Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ümitt

Profesör
e1a5f4f20a07238c8f225c409c92fd11.jpg

SDN'nin mobil sitesi ne zaman böyle uyumlu hale gelecek?? :D

/xo/

Dekan
[MENTION=461074]egitimci02[/MENTION] , amacınız ne? Tüm eski konuları hortlatıp boş boş yorumlar yapıp nereye varmayı planlıyorsunuz?

Can-K.

Doçent
İkisi çok farklı şeyler nasıl vazgeçtirdi :)

RasperryPi 2 'Ye birikimimden 200 TL civarı vereceğim.Yine Fallout 4'e o kadar.

Fallout4 kesinlikle oynamak istiyorum , ortaokuldan beri hayranı olduğum bir oyun.Ancak MacBook Pro oynatmıyor.4.000 tl verip bir çok şeyden mahrum kalmaktansa , Msi ya da Monster alırım diye düşündüm.

MacBook parasını haketmiyor. Sakın beni MacBook prolarada parasını haketmiyor diyenlerden sanma.

MacBook haketmiyor ,MacBook Pro hakediyor evet fakat o kadar para vermem beni zorlar.Zaten pro kastettim.

Lazzz

Rektör
Arkadaşlar son zamanlarda tv de hd kanallarda frekans düşüklüğü yasayan var mi ? Genel bir sorun mu bizim merkezi sistemden mi onu bulmaya çalışıyorum... Bir kişiden daha duymuştum net bilgi almak istedim

rawkid

Dekan
Cs:Go ya sırf rütbe atlamak için girdiğimde hep yeniliyoruz. Eğlencesine girdiğimde tek maçla rütbe atlıyorum :D Artık farklı bir çabaya girmeden sadece oyunumu oynıcam :mrgreen:

@Vikings yine ben :D Ay başı geldi kota bu gece yenileniyor ne düşünüyorsun :mrgreen:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SDN Son Haberler