Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Usain

Dekan
Emektar
17 Mayıs 2018
9,230
15,140
2,958
21
ciddiyim. korkuyorum ne yapayım. Bir iki gün yoksaydım. Sonra kendi kendime neden yoksayıyorum konuşayım dedim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kirin 980'de 5G modem varmış. 845'li cihazlara göre ciddi bir avantaj. Samsung bu sene dayak yiyecek.
1535918020122.png

rawkid

Dekan
9 Ocak 2014
7,252
1,316
293
Eve kedi mi aldım çocuk sahibi mi oldum belli değil. Gece üç kere kalkıp nerede napıyor diye evde kedi arıyorum :D Bulunca da yatağa yatırıp uyutuyorum. Bu kadar ilgiye alışıp şımarmasından korkuyorum [emoji23]

M

Murat Burç

SDN Okuru
Elin gavuru dediğin adam çalışıyor. Teknoloji de çığır açıyor. Sen müslümanım diye geçiniyorsun? Bu hayatta yaptığın şey ne yararın ne? Sen müslüman olunca Allah kıyak mı geçiyor sana?
Adam çalışıyor ve takır takır yapıyor. Sen bizim Allah'ımız var demeye devam et çalışma çabalama bekle. Sonra dıj güçler de gıj güçler senin bünyen zayıf en küçük darbede yıkılıyorsun kalmış laf anlatıyor birde

umutbitti

Asistan
16 Temmuz 2018
232
33
28
26
İnsanlar hayatta kalmak uğruna hayatta kalmazlar, daha ziyade amaca hizmet eden şeyler uğruna kalırlar. Din, sanat, müzik, aşk, karanlıkta sonsuz bir sonsuzluk içinde, insanlar umursamayacak kadar ilkel olan türdür. Ne seviyorsanız onu yapmalısınız.

umutbitti

Asistan
16 Temmuz 2018
232
33
28
26
Demokrasiye dönmeden, insan hak özgürlüklerine değer veren rejimi uygulamaya koymadan, dünyayla barışmadan, Avrupa Birliği sürecine uyumlu bir şekilde yürümeden ekonomi düzelmez. Sorun ekonomik değil siyasi. Ülke malum insanın iki dudağının arasından çıkan sözlerle yönetiliyor. Yaptım diyor, oluyor. Kimse neden? diye soramıyor. İhracat ve ithalatta uçuk bir fark var. Yabancı yatırımcı demokrasi, adalet ve yargıda bağımsızlığın olmadığı yerden tüyer. Bu gibi bir ortamda yabancı yatırımcıyı kaçırırsan dövizin yükselmesi kaçınılmazdır.

Ekonomide savaş falan yok. Ülkenin kaynaklarını doğru kullanmak yerine siyasetin finansmanında ve yandaşlara kaynak aktarımında kullanım sonucu gelinen nokta bu. Bunlara yanlış dış politika ve Suriyeli mültecilerin finansmanını eklersen, sonuç bu olur.

20 Temmuz 2017
6,858
5,171
293
Arkadaşlar görüşmek üzere... Ben uzunca bir ara veriyorum sağlıcakla kalın...

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaşlar forumdan ayrılmadan son bir kez daha son konuma yardımcı olur musunuz...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...