Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eronis

Müdavim
Müdavim
25 Mart 2016
5,389
4,382
293
Özel bir şey değil benimkisi? Ts uzantılı videoyu açmak için bir sürü media playerlar ve kodekler yükledim. Bir sürü program yükledim ama yine de ts uzantılı videoyu açamıyorum. Belki de mavi ekran hatasının sebebi bu olabilir, ama emin değilim.
Eğer iki tane kodek yükledin diye sistem çöküyorsa git mahkemeye dava aç paramı geri verin de. Başka bir şey vardır. Her donanımda farklı çalışıyor W10. Ayrıca her güncelleme bir şeyleri bozuyor. Donanımı, sürücüyü, wifi'yi...
--- Gönderi Güncellendi ---
Şu an Ubuntu (Unity) ve Linux Mint 17.3 Mate'i yükleyebilirim. Çünkü daha önceden DVD'ye yazdırmıştım. Sizce hangisini yükleyeyim?
İkisini de yüklesen sonun hüsran :D Git en azından Mint 18.2 indir ve USB'ye yaz da onu kur. 4GB bir USB bellek işini görür. Manjaro kurmanı tavsiye ederim tabi ben.
yıllardan beri mavi ekran görmedim bazen düşünüyorum millet özel birşey mi yapıyor diye
Herkesde farklı sorunlar oluyor. A donanımı ile B donanımı birbirini tutmuyor. Sorun o. Sizin donanımınız şanslı donanımların arasında mıdır ? Bizim donanımlar mı şanssızdır ? Windows bizi dinliyor, hakkında kötü diyoz diye öç mü alıyor ? Penguenlerin dişleri var mıdır ? Sayısal loto'yu nasıl kazanırım ? İnternetten nasıl kız düşürülür ? Kafamda deli sorular :p

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Müdavim
30 Ekim 2016
9,401
9,164
293
Başka bir şey vardır. Her donanımda farklı çalışıyor W10. Ayrıca her güncelleme bir şeyleri bozuyor. Donanımı, sürücüyü, wifi'yi...
Şu an Windows 7 kullanıyorum. :)
İkisini de yüklesen sonun hüsran :D Git en azından Mint 18.2 indir ve USB'ye yaz da onu kur. 4GB bir USB bellek işini görür. Manjaro kurmanı tavsiye ederim tabi ben.
Mobil internetten giriyorum. :)
Bir de şunu söyleyeyim. Linux Mint 17.3 Mate'in bendeki yeri başkadır. İşime yarayan araçları barındıran, Ram kullanımı az olan, hafif bir Linux dağıtımı.

eronis

Müdavim
Müdavim
25 Mart 2016
5,389
4,382
293

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Müdavim
4 Haziran 2008
11,527
2,285
293
İkinci el aldığım Lumia 820 telefonun yanında hiç kullanılmamış paketinde kulakiçi kulaklığı duruyor, kaça satarım bunu? Fikri olan paylaşsın.
Bana sat. 300 veririm. Çok önceden Lumia 920'yi 450 liradan görmüştüm. Tabii ben ölücülük yapıyorum yakında telefon değiştireceğim için.
İyi tarafından bak. Nasıl mı ? Windows Aero'nun arkaplanının renk paletini yanlış algılayıp sistem rengini pembe yapabilirdi. Böyle bir şey de görme ihtimalin vardı. Bir laf var, her zaman haline şükret. Bu da o anlardan biri. Diren #HalktanBiri :D

Ekli dosyayı görüntüle 25596
Vaporwave zımbırtıları gibi o ne lan :D

mirinkirin

Doçent
4 Temmuz 2016
708
358
63
İki tane konuşma üslûbu bilmeyen adam televizyona çıkıyor ve din hakkında konuşuyor. Gülsem mi ağlasam mı bilemedim hâlimize.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
3 Mart 2007
29,198
2,146
7,358

ConfickerBelasi

Müdavim
Müdavim
8 Ekim 2011
53,870
1
16,126
8,958
Telefon + kutudan çıkmamış kulaklık toplam 120 verdim. Öyle mükemmel paketli haliyle duruyor. Kulaklıktan ne para elde edersem kardır, kalitesi falan nasıldır kaç TL'ye gider. Lazımsa salla bi 20 kağıt yollayayım. :D
kulaklık sadece o nokia ile çalışıyor :
trrs-diagram3.jpg

butona basınca sesi artar filan...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu takıma karşı en nitelikli küfürler kifayetsiz , niteliksiz ve anlamsız kalır.

ConfickerBelasi

Müdavim
Müdavim
8 Ekim 2011
53,870
1
16,126
8,958
genede başka kulaklıklara kıllık yapıyor oyüzden yedekte creative ep 50'den bozma sgh-e250 kulaklığım hazır...
o wh-208 sadece nokia'da çalışıyor birde maxiplus5'te...
2017-07-21 01.16.00.jpg
2017-07-21 01.16.22.jpg

e50 kulaklığının ep50 ile modlaması...

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
3 Mart 2007
29,198
2,146
7,358
@ConfickerBelasi çıkardım denedim, HTC telefonumda sorunsuz çalışıyor sağ sol mikrofon testi falan yaptım. Laptopta da çalışıyor, normal kulaklıkmış işte açtım paketi boşuna. Satamam da daha .:)

ConfickerBelasi

Müdavim
Müdavim
8 Ekim 2011
53,870
1
16,126
8,958
Yok Nokia logolu. Kulaklıkta da Nokia yazıyor.
önceki modellerde o şase olayından çok küfür yediler adamın biri 1000Liralık kulaklığı kullanamamış saydırmış gibi...
Zaten açıklamıştı, gençliğimde farklı cemaatlere uğradım ama 1989'dan beri hiçbirine uğramadım diye, 28 yıl öncesinin şeyleri.
benim gibi sakin adam ne öyle heycan,stresle çabuk ölürsün bak kaplumbağalara ne kadar sakinler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...