Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Murat Burç

SDN Okuru
En kısa zamanda banlanırsın inş.

Aldatma bizi! :D
Sizi mi onları mı ? :D:D:D
upload_2017-7-23_2-15-26.png

--- Gönderi Güncellendi ---
upload_2017-7-23_2-16-2.png

M

Murat Burç

SDN Okuru
Elbette biz murat! :D O kadar bardak kazandın :p
Bu Spam forum Stop meselesi var ya
Şimdi beni oraya eklerlerse (normal banlayınca eklemiyorlardır herhalde değil mi ?)
O kara listeye girdiğim için burası ile de mi ilişiğim kesilecek ? Çünkü aynı E postayı kullanıyorum.
6 uyarıyı nasıl aldın da banlamıyorlar hala :S herkes bir yazın yanlışından banlandık demekteler.
@Snickers habire 1 günlük atıyorlar ama bir yer de 5 uyarı alırsanız kalıcı silinir felan deniyordu ama banlamadılar niyeyse bilmiyorum.
upload_2017-7-23_2-21-51.png

by efsane

Rektör
Emektar
10 Aralık 2008
14,680
2,135
293
Şimdi beni oraya eklerlerse (normal banlayınca eklemiyorlardır herhalde değil mi ?)
O kara listeye girdiğim için burası ile de mi ilişiğim kesilecek ? Çünkü aynı E postayı kullanıyorum.

Hayır, her forum altyapısı kendi sisteminden sorumlu. Sadece, aynı sistemi kullanan farklı bir foruma üye olursan ve mail adresin spam listesinde ise yönetici onayından sonra aktifleşiyor hesabın.

Ama tek banla spama düşülmüyor merak etme.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Beyler hadi Allah'a emanet ben lolde karşılaşma aratmayı başlattım şimdi girerim. İyi geceler bi şarkı bırakıp gideyim. Şarkı hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum.

Snickers

Müdavim
Müdavim
8 Temmuz 2017
1,060
272
263
Opera tarayıcı Linux da candır gerisi heyecan. :D

@Snickers habire 1 günlük atıyorlar ama bir yer de 5 uyarı alırsanız kalıcı silinir felan deniyordu ama banlamadılar niyeyse bilmiyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 25692

Vay canına sen o forumda ölümsüzlüğü bulmuşsun 6 uyarı ile efsanesin. :D

eronis

Müdavim
Müdavim
25 Mart 2016
5,389
4,382
293
DGS başarım fazla ortalamaydı ama sonunda bitti. Kendimi ameliyattan çıkmış hasta gibi hissediyorum.

eronis

Müdavim
Müdavim
25 Mart 2016
5,389
4,382
293
Testere bunu beğendi. "I wanna play a game. Konulara cevap yazacaksın. Eğer noktalama işareti yanlışı yaparsan 1 gün ban yiyeceksin. Hakaret edene çıkışırsan sen ban yiyeceksin. Eğer iyi yada kötü kelimelerini kullanırsan fanboyluktan ban yiyeceksin. Ne yaparsan yap yine de bir nedenden ban yiyeceksin. Konu çözülünceye kadar buradan çıkamazsın. Hadi oyun başlasın. Hığhuhahahahaha!"
maxresdefault.jpg

M

Murat Burç

SDN Okuru
Testere bunu beğendi. "I wanna play a game. Konulara cevap yazacaksın. Eğer noktalama işareti yanlışı yaparsan 1 gün ban yiyeceksin. Hakaret edene çıkışırsan sen ban yiyeceksin. Eğer iyi yada kötü kelimelerini kullanırsan fanboyluktan ban yiyeceksin. Ne yaparsan yap yine de bir nedenden ban yiyeceksin. Konu çözülünceye kadar buradan çıkamazsın. Hadi oyun başlasın. Hığhuhahahahaha!"
maxresdefault.jpg
Fanboyluktan Ban yemek mi ?
Geçen 6s'i gömdüğüm bi konuda 20 defa felan rezalet demişimdir.

ErceKerim

Öğrenci
3 Haziran 2017
94
7
8
Eski youtubeyi özledim. Ne güzel kanallar vardı, şimdi bilgi öğrenmek için değilde çocukların oyun bahçesi gibi oldu.

hakan.daburda

Müdavim
Müdavim
26 Haziran 2007
1,112
7
218
2007 de buraya üye olmuştum, rumuzum aci_gerçek ti, yeni değiştim, bi sürü saçma yorumlar yapmışım, bi sürü saçma konular açmışım, aptal bi dindar idim, ve aradan 10 yıl geçmiş ama hiç biri silinmemiş, bugün biraz göz gezdirdim, yaptığım yorumlara baktım baktım utandım. çok kişiyi kendime küfrettirmişim. şifremi unuttum deyip e-postama sıfırlama gönderdim ve bu ana şahit oluyorum. Bana küfredenlere söylüyorum, hepinizin hakkı vardı. o zamandan bu zamana çok şey değişti. Evet yobaz biriydim ama araştıran ve korkmadan araştıran doğrunun peşinden giden biriydim. Bugün kendimi ateist olarak tanımlıyorum. Sinir ettiğim insanlardan sadece özür dileyebiliyorum.

by efsane

Rektör
Emektar
10 Aralık 2008
14,680
2,135
293
2007 de buraya üye olmuştum, rumuzum aci_gerçek ti, yeni değiştim, bi sürü saçma yorumlar yapmışım, bi sürü saçma konular açmışım, aptal bi dindar idim, ve aradan 10 yıl geçmiş ama hiç biri silinmemiş, bugün biraz göz gezdirdim, yaptığım yorumlara baktım baktım utandım. çok kişiyi kendime küfrettirmişim. şifremi unuttum deyip e-postama sıfırlama gönderdim ve bu ana şahit oluyorum. Bana küfredenlere söylüyorum, hepinizin hakkı vardı. o zamandan bu zamana çok şey değişti. Evet yobaz biriydim ama araştıran ve korkmadan araştıran doğrunun peşinden giden biriydim. Bugün kendimi ateist olarak tanımlıyorum. Sinir ettiğim insanlardan sadece özür dileyebiliyorum.

Hocam bu yaptığınız çok değerli.

Aslında iyi ki burası var, yazdıklarımızı, çizdiklerimizi, gördüklerimizi hatırlamak harika bir şey.

İnanan biri olarak, bu şekilde bir yol çizmenizi gönülden istemezdim ama bu erdeminizden dolayı tebrik ederim.

Umarım aramızda daha fazla yer alırsınız.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Allah'ım yarabbim öldürdün beni .
Gene geldiler . Elmalılar forumu istila etmeye geldiler.
Yazılım Allah yazılım , illa da iOS diyenler geldiler .

Snickers

Müdavim
Müdavim
8 Temmuz 2017
1,060
272
263

Ekli dosyayı görüntüle 25692

Abi bu nedenir.Çok saçma uyarılar ya yazın yanlışı olan mesajı alıntı yaptın diye uyarı mı olur çok garip. :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...