihahah

Alnair Alsad

Profesör
Reaksiyon puanı
29

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
ya yemin ediyorum bu olay gerçektir. evde bi aydır internet yoktu. borcundan dolayı :D 3 ay ödenmemiş fatura maşallah kol gibi olmuş. üstüneee telefon da ödenmemiş. kimsenin de ödeyesi yoktu. bi ay boyunca kaldı öyle. bi gün bilgisayarı açmıştım alışkanlık skype ı da açtım. ne göreyim :D biri selam verdi acaba eski bi mesaj mı dedim ama yoo baya muhabbet ettik ya :D bi süre inanamadım cevaplar mantıklı mantıklı gelince... "yüce skype" dedim :D

Yaa yemin etmene gerek yok ben inanıyorum sana. Ama hakikaten ilginç bir olay olmuş. Sen bu hikayeyi sır kapısına gönder onlar bundan bişeyler çıkarır :D

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
509
543379_350219528363255_503603606_n.jpg

Ot mu yemişler:D

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Keylogger gene sağ cubukla oynuyor hayr olsun inşaallah :D

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Söylemesen farkedemezdim bir süre. Güzel olacak böyle. :)

Online Yöneticileri gösteren sutun eklemiş birde gösterilen son mesajların sayısını arttırmış. Ama sanki böyle yapınca puntolar küçülmüş ve okunaklık düşmüş. Yada benim pc de öyle gözüküyor. @keyloger

Alnair Alsad

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Evet, puntodan kısmışlar. Yöneticilerin avatarı gözükmesin bence. :)

Temaslarımı pop up olarak aç linki sizde çalışıyor mu? Tıklıyorum, tık demiyor. :)

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
[MENTION=25391]keyloger[/MENTION] , sağ paneli düzelt hemen, o ne öyle :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...