Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Yazık ya onca emeğe...Geçmiş olsun.Sınav sistemi eski haline dönmedikçe seneye de böyle gider bu iş.Soru sayısını artırmaları lazım tekrar ygs-lys gelmeli...Farkedebilirler İnşallah. Pek sanmasamda.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yazık ya onca emeğe...Geçmiş olsun.Sınav sistemi eski haline dönmedikçe seneye de böyle gider bu iş.Soru sayısını artırmaları lazım tekrar ygs-lys gelmeli...Farkedebilirler İnşallah. Pek sanmasamda.
Birinin torunu ister sınav sistemi değişir merak etme. Zaten yaşları geliyor sanırım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu insanlar bu parayı nereden buluyor?
Adamın elinde XS Max vardı OnePlus 8 Pro 12/256'ya geçmiş. Parasında gözüm yok. Allah daha çok versin de arkadaş bu ne ya? Nasıl nereden geliyor millete bu bolluk?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Abi çok kafaya takma deli olursun bu gidişle. ?
Hakkatten haa yalan yok bende şaşırıyorum bazen ama elimizden ne gelir?
Çalışma dersem, Çalışıp para kazanıyorum ama yok öyle yapamıyorum yada itirdiğim zamanımın parasını öyle cihazlara vermeye kıyamıyorum.
Abi emsalsiz ya. Bıraktığı telefon 8000, aldığı telefon 10000 TL. Adam 1 ay kullanıyor değiştiriyor.
Ben 8000 TL üzerini dokunmayı bırak bir arada görmedim o da benim param değildi zaten.
Şaka gibi. Kabullenemiyorum gerçekten.
Basit bir telefon için şaklaban oluyoruz. Millet için elinin kiri.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Allah'ım büyüksün, pişman etme.
Mi9T MIUI12
Screenshot_2020-07-30-00-45-22-654_com.whatsapp.jpg

M

Murat Burç

SDN Okuru
Para varr,huzur evi var,bana bakacak çoluk cocuk var.ama bakmazlar.
ölsemde param kalsa diye dua ederler
.parama konmak için birbirlerini yerler.

Paranın çok olması değildir asıl olan.boğazına gün gelir bir şey tıkanır.nefes alamazsın.paran vardır.ama sırtına vurupta seni kurtaracak.dostun akraban yoktur.yaşam çok acımasız
Ben hayatı varsayımlarla yaşamıyorum.
Gören de fakir çocukları Allah korkusundan tir tir titreyip ana babasının bir dediğini 2letmeyen kişiler olduğunu sanır.

Dediğim gibi. Hayatı varsayımlarla yaşamıyorum. İleride yalnız kalıp kalmayacağım belirsiz.

Bugün kime sorsanız aç şekilde sokak köşesinde ağlamaktansa villasında bir kaç tık daha şiddetli ağlamayı ve üzülmeyi tercih eder.
Varsın yanımda kimse kalmasın. Sanki fakir olunca insanların sana vefalı olma özelliği otomatik geliyormuş gibi konuşmuşsunuz.

Bunlar hep fakir avuntusu. Aynı Cahil fakirlerin zenginler cayır cayır cehennemde yanarken ben hurilere atlayacağım demesi gibi kendini tatmin etmesi, fakir masturbasyonu.

Sizin ailenizde belki yoktur o yüzden anlayamıyorsunuzdur. Benim ailemde de öyle sert şekilde yok ama günümüzde ailelerde ana tartışma konusu paradır. Hayat kalitesidir.

Bu dediklerimi romantik, cahil, aklı ile muhakeme edemeyen sözde dinciler anlayamaz. Onların düşündüğü, hayal ettiği tek şey zenginin yanması, fakirin cennete gitmesi üzerinedir. Adam kafadan Allah adına hüküm verir.

Gününüz dünyasında para her şeydir. Senin çocuğun devlet okulunda sürünürken bir çocuk özel okulda 20 kişilik sınıfta olur. Bir çocuk para parasıyla, bilinçli aile ile, her türlü destek ile yks birincisi olur üstüne gittiği dershanenin sahibi ona para hediye eder.
Sen de benim çocuğum neden bu imkanlara sahip değil dersin içine öküz oturur.

Sonra o çocuk görür görür tekrar tekrar görür, adaletsizliği görür. Babasına anasına isyan eder. Sonra gör sen onun 50 yaşındaki vefasını.
Bazı söylediklerim aptallara hayal mahsülü olarak gerekebilir. Onları dünyayı gözlere kapatmalarına devam etmelerini tavsiye ederim.

Bugünün gösteriş dünyasında sudan sebeplerle parayı fakirlerin gözünde değersizleştirmeye çalışan herkese ben hep bu düzeni bozulmasın diye fakirlere şükrü tavsiye eden hocalara benzetiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen kanser olursun. Zengin kanser ilaçlarını öder sen ödeyemezsin sonra anlat o fakire paranın depersizliğini.

Paranın çok olması değildir asıl olan.boğazına gün gelir bir şey tıkanır.nefes alamazsın.paran vardır.ama sırtına vurupta seni kurtaracak.dostun akraban yoktur.yaşam çok acımasız.
Paran olursa etrafta adamın çok olur. Üstüne üstlük böyle bir yalnızlığın garantisi iki tarsf için de yok.

mesutyavuzx

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Biraz önce Shiftdelete forum şifremi unuttum link sıfırlama yaptım geldi direk Technopat kullanırken onu da unuttuydum şifre sıfırlama yaptım hala gelecek şifre sıfırlama bağlantısı o kadar iletişim kurmaya çalıştım takan da yok kitlesi zaten belli ben bu forum olaylarından pek anlayan birisi değilim ama iki forumu karşılaştırınca Shiftdelete'nin getir götürünü yapar anca Technopat onu fark ettim

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,045
Biraz önce Shiftdelete forum şifremi unuttum link sıfırlama yaptım geldi direk Technopat kullanırken onu da unuttuydum şifre sıfırlama yaptım hala gelecek şifre sıfırlama bağlantısı o kadar iletişim kurmaya çalıştım takan da yok kitlesi zaten belli ben bu forum olaylarından pek anlayan birisi değilim ama iki forumu karşılaştırınca Shiftdelete'nin getir götürünü yapar anca Technopat onu fark ettim
Spam kutusuna bakın.

mesutyavuzx

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Spam kutusuna bakın.
Söyleyin rahatlayın deyince ben de aklımdakileri söyledim :D neyse bakayım da spam kutum nerede acaba mesajlar kısmında bir şey yok

Spam kutusuna bakın.
Ağa ben de sen öyle deyince dedim uyarı mı yedim Shiftdelete de arıyorum spam uyarı kutusu diye bir şey var mı diye :D :D baktım ağa aylardır gelmedi mesaj defalarca tekrar denedim ümidi kestim zaten sonra biraz takılınca soğudum oradan

Son düzenleme:

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,045
Uzun süre bakmayınca mailleri spam olarak algılıyor. Ya siz o siteye mailinizi yanlış yazdınız ya da spam. Bir yönetici ile iletişime geçin.

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Taşlara mı döndü kalbin gelmedin.Aylar geldi geçti sen gelmez oldun...

Reaksiyon puanı
6,381
Ordudayım şu an ve Uşaktan kurtulduğum için inanılmaz mutluyum. Ordudan kalkıp Uşağa taşındımızdan beri bu kadar mutlu değildim. Allah kimseye Uşağı nasıp etmesin herkese karadenizi nasip etsin

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
sapla saman ,ne kel alaka
at izi,it izine nal belli ,ayak belli
laf ola beri gele
ne iş ,yazılan ne ,anlatılan ne.
soran sormuş,sorulan soruyu sorgulamış
ahh bee evladım sen anladın anladın da ,sende soruyu yanlış anladın.
laf olsun ,torba dolsun.maksat kahve muhabbeti.puan olsun.sanki çarkı flek

bilemiyorum,ya ben anlatamıyorum,ya anlatılmak isteyen portakal kör topal algılıyor.
manda yuva yapmış söğüt dalına,yavrusunu sinek kapmış.gördün mü amanını nı amanın

@MrtAltg kulakların çınlasın,başından sonuna haklısın.

foruma üye etmeden önce.oyunlardaki gibi eğitim mi lazım bilemiyorum.
sorulan soruya cevap yazmadan önce ,soruyu akumak lazım.
sorulan soru başka .verilen cevap başka.
anlayacaklar var..anlayamacaklarda var

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,180
Forumun karanlık yüzünden Korkulur artık.

Temiz Kardeşlik adına!!! Saygılarla JustWatch örgütü.

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
6,063
Damlaya damlaya ne olur bilmem ama bekleye bekleye deli oluyor insan..
Aksjjfjfvjjdsk güzel sözmüş

Reaksiyon puanı
3,027
Bir İmam Hatip mezunuyum, ama ateistim. Ortaokulu okuduktan sonra bilime daha düşkün oldum, sonradan bakış açım değişti. Memnunum.

Reaksiyon puanı
6,381
Son zamanlarda bazıları gerçekten herkesi kendinden uzaklaştırmaya başladı. İnsanlar sürekli onlarla tartışıyor. Tamam birisinden çok şey öğrendim, saygım sonsuz ama artık dayanamayacağım. Yani her konuda sürekli saçma saçma konuşuyor. Sürekli daha cevap yazmayacağım diyip boş yapıyor. Sıkıldım yav. Azcık yeni üyelerde düzgün birini görelim de artık, eski boş yapanlardan gına geldi.

Boşver. Sadece senin için vakit kaybı olur. Anlatmamam daha iyi

Reaksiyon puanı
6,381
Hocam benim 2500 kadar bir bütçem var, bana 5 6 yıl gidecek bir İPhone önerir misiniz? Asdfghjhjhjhj
7 al 7 yıl kullan, 32gb modeli 2500 sanırsam lejfpsmeşsnducnf

Hocam benim 2500 kadar bir bütçem var, bana 5 6 yıl gidecek bir İPhone önerir misiniz? Asdfghjhjhjhj
Bir de şey vardı,

Sizin gibi kaliteli telefona parası yetmeyip ıphone alamayanlardan nefret ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...