Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

farukarslan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=350013]memogoren[/MENTION] kaliteli bi fotoğraf paylasirmisin merak ettim 1020 yi

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
mortal kombat x'den çıkış yapmıştım ama steamde çevrimiçi olmamla farkettim ki hala oyunda gözüküyorum ve gerçek oyun zamanım 4 saat iken steamde 7 saat gözüküyor, bi şekilde görev yöneticisinde MK10.exe diye kalmış, oyun süreleri konusunda titizim hiç hoşuma gitmedi bu

mayycryy

Doçent
Reaksiyon puanı
3
RYvVMY.jpg

eyt be gece gece ne güzel çizmişim :D

mayycryy

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bölüm nedir grafik mi? Gerçekten güzel olmuş.

Okul öncesi bölüm. Elim resim çizmeye yatkın çok görsel internetten buldum canım sıkıldı çizeyim dedim. Boyama vs yarım saatimi aldı tam olarak bazen anime çizimleri ile uğraşıyorum çabalıyorum boş vakti bu şekilde geçiririm

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
şükür steam için güzel bi MTU değeri buldum sanırım, şu ana kadar elde ettiğimin en iyisi bu

224 girdim 700~800 gibi indiriyor
oKQADtb.jpg

GhostX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Okul öncesi bölüm. Elim resim çizmeye yatkın çok görsel internetten buldum canım sıkıldı çizeyim dedim. Boyama vs yarım saatimi aldı tam olarak bazen anime çizimleri ile uğraşıyorum çabalıyorum boş vakti bu şekilde geçiririm
Güzel bunları kesinlikle sakla. :)
Orta okul zamanım da bende graffitiler çizerdim merakım vardı uzun bir zaman çizdim sonra dan bıraktık.

HeroGaki

Doçent
Reaksiyon puanı
10
DMA4ko.jpg
Yeni bebeklerimde geldiğine göre ramazandan sonra süper bir patlama yapabilirim :yes:

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
@memogoren kaliteli bi fotoğraf paylasirmisin merak ettim 1020 yi

Kaliteli fotoğraf derken(dng formatı) atamıyorum çünkü upload sitleri izin vermiyor, desteklemiyor. Ama birkaç fotoğraf atarım.

jjWyAGG.jpg

GOIdnNM.jpg

İkinci fotoğraf saat 12 gece çekimi. LG G4'ün simsiyah çektiği yerde aldığım sonuç bu.

farukarslan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Kaliteli fotoğraf derken(dng formatı) atamıyorum çünkü upload sitleri izin vermiyor, desteklemiyor. Ama birkaç fotoğraf atarım.

jjWyAGG.jpg

GOIdnNM.jpg

İkinci fotoğraf saat 12 gece çekimi. LG G4'ün simsiyah çektiği yerde aldığım sonuç bu.
Teşekkürler. Gerçekten güzel fotoğraflar. Kamera hakkını veriyor.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
Uçakla sık seyahat eden var mı?

havalimanına girmek eziyet ula takım elbise var üzerimde bavulum yok uçağa binmicem iş görüşmesine geldim iki saat ötüp duran dedektörden geçiriyorsun...
hiç uçağa binmedim binmeyi de düşünmüyorum uçağa bineceklere Allah sabır versin.

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
havalimanına girmek eziyet ula takım elbise var üzerimde bavulum yok uçağa binmicem iş görüşmesine geldim iki saat ötüp duran dedektörden geçiriyorsun...
hiç uçağa binmedim binmeyi de düşünmüyorum uçağa bineceklere Allah sabır versin.
3 hafta sonra ankaraya uçakla gidicem 15 yaşımda tek gidiyorum ben :D

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
yaşının kıymetini bil sakın atarlanma elemanlara arızalı tipler onlar...
her gün arızalılarla uğraşa uğraşa onlarda arızalı oluyor.
Çocuk görevlileri var tek gidenler için onları bekliyorum takan yok tamam sakin ol gidersin birazdan diyo.Birşey demedim çıkışmadım ama deli oldum o gün o adama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...