Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
Evet kanka ben çok iyi yazılımcıyım Arch kullanıyorum
1614197866468.png

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Fedora indiriyorum yanda ama alttaki şart kısımı biraz tuhafıma gitti.
By downloading Fedora software, you acknowledge that you understand all of the following: Fedora software and technical information may be subject to the U.S. Export Administration Regulations (the “EAR”) and other U.S. and foreign laws and may not be exported, re-exported or transferred (a) to any country listed in Country Group E:1 in Supplement No. 1 to part 740 of the EAR (currently, Cuba, Iran, North Korea, Sudan & Syria); (b) to any prohibited destination or to any end user who has been prohibited from participating in U.S. export transactions by any federal agency of the U.S. government; or (c) for use in connection with the design, development or production of nuclear, chemical or biological weapons, or rocket systems, space launch vehicles, or sounding rockets, or unmanned air vehicle systems. You may not download Fedora software or technical information if you are located in one of these countries or otherwise subject to these restrictions. You may not provide Fedora software or technical information to individuals or entities located in one of these countries or otherwise subject to these restrictions. You are also responsible for compliance with foreign law requirements applicable to the import, export and use of Fedora software and technical information.
Tuhaf.

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
PyCharm indiriyorum şimdi .bashrc özelleştirici yapıcam :D

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
ne diyor ben bir şey anlamadım, sen nasıl anladın?:D
Anladığım kadarıyla Suriye, Küba vb. ülkelerde yaşayıp bir ABD ambargosuna tabii tutulursanız Fedora'nın bazı bilgilerinden mahrum kalabiliyormuşsunuz, tam anlamadım ama sanırım bunu demek istiyor.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Bu Structures'daki modlar yüzünden oyunda çok sıkıntı yaşıyorum. Onun için yapmış, o modları yapanlar herhalde. ?? ??
Her neyse, uğraşalım bakalım.

Tom Hardy

Profesör
Reaksiyon puanı
3,381
selamın aleyküm.:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anladığım kadarıyla Suriye, Küba vb. ülkelerde yaşayıp bir ABD ambargosuna tabii tutulursanız Fedora'nın bazı bilgilerinden mahrum kalabiliyormuşsunuz, tam anlamadım ama sanırım bunu demek istiyor.
''Fedora yazılımını indirerek, aşağıdakilerin tümünü anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Fedora yazılımı ve teknik bilgiler, ABD İhracat İdaresi Yönetmeliklerine ("EAR") ve diğer ABD ve yabancı yasalara tabi olabilir ve ihraç edilemez, yeniden ihraç edilemez veya (a) EAR'ın 740. bölümüne Ek No. 1'de E Ülke Grubu: 1'de listelenen herhangi bir ülkeye (şu anda Küba, İran, Kuzey Kore, Sudan ve Suriye) transfer; (b) ABD hükümetinin herhangi bir federal kurumu tarafından ABD ihracat işlemlerine katılması yasaklanmış herhangi bir yasaklanmış varış noktasına veya herhangi bir son kullanıcıya; veya (c) nükleer, kimyasal veya biyolojik silahların veya roket sistemlerinin, uzay fırlatma araçlarının veya sondaj roketlerinin veya insansız hava aracı sistemlerinin tasarımı, geliştirilmesi veya üretimi ile bağlantılı olarak kullanım için. Bu ülkelerden birinde bulunuyorsanız veya başka bir şekilde bu kısıtlamalara tabi iseniz, Fedora yazılımını veya teknik bilgileri indiremezsiniz. Fedora yazılımını veya teknik bilgilerini, bu ülkelerden birinde bulunan veya başka bir şekilde bu kısıtlamalara tabi olan kişilere veya kuruluşlara veremezsiniz. Fedora yazılımının ve teknik bilgilerinin ithalatı, ihracatı ve kullanımı için geçerli olan yabancı kanun gerekliliklerine uymaktan da sorumlusunuz.'' bunu diyormuş.

tobraki

Asistan
Reaksiyon puanı
519
Şimdi EFİ Shell kaç harfli? 8 Allah'ın kulu kaç harfli 11 11+8 = 19 EFİ Shell kaç kere hesabını devre dışı bırakıp geldi? 2 Servous kaç harfli 7 19+7+2=28 28YY28 bir sonraki hesabı devre dışı bırakılan kullanıcı mı olacak?

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
@torpaq, buralarda ne işin var? Sen bilim adamısın. Thomas Edison, Albert Einstein ne de Stephen Hawking ve bir çoğu senin yanında hiç bir şey. ?

Son mesajlar