Söyle Rahatla

Usui Takumi

Profesör
Youtubede alakalı alakasız her videonun hatta her yorumun altına gelip kanalıma abone olun videomu beğenin diye aglayanlara uyuz olan bir ben miyim?

Evlenmek mutluluk vb. yanında daha çok sorumluluk, daha çok harcama, sürekli maaş yükseltme ihtiyacı, maddi sıkıntılar vb. getirmez mi?

_Zaur_

Dekan
Evlenmek mutluluk vb. yanında daha çok sorumluluk, daha çok harcama, sürekli maaş yükseltme ihtiyacı, maddi sıkıntılar vb. getirmez mi?
Getirir ama iyi hesap yapman gerek harcamaları. Evlendiğin kişiye gereksiz harcamalar hakkında iyi iyi konuşman gerek. Sana göre zor olduğunu ve fazladan üstüne yüklenmemesini isteyebilirsin.

Gelir gider oranını kendisi görürse sana hak verecektir.

İnsanların vurdumduymazlığı midemi bulandırıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış beslenme-Yanlış beslenme düzeni-Yanlış uyku düzeni-Düzenli spor yapmamak-Enerjiyi yanlış yerlerde harcamak = Sürekli uyku hali.
+B12 eksikliği. İç hastalıklıkları doktoruna gitmesini tavsiye ederim arkadaşın. B12 hapları ciddi etki yapmıştı bende.

İnsanların vurdumduymazlığı midemi bulandırıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

+B12 eksikliği. İç hastalıklıkları doktoruna gitmesini tavsiye ederim arkadaşın. B12 hapları ciddi etki yapmıştı bende.
İşte beslenme düzenli olunca bu tür eksiklikler olmaz.Ben dediklerimin hepsini yaptım mesela bir dönem bırak sürekli uykuyu gece uyku bile gelmiyordu çoğu zaman tabi çalışmıyorum eğer çalışsaydım heralde akşam uykum gelirdi diye düşünüyorum o da normal.

crow88

Dekan
okumakla,cahillik ayrıdır.karıştırmayın.

okumakla bilginiz çoğalır,ama kişiliğiniz ,karakteriniz önemlidir.
bunu çok bilinen hikayeyi yazarak anlatmak isterim.

ALINTI
Adam oğluna hep sen adam olamazsın dermiş ,oğlu da ileride göreceksin nasıl bir adam olduğu mu sana göstereceğim,der,babasına.

Aradan yıllar geçer delikanlı okur ve bir ile vali olur ve vali olduğu gün yardımcısına emir verir babasının ismini vererek;git falan köyde bir adam var onu alın getirin der.

Emir –demiri keser misali valinin yardımcısı Valinin babasını apar topar alıp getirirler, babasının içeri girmesiyle oğlu babasına
baba; “bana adam olamazsın diyordun bak ben vali oldum” der.

Oğlum ben sana vali olmazsın demedim ki, adam olamazsın dedim,adam olsaydın babanı ayağına getirmezdin” der, oğluna..

Son mesajlar