Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

• Herobrine

Müdavim
    Reaksiyon puanı
    4,045
    Programlama dillerini öğrenmeyi bıraktım. Photoshop'a başlayacağım.

_Zaur_

Rektör
    Reaksiyon puanı
    23,172
    Bu Gece saat 4 geçiyo. Abi Beynim öyle bi çalışıyo ki internetten açıp devlet kanun maddelerini filan okuyorum öfff

Kendimi Hakem hissettim bir an. Ahkam kesiyordum kendi kendime

Bella Ciao

Profesör
    Reaksiyon puanı
    3,193
    kuralpata dönmeyi çok istiyorum.
    şifremi unuttum ve 2024 kadar banım var.

slui.exe

Not against spontaneous decisions, one night only
    Reaksiyon puanı
    300
    Aslında biz beden dersinde Maç yapıyorduk bizim sınıfta Yamuk lakaplı süleymanı aldık nasıl vurduysa topa dışarı gitti dışarı giden top Minübüse çarptı en az 60-90M ileri gitti bulamadık top orjinal nike'dı gittik topun çakması karşı bakkalda vardı gittik aldık birtek nike yazmıyordu hoca bize sordu bu nike yazısı nerde dedi bizde uydurduk yalanı hoca inandı sonra karşı sınıf aldı topu top çakma idi patladı sonra hoca onlara ceza verdi onlarda bizim yaptığımızı görmüşler okul sonunda felaket kavga çıktı benim burnuma çok kötü yumruk attılar çok pis kanadı Müdür okulda değildi tam müdür yardımcısı gelince ben aralarından kaçtım fark etmediler beni sonra onlar 1 hafta uzaklaştırma aldılar ben yırttım ardından annem dedi burnuma top çarptı dedim öyle yırrtım ardından 1 hafta cezaları iptal oldu onların af çıkarttı hoca birdaha olmaması şartı ile cezaları iptal oldu nedense bunu söyleyince rahatladım sanırım

_Zaur_

Rektör
    Reaksiyon puanı
    23,172
    Aslında biz beden dersinde Maç yapıyorduk bizim sınıfta Yamuk lakaplı süleymanı aldık nasıl vurduysa topa dışarı gitti dışarı giden top Minübüse çarptı en az 60-90M ileri gitti bulamadık top orjinal nike'dı gittik topun çakması karşı bakkalda vardı gittik aldık birtek nike yazmıyordu hoca bize sordu bu nike yazısı nerde dedi bizde uydurduk yalanı hoca inandı sonra karşı sınıf aldı topu top çakma idi patladı sonra hoca onlara ceza verdi onlarda bizim yaptığımızı görmüşler okul sonunda felaket kavga çıktı benim burnuma çok kötü yumruk attılar çok pis kanadı Müdür okulda değildi tam müdür yardımcısı gelince ben aralarından kaçtım fark etmediler beni sonra onlar 1 hafta uzaklaştırma aldılar ben yırttım ardından annem dedi burnuma top çarptı dedim öyle yırrtım ardından 1 hafta cezaları iptal oldu onların af çıkarttı hoca birdaha olmaması şartı ile cezaları iptal oldu nedense bunu söyleyince rahatladım sanırım
    O Yamuk Süleymanı hakem heyetine şikayet edebilirsin. Adam hayatın gidişatını nasıl değişti yaw sinirlerim bozuldu.
    Hayatı da kendisi gibi yamuklaştırmış adam öyle ağır yamuk yani. :D ahdhdhaha

slui.exe

Not against spontaneous decisions, one night only
    Reaksiyon puanı
    300
    O Yamuk Süleymanı hakem heyetine şikayet edebilirsin. Adam hayatın gidişatını nasıl değişti yaw sinirlerim bozuldu.
    Hayatı da kendisi gibi yamuklaştırmış adam öyle ağır yamuk yani. :D ahdhdhaha
    Ben o topu minübüs'ün tam camına nasıl isabet ettirdiğine şaşırdım 20 şut çekti maçta 1 tane bile kaleye gitmedi