Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

utkuversus

Rektör
Emektar
12 Temmuz 2015
17,644
1
13,222
4,958
21
Utkuversus bir MSI fanboyudur Sn. arkadaşlar.
Ondandır ki Anakartı ve Ekran Kartı MSI'dır.
GTX 1060 GamingX 6GB ekran kartım CW sorunu yaptı. Garantiye göndermeden servisi aradım.
-Alo??!?! Efendim?!?! hıhh.
Bu tip şeyler duyunca insan servisten şüphe ediyor. Meğer ServisPoint ile ilgili kamyon şikayet varmış.
Bundan sonra MSI alıp önerir miyim bilmiyorum. Çok sevdiğim bir marka ama servis ortada.

8 Ekim 2011
53,870
1
16,126
8,958
Utkuversus bir MSI fanboyudur Sn. arkadaşlar.
Ondandır ki Anakartı ve Ekran Kartı MSI'dır.
GTX 1060 GamingX 6GB ekran kartım CW sorunu yaptı. Garantiye göndermeden servisi aradım.
-Alo??!?! Efendim?!?! hıhh.
Bu tip şeyler duyunca insan servisten şüphe ediyor. Meğer ServisPoint ile ilgili kamyon şikayet varmış.
Bundan sonra MSI alıp önerir miyim bilmiyorum. Çok sevdiğim bir marka ama servis ortada.
coil whine arıza değil bobin nüvelere mum bamlat ses kesilir.

kronik sorunu şansına küs...

Usain

Dekan
Emektar
17 Mayıs 2018
9,230
15,142
2,958
21
Radyoya damlatırsında böbreğini satarak aldığın ekran kartına damlatırken insan korkar. :)

Usain

Dekan
Emektar
17 Mayıs 2018
9,230
15,142
2,958
21
Hani sıcak ya mum. Bir de bazen damlarken ateşle beraber damlayabiliyor. Benim içim el vermez. Yapacaksanda etrafını folyoyla kağıtla kapla sonra yap.

Akkara

Dekan
Emektar
3 Şubat 2018
7,939
4
9,344
293
ne o çalan müzik'ten rahatsız oldun?

chrome dağıttı f5 ile bunu göndermiş...
Çalan müzik mi? :)

Karşımızdaki apartmandan biri, (bu konuya mesaj yazdığım sıralar) delirmiş gibi bağırıp çağırıyordu (içeriden ses duyulmasa da) sanırım eşiyle kavga ediyordu; sonra adam hızını alamadı kendi evinin camını kırdı, döndü dolaştı binanın etrafında, karşı apartmaların balkonlarından bakanlara da küfürler edip durdu; susmak bilmedi ve nihayetinde içeri girdiğinde de kendi evinin balkonuna geçip hiçbir şey olmamış gibi sigarasını içti.

8 Ekim 2011
53,870
1
16,126
8,958
Çalan müzik mi? :)

Karşımızdaki apartmandan biri, (bu konuya mesaj yazdığım sıralar) delirmiş gibi bağırıp çağırıyordu (içeriden ses duyulmasa da) sanırım eşiyle kavga ediyordu; sonra adam hızını alamadı kendi evinin camını kırdı, döndü dolaştı binanın etrafında, karşı apartmaların balkonlarından bakanlara da küfürler edip durdu; susmak bilmedi ve nihayetinde içeri girdiğinde de kendi evinin balkonuna geçip hiçbir şey olmamış gibi sigarasını içti.
bulaşma adam deli kırdığı cam kalın kaçar ona...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...