Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23
yavrum bana balık vermeee bana balık tutmasını öğret!!! msn de neymiş. her zaman yanımda bi hoca olmayacak. ya bir gün olur da resim yüklemem gerekir ve seni ortalıkta bulamazsam ne olur haa ne olur?? hiç düşünüyo musun

by efsane

Rektör
Emektar
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,135
yavrum bana balık vermeee bana balık tutmasını öğret!!! msn de neymiş. her zaman yanımda bi hoca olmayacak. ya bir gün olur da resim yüklemem gerekir ve seni ortalıkta bulamazsam ne olur haa ne olur?? hiç düşünüyo musun

Abla hangi tarayıcıyı kullanıyosun?

Hemen yardım edim. :D

Alnair Alsad

Profesör
Reaksiyon puanı
29

Yoo...
whistling.gif

Senin yüzünden skype'ı da yükledim ah elmali sen var ya... :D

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23
hah şöyleeee, koçum efsane :) gel beri
chrome genelde ama başka birinde denesem olur mu diyosun?

skype yüklicen tabi, koskoca bilgisayar öğretmenisin hala msn e gel diyosun. :D ayrıca ben o olayı çözdüm o yüzden sana gerek kalmadı :cool: ama merak ediyosan anlatayım ahaha :D

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
hah şöyleeee, koçum efsane :) gel beri
chrome genelde ama başka birinde denesem olur mu diyosun?

skype yüklicen tabi, koskoca bilgisayar öğretmenisin hala msn e gel diyosun. :D ayrıca ben o olayı çözdüm o yüzden sana gerek kalmadı :cool: ama merak ediyosan anlatayım ahaha :D

imgur.com kullansana. :p

Alnair Alsad

Profesör
Reaksiyon puanı
29
bu da sana hayatının dersi olsun bi daha ulu orta yerde "skype ı da senin yüzünden kurdum daha da işime yaramadı hay seni ne yapmalı seniii.." filan gibi laflar etme :D

Yaramadı işte, yaramadı. Bi' sen zaten, bi' de abim "Skype var mı Skype?" diyen. Mühendis milleti bile. :p

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Yaramadı işte, yaramadı. Bi' sen zaten, bi' de abim "Skype var mı Skype?" diyen. Mühendis milleti bile. :p
lazım hocaammm. biz meendizler pek bi severiz sıkayp :D ya hocam inanmazsın (ben de inanmadım başta) bi gün internet yok evde geçen, skype çalışıyor :D baya muhabbet ettim yaa :D bu nasıl oluyor böyle bi iş?

Alnair Alsad

Profesör
Reaksiyon puanı
29
lazım hocaammm. biz meendizler pek bi severiz sıkayp :D ya hocam inanmazsın (ben de inanmadım başta) bi gün internet yok evde geçen, skype çalışıyor :D baya muhabbet ettim yaa :D bu nasıl oluyor böyle bi iş?

Sıkaypçılara sor. :p

3000. mesajımı harcadığım konuya bak! :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...