Söyle Rahatla V.2

Deleteduser84922

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23

Little Cat

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
10,455
İyi hoş emek etmişsin ama, ben bugün ilk ya da 2. defa girdim. Hiç bir şeyden haberim yok. Bunu bile sen gösterdin. Bazı forumlarda bir şey yazınca kabul etmez. Acaba bunu yazarsam kabul eder mi diye denedim. Edildiğini görünce değiştirdim. Yani konuyu atmasan onu da bilmeyeceğim ki.
Bak güzel kardeşim sen beni anlamak istemiyorsun. Sen orada o etiketi koymak istiyordun biz tepki göstermesek o etiketi büyük ihtimalle değiştirmeyecektin. Bundan adım gibi eminim, foruma gelen herhangi bir yeniliği niye kötülük için kullanma peşindesiniz açıkçası onu da anlayamıyorum. Şunu da ekleyim forumda aktif takılan birisi değilim.

Deleteduser84922

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Kontrol edecek başka bir etiket yok mu?
@Servous,Kontrol edilsin istersen. Ben onu yaptım, sonra altımda yazanı gördüm. Doğukan yazdım. Kayıtlar duruyordur. Sizin yazınızı görünce değiştirmiştim. Bir içerik ekibi değiştiriniz yazdığı zaman ben zatençoktan değiştirmiştin.

Little Cat

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
10,455
@Servous,Kontrol edilsin istersen. Ben onu yaptım, sonra altımda yazanı gördüm. Doğukan yazdım. Kayıtlar duruyordur. Sizin yazınızı görünce değiştirmiştim. Bir içerik ekibi değiştiriniz yazdığı zaman ben zatençoktan değiştirmiştin.
Yani o kadar etiket duruyorken neden bunu denemek istediniz işte art niyet yatıyor...

Deleteduser84922

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Benim de değil ancak herhangi bir yapılan yeniliği kötülük peşinde kullanmaya çalışanlar sizin gibi en kısa sürede soyu tükenir diyorum.
Bir şey demek isterdim ama saygımı korumak için demiyorum. Ban mı atıyorsunuz, hesabı mı siliyorsunuz silin de kurtulayım.

Little Cat

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
10,455
Bir şey demek isterdim ama saygımı korumak için demiyorum. Ban mı atıyorsunuz, hesabı mı siliyorsunuz silin de kurtulayım.
Ben yönetici vb değilim onlar beni aşar ancak beni kızdıran nokta sizin bu tavırınız oldu. 1-2 kişi yüzünden hakkımızın kısıtlanmasını istemiyoruz.

Deleteduser84922

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Ben yönetici vb değilim onlar beni aşar ancak beni kızdıran nokta sizin bu tavırınız oldu. 1-2 kişi yüzünden hakkımızın kısıtlanmasını istemiyoruz.
2.'ye diyorum. Bu özelliğin nasıl geldiğini neden geldiğini ve kimin getirdiğini bilmiyorum. Hesap silinme işlemi yapılıyorsa silinsin hesabım.

wpa_supplicant

Profesör
Reaksiyon puanı
6,547
Hadi bakalım, yandan hem izliyorum hemde Terminalden Kurtulun'a 2.0 kararlı sürüm güncellemesi yapıyorum.
Bende bunu bekliyorum, onlarda akşam diye şimdi atmıyor. Nöbet tutacam. Dün de sdn deki çekilişi kazandım, şans kalmadı .
1613205928993.png

404 Error

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
12,506
@Servous, boş verip geç ve görmemezlikten gel bence. Ben hep öyle yapıyorum. Yoksa sinirlendikçe sinirlenirsin ve de uzar bu konu, gereksiz yere. Sadece zaman kaybı.

Deleteduser84922

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Teşekkür ederim.
Neden sileceğiz kardeşim, sadece kurallara riayet edin yeterli, bir iki kişinin gazına mı geleceksiniz?
Gaza gelmek değil. Foruma 15'de kayıt olmuş olsam bile bilgim 0. Mavi şeyi merak edip deneyeyim dedim. Kabul edip etmeeyceğini denedim. Hemen linç. Yok soyun tüksen, yok gereksiz insan. Devre dışı bırakınca komple mesajlar vs. hepsi siliniyor mu?