Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
8 Ekim 2011
53,870
1
16,126
8,958
bende 7\24 çalıyor notebook olunca ondan ama şimdi biraz pc biraz gt-s5360 çalıyor...
Ekran Görüntüsü 2017-07-19 17-08-51.png

ulas tuncer

Öğrenci
18 Temmuz 2017
17
2
3
36
yatağın bok gibi,yastıkların çok yumusak,yorganının götü başı ayrı oynuyor sürekli ayaklarıma takılıyor. uyurken de sarılıcam diye duvara sıkıştırıyorsun.
eşek kadar adamım yavru köpek gibi uyumaya çalışıyorum koca yatakta.
bir daha da davosa gelmem.

eronis

Dekan
25 Mart 2016
5,389
4,382
293
Dünya kadar fotoğraf çekinip bir tanesinde yüzünü göstermeyen kızlar neyin kafasındadırlar anlamıyorum. O kadar mı çirkinsiniz de ayıbınızı insanlıktan saklıyorsunuz ? Böyle yapınca sadece en kötüsünü düşünüyoruz belki suratını dönünce troll bakışlı bıyıklı bir erkek çıkabilir korkusuna giriyoruz kabuslarımıza giriyor :confused:

KNMX

Dekan
2 Temmuz 2017
6,936
3,747
293
Dünya kadar fotoğraf çekinip bir tanesinde yüzünü göstermeyen kızlar neyin kafasındadırlar anlamıyorum. O kadar mı çirkinsiniz de ayıbınızı insanlıktan saklıyorsunuz ? Böyle yapınca sadece en kötüsünü düşünüyoruz belki suratını dönünce troll bakışlı bıyıklı bir erkek çıkabilir korkusuna giriyoruz kabuslarımıza giriyor :confused:
Sözde kendilerini kıskandırcaklar, merak edicez ya yüzlerini.

3 Mart 2007
29,198
2,146
7,358
İkinci el aldığım Lumia 820 telefonun yanında hiç kullanılmamış paketinde kulakiçi kulaklığı duruyor, kaça satarım bunu? Fikri olan paylaşsın.

eronis

Dekan
25 Mart 2016
5,389
4,382
293
Ah mavi ekran hatası! :mad::mad::(:(
Neden Windows, neden?
İyi tarafından bak. Nasıl mı ? Windows Aero'nun arkaplanının renk paletini yanlış algılayıp sistem rengini pembe yapabilirdi. Böyle bir şey de görme ihtimalin vardı. Bir laf var, her zaman haline şükret. Bu da o anlardan biri. Diren #HalktanBiri :D

z8wWACJ.jpg

Halktan Biri

Dekan
Emektar
30 Ekim 2016
9,401
9,164
293
İyi tarafından bak. Nasıl mı ? Windows Aero'nun arkaplanının renk paletini yanlış algılayıp sistem rengini pembe yapabilirdi. Böyle bir şey de görme ihtimalin vardı. Bir laf var, her zaman haline şükret. Bu da o anlardan biri. Diren #HalktanBiri :D

Ekli dosyayı görüntüle 25596
Kaç kez geldi başıma bu mavi ekran hatası?
Acaba Linux mu yüklesem?
Şu an Ubuntu (Unity) ve Linux Mint 17.3 Mate'i yükleyebilirim. Çünkü daha önceden DVD'ye yazdırmıştım. Sizce hangisini yükleyeyim?
Nedense Unity pek hoşuma gitmiyor.

MrtAltg

Dekan
Emektar
22 Şubat 2007
9,834
12,107
2,958
yıllardan beri mavi ekran görmedim bazen düşünüyorum millet özel birşey mi yapıyor diye

Halktan Biri

Dekan
Emektar
30 Ekim 2016
9,401
9,164
293
yıllardan beri mavi ekran görmedim bazen düşünüyorum millet özel birşey mi yapıyor diye
Özel bir şey değil benimkisi? Ts uzantılı videoyu açmak için bir sürü media playerlar ve kodekler yükledim. Bir sürü program yükledim ama yine de ts uzantılı videoyu açamıyorum. Belki de mavi ekran hatasının sebebi bu olabilir, ama emin değilim.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bluescreenview ile mavi ekran hatasının sebebini araştırmak istedim. Programı açtım ama hata bulmadı nedense. O zaman biraz önceki mavi ekran hatası neydi? Acaba bilgisayarım yolcu mu? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...