Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Murat Burç

SDN Okuru
İnsanlar nasıl mutlu olabiliyor. Nasıl hayata pozitif bakabiliyor, nasıl sinir stres yapmadan yaşıyor hayretler içerisindeyim.

10 yıldır ama özellikle son 5 senedir başımın en az haftanın bir günü sinir ve stresin yaptığı sinirden çatlamadığı bir hafta hatırlamıyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ne sinirlendiriyor seni? Mesela
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne sinirlendiriyor seni? Mesela
Herşey. Gelecek belirsizliği başta geliyor. Ülkenin durumu. Fırsat eşitsizliği, gelir adaletsizliği. Söylemek istemediğim bir çok neden.
Bir de bendeki kafaya takma problemi katlıyor da katlıyor.
İnsanlar problemi unutup yoluna devam ediyor. Ben problemleri çözebilecek yolları geçerken bile birileri bunu yapmak zorunda, buna efor sarfetmek zorunda değilken neden ben bunları yapmak zorundayım diyorum ve kafadaki sinir katsayısı bir kaç kez daha artıyor.

Çoğu kişi ders çalışmayı hiç sevmez. Ben severim normalde özellikle matematik ağırlıklı dersler.
Oturup dertsiz tasasız, sakin bir şekilde, yarını düşünmeden, birşeyler hakkında endişelenmeden ders çalışmayı çok isterdim. Bugüne kadar hiç beceremedim
.
Bir de elektronik cihazları çok severim ama biri bozulurda yerine nasıl getiririm mevzusu başımı acayip ağrıtıyor.
Mesela youtube için bilgisayarda render alıyorum ama içim gidiyor bozulursa ben bunun yenisini nasıl alırım diye. Başıma öyle ağrılar giriyor ki sorma.
Abone namına birşey gelmemesi de işin tuzu biberi oldu ama olacak inşallah bir gün demekten başka elimden birşey gelmiyor. Bu işi severek yaptığım da söylenemez. Dediğim gibi elektronik eşyaları fazlaca seviyorum ama elimde o cihaz yok. Kağıttan okuduğum kadarıyla. Allah'a şükür telefon önerileri videoları izleniyor bir şekilde.
Aslında bunlar kimilerine göre küçük problemler gibi değerlendirilebilir ama unutmama ve bunların olmasına sebep olanlara duyulan aşırı kinim birikiyor da birikiyor.

Bunu pek söylemek istemezdim ama benim orada burada din konuştuğuma bakmayın. Bir tık kan şekerim yüksek, özellikle öfke ve açlık zamanları birleşince din konusunda da gel gitler yaşıyorum.

Sonumuz hayrola.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Vurdumduymaz ol biraz öneririm. Kafa bir milyon olucak rahatlayacaksın güleceksin ben neden kendimi durduk yere sinirlendiriyordum diye.
Onun yolunu da bir bilsem.
Benim için mümkün değil bu olay ya da ben bilmiyorum.
İstediklerim olmadıktan sonra sakin biri olabileceğimi düşünmüyorum.

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,071
Sınav açıklanacak heyecanlıyım.

Hadi be YÖK ne bekliyorsun.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Matematik matemik dedim durdum YKS matematikte limit, türev, integral ve trigonometri gelmediği için fena batırmıştım. Bu konulardan başkasını hiç hatırlamıyorum. Bakalım ben de acayip merak ettim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Üniversitede değil miydin abi sen?
Kaç yapmıştın girdiğinde?
Bu sınavı soruyorsan hatırlamıyorum kaç soru yaptığımı.
Ben sınava enayilik yaparak hakkıyla çalışmayarak girdim tokadı yiyip oturdum. 50 bin YGS. Millet gider yükseltir ben LYS'de 86 bine düşürdüm.
Valla büyük konuşmak istemem ama övünmek gibi olsun en az 5 binlik öğrenciydim ama adama sorarlar gerizekalı yaptığın ne iddia ettiğin ne diye. Cevap veremem kalırım.
:D

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,071
YKS açıklandı mı
YKS hakkında haberimiz
YKS ne zaman açıklanacak
YKS açıklandı hakkında haberimiz
YKS ne zaman açıklanır haberimizde
Devamını okumak için tıklayın.

Haber sitelerine en içten dileklerimle sövüyorum. Aga yaz geç işte ne uzatıyorsun?

M

Murat Burç

SDN Okuru
YKS açıklandı mı
YKS hakkında haberimiz
YKS ne zaman açıklanacak
YKS açıklandı hakkında haberimiz
YKS ne zaman açıklanır haberimizde
Devamını okumak için tıklayın.

Haber sitelerine en içten dileklerimle sövüyorum. Aga yaz geç işte ne uzatıyorsun?
Google tam bir seo çöplüğü

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,071
Duman Yatağın Soğuk Tarafı 53. saniye

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Aynen ben de bıktım şu arap sevdalılarından .
Tek derdiniz Arap'lar ve Arapça olsun zarar gelmez?

Her sene girmediğim yks'nin açıklanmasını bekleme heyecanı ? Napalım işte tek eğlencemiz...

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Sınav açıklanacak heyecanlıyım.

Hadi be YÖK ne bekliyorsun.
Hocam Yök üniversiteye giriş sınavlarını mı açıklar oldu ? Ösym değil miydi... Eğer başka bi sınav ise anlayamadım yani...

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
1 hafta içerisinde 5000 ₺ küsür para kaybettim :tearsofjoy: sağlık olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...