Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bu bizim yeğen ne yapmış beyler anlayan yardımcı olabilir mi şöyle bir takım numaralar var pek iyi bir şey yapmamış herhalde?
QjiKWKQ.png

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Bu bizim yeğen ne yapmış beyler anlayan yardımcı olabilir mi şöyle bir takım numaralar var pek iyi bir şey yapmamış herhalde?
QjiKWKQ.png
Tercihler Türkiye geneli yuzdelik dilimi kisminda yazan yere gore yapiliyor. Ama puani baya dusuk. Yuzdelik dilim ne kadar yuksekse o kadar kotu. Kisaca batirmis [emoji53]

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Tercihler Türkiye geneli yuzdelik dilimi kisminda yazan yere gore yapiliyor. Ama puani baya dusuk. Yuzdelik dilim ne kadar yuksekse o kadar kotu. Kisaca batirmis [emoji53]

İyi de taban puan YEP geçerli olmuyor mu? Bu sene teşekkür belgesi almış ama yine de başarılı olmamış çok fazla.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
[video=youtube;lEDSJis2BK8]https://www.youtube.com/watch?v=lEDSJis2BK8&feature=youtu.be[/video]

Yorumları alayım :clap:

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
İyi de taban puan YEP geçerli olmuyor mu? Bu sene teşekkür belgesi almış ama yine de başarılı olmamış çok fazla.

Yazarken biraz yanlışlık yapmışım. Şöyle ki, tercih yaparken genelde yüzdelik dilime bakılıyor çünkü daha avantajlı oluyor. Ama bu seneki teog'da full çıkaran ve baya yüksek puan alan fazla olduğu için yüzdelik dilim dezavantaj oldu çoğu kişi için. Mesela benim sbs puanım 398 ve yüzdelik dilimimde 10.8'di. Ben yüzdelik dilime göre yaptım çünkü daha avantajlı oluyordu. Bu sayede 420 puanlık liseye asıl girdim. Ama bu sene 425 alan kardeşimin yüzdelik dilimi 12 geldi. O yüzden yep puanına göre tercih yapıcak. Senin yeğenin için yep puanı daha avantajlı gibi duruyor.

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Dün neler olmuş taksim meydanın da yav üstsüz ortada göbek atmışlar yuh :blink:

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
[MENTION=312196]edox[/MENTION] Hoş bulduk :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

DGS'ye çalışan var mı?

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
SDN mobil uygulamasına eklenen reklamlar gerçekten berbat. Hiç yakışmamış.
Eğer google kaynaklı reklamlarsa, bunlar girdiğiniz siteler aracılığıyla karşınıza çıkarılmak için düzenlenmiş reklamlar olabilir. Google ayarlar uygulamasına girip reklam geçmişinizi sıfırlayabilirsiniz :)

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
MacBook almaktan an itibari ile vazgeçmiş bulunuyorum.

Raspi 2 ile birlikte işler bozuldu.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bu youtube niçin arka planda çalışır hale getirilmiyor :hammer: (ekranda pop-up olarka değil tamamen arka planı kast ediyorum)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...