Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
İnsan yaşamında öncesi,sonrası hayatları

Askerden önce,Askerden sonra
Evlendikten önce,Evlendikten sonra
Yaş 3 den öncesi,Yaş 35 den sonrası

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
zirai kapasitemiz düşük. Ne eski inek bakımı ve eski süt üretimi ne de eski arıcılık var. Ama galiba var olan tek şey var o da umut

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Ben, kanalı açtığım gün, aslında kanalı açmadan önce, ben tren raylarına atlamak üzereydim. Ve, tam o sırada, çok komik bir tweet gördüm.

Dünyanın belki en şanslı olayı olabilir. Yani kafamdan, daha doğrusu atlamak üzere değildim de, atlamak kafamdan geçiyordu artık atlasam mı diye düşünüyordum. Yani. Ve o sırada inanılmaz komik bir tweet gördüm. Entelseven'in tweetiydi. İşte, "Ulan, komünist grupların ne komik isimleri var" filan, "yok komahırrımbuke" falan filan, öyle bir şey yazmıştı. İşte, "şimdi komahırrımbuke grubundan arkadaşımız (burayı duyamadım ve biraz küfürlü.) adlı şarkısını çalacak." diye...

Ben, ileri atlayacağıma geri doğru atladım. Ve, yerlere yattım, yuvarlanarak kahkaha atmaya başladım. İnsanlar bana bakıyordu, deli gibi, ne oldu yani kafayı mı yedi acaba diye bana bakıyordu insanlar.

Ve, döndüğümde, eve döndüğümde, dedim ki benim bir şey yapmam lazım. Bu o kadar komik ki, benim, bunu gerçek bir şarkıya çevirmem lazım, dedim. Ve, yaptıktan sonrasında, şarkı tuttu, sonra şarkı yapmaya devam ettim.

Bir anda, belki en ümitsiz zamanlarımdan birinde, yapmak istediğim şeyin ne olduğunu farkettim.

-Porçay, Derdini Sökeyim #1.

Vay be. Umarım hapis cezası kesinleşmez. Dava üst mahkemeye taşındı.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Ben, kanalı açtığım gün, aslında kanalı açmadan önce, ben tren raylarına atlamak üzereydim. Ve, tam o sırada, çok komik bir tweet gördüm.

Dünyanın belki en şanslı olayı olabilir. Yani kafamdan, daha doğrusu atlamak üzere değildim de, atlamak kafamdan geçiyordu artık atlasam mı diye düşünüyordum. Yani. Ve o sırada inanılmaz komik bir tweet gördüm. Entelseven'in tweetiydi. İşte, "Ulan, komünist grupların ne komik isimleri var" filan, "yok komahırrımbuke" falan filan, öyle bir şey yazmıştı. İşte, "şimdi komahırrımbuke grubundan arkadaşımız (burayı duyamadım ve biraz küfürlü.) adlı şarkısını çalacak." diye...

Ben, ileri atlayacağıma geri doğru atladım. Ve, yerlere yattım, yuvarlanarak kahkaha atmaya başladım. İnsanlar bana bakıyordu, deli gibi, ne oldu yani kafayı mı yedi acaba diye bana bakıyordu insanlar.

Ve, döndüğümde, eve döndüğümde, dedim ki benim bir şey yapmam lazım. Bu o kadar komik ki, benim, bunu gerçek bir şarkıya çevirmem lazım, dedim. Ve, yaptıktan sonrasında, şarkı tuttu, sonra şarkı yapmaya devam ettim.

Bir anda, belki en ümitsiz zamanlarımdan birinde, yapmak istediğim şeyin ne olduğunu farkettim.

-Porçay, Derdini Sökeyim #1.

Vay be. Umarım hapis cezası kesinleşmez. Dava üst mahkemeye taşındı.
Bu gün Efe Aydal yayınında bu olayı anlatmıştı :)

• Beğen
Reactions: 023
Reaksiyon puanı
6,381
Ya şu gereksiz ahlaksızın puanları birikmedi mi hala, kaç kez raporlandı ben de kaç kez raporladım. Sanki modlardan biri dayısı amcası.

Seviyeli tartışma yapılamayan adamın aşağılayıcı ifadeleri olan mesajlarını silmek yerine gidip hala ona siz diye hitap eden kişinin mesajlarını silmeyin ne olur yav
Mesaj otomatik birleştirildi:

"Hem işlemci hem diğer özellikler olsun S20+ Note10+'a göre daha mantıklı geliyor. Iphone konusunda hala kararsızım açıkçası. Yarın "tamam" desem alacağım 4 aylık temiz bi cihaz var aslında 6.5a bırakıyor arkadaş. Ama android cihazlardaki premium ekran ve kasa kalitesinden biraz uzak geliyor. İnsan o kadar para verdikten sonra elinde iyi bir cihaz tutmak istiyor açıkçası. Donanım özelliklerini saymıyorum dahi."

Bu bir kamera şakası falan mı?

Adamın derdi iyi kameralı telefon almak değil yüksek megapiksel hangisinin arkasında yazıyorsa onu almak resmen. Sanki iPhone 11 plastik de diğerleri paslanmaz çelik sanarsın. Bilmesem inanacağım.

Çok ciddi söylüyorum buna bakıyorum ve ağlanacak halimize gülüyorum. Türk kullanıcısının yıllarca reklamını gördüğü için Samsung'u "The best of the best" sanmasının, bilinçsiz kullanıcı olmasının, alışkanlıklarından ve fanatikliklerinden vaz geçememesinin sonucudur bu. 1000 mesaj bulurum bunun gibi. Yazık yazık sonra israf yapmamalıyız deriz ama teknik özellik peşinde koşup gider Mi 10'a 9300 TL veririz.

Son düzenleme:

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Muhabbet kuşu değil sanki büyük bir papağan. Ne çok tüy döküyor. Ama sorun değil ve temizlerim evini. Yeter ki sağlıklı ve mutlu olsun. ?

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,861
Internet Explorer indir dediğimde bu sayfaya atıyor: We are sorry, the resource you requested cannot be reached
Screenshot (12).png
Sayfayı güncellemeye mi üşeniyonuz?

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Son düzenleme:

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Azerbaycan dünya çapında ne ile ünlüdür?” sorusunun cevabına geldik şimdi. Tabi ki de cevap halı ve dokumacılık!

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Kod:
Can't connect to discord rpc: connect ENOENT /run/user/1000/discord-ipc-0
Visual Studio Code'un Discord eklentisini kullanayım dedim şimdi bu hatayı verdi, işin yoksa uğraş dur şimdi. :(

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Rüzgarlar şehri Bakü’nün Hazar Sahiline paralel uzanan Bakü Bulvarı, Deniz Kenarı Milli Parkı ismiyle koruma altına alınmaya başlamış.

Reaksiyon puanı
6,381
Sony A7 S3

iPhone 12 Pro Max 512 GB (Apple Watch 6 ve Airpods Max ile)

2020 Macbook Pro 512 GB

1TB iPad Pro 2020 (kalem ve klavye ile)

Bunu yaptığımda 11.000 dolar falan tutuyor.

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Rüzgarlar şehri Bakü’nün Hazar Sahiline paralel uzanan Bakü Bulvarı, Deniz Kenarı Milli Parkı ismiyle koruma altına alınmaya başlamış.
Ateşler ülkesinin rüzgarlar şehri. Ateşi yakmak için gerekli oksijen Bakü'den sağlanıyor herhalde.