iPhone 12 Pro Max pil değişimi için teknik servislerin bana dediklerini anlayamadım

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar, iPhone 12 Pro Max kullanıyorum. Bana en yakın şehirde 2 tane yetkili servis var, bunlardan biri Zentech; şimdiye kadar hep çalıştığım servis, eski cihazlarımda dahil hiç sorun yaşamadım. Diğeri ise Gürgençler. Cihazımın pilini değişmek için Zentech'i aradım ama ulaşamadım, ellerinde pil mevcut mu, değil mi diye öğrenmek için. Sonrasında Gürgençler'i aradım, bana, "Şu an yok ama hafta içi olacak" dediler. Ben de bi' kaç soru sordum, özellikle "değişimde olan sıvı koruma bandı yeniden takılıyor mu?" diye sordum. "Evet, zorunlu zaten." dediler ama bir şey kafamı kurcaladı. Bana, sadece değişim sırasında ekranla alakalı bir şey dediler, panel falan o zarar görürse, ücretsiz ekran da değişir falan dediler. Ondan uzayabilir dediler ama bu da biraz canımı sıktı. Daha önce Zentech'de pil değişimlerim oldu ama böyle bir şey yaşamadım ama bunlar böyle deyince, "acaba başlarına geldi de, yeterince iyi değiller mi?" diye merak ettim. Var mı bilgisi olan, ne yapmam gerektiği hakkında?

Son düzenleyen moderatör:

Yahya Furkan

contravolta
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,358
Zentech'den daha önce memnun kalmışsınız, orayı tekrar tercih edebilirsiniz.

Reaksiyon puanı
8,018
Gürgençleri tavsiye ederim çok başarılılar ve profesyonelce çalışıyorlar. Size kesin kasa yamulacak dememiş eğer olursa böyle olur tarzı anlatmış merak etmeyin.

Ben Bursa Zentech'den çok mağdur olmuştum hiç memnun değildim, AVM'de bulunan Gürgençler aşırı güler yüzlü ve çözüm odaklı olması sayesinde artık oraya geçtim servislik durumum olursa diye. İşçilikleri süper.

SPECİAL FORCES

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,914
Gürgençleri tavsiye ederim çok başarılılar ve profesyonelce çalışıyorlar. Size kesin kasa yamulacak dememiş eğer olursa böyle olur tarzı anlatmış merak etmeyin.

Ben Bursa Zentech'den çok mağdur olmuştum hiç memnun değildim, AVM'de bulunan Gürgençler aşırı güler yüzlü ve çözüm odaklı olması sayesinde artık oraya geçtim servislik durumum olursa diye. İşçilikleri süper.
Aynen hocam, Gürgençleri öneririm bende. :)