Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

Özel başlık
Kerim 𐱅𐰇𐰼𐰰
Siz asla hata yapmayın. PSU ve kasa konusunda. Kasa mesh kasa olmadığından, içindeki parçalar çok ısınıyor. PSU ise C4 bombası dediğimiz markalardan. Frisby, rampage, powerboost ve benzeri markalardan uzak durun.
Bilgisayarım şu anda, yüksek olan bir oyun oynarken, neredeyse çöp oluyordu. Bilgisayar kapattı kendini. Gerçekten bozulacak diye korktum.
PSU çok zorlandı diye ses çıkardı ve PSU'nun bulunduğu yeri elleyince, sanki dans ediyormuş gibi oldu.
Asıl suç bende. Ben neden aldım ki, frisby denen çöplüğü?! Çok pişmanım. Zaten yakında PSU ile kasadan kurtulup, daha iyi bir marka alacağım. Gerçekten kaliteli olanlarından. Cooler Master veya Corsair gibi.
Yeni kasa ve PSU alana kadar yüksek oyunlar oynamayacağım. Hatta hiç oynamamak daha mantıklı olur.

Dediklerimi ciddiye alın. Daha demin yaşadım. Yalan söylemiyorum. Allah yukarıda görüyor.

Ram_kafasi

Profesör
Özel başlık
Bırakmayı düşünüyor
Bilgisayarı normal bir şekilde kapattım açtığımda BİOS'ta SSD göremiyorum,bunu geçen günlerde de yaşamıştım temiz bir kurulum yapınca halledebilmiştim sadece, iki saattir uğraşıyorum gıcık oldum artık.

Ram_kafasi

Profesör
Özel başlık
Bırakmayı düşünüyor
Şu an dayımın bana verdiği bilgisayarından yazıyorum,UbuntuDDE yüklemiştim buna ama inşallah bu bilgisayarla daha önce SDN foruma giriş yapılmamıştır,boşu boşuna ban yemek istemiyorum.Hadi hayırlısı inşallah bir şey olmaz.

xPhoenix06

Profesör

Lanet olsun bu siteyi bulduğum aana ne biçim oyun bu be deli eder adamı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rekorlarınız kaç benim 8 :d
Neden hatırlattın ki bu sevdiğimin oyununu.
1611415228928.png

_Zaur_

Dekan
Forum bana Rapor tuşunu sevdirdi. Artık Xiaomi'ye raporu basıyorum.

Bir defa raporladım sorunu düzelttiler.

Yine de raporladım Parmak izi sensörünü komple devre dışı yapmak için.

Yani kullanmıyorum. Ve elim yanlışlıkla sensöre dokununca ekran kilitten açılıyor.

Güç tuşu görevi yapıyor bir nevi.

İleride yeni ayar gelebilir belki.

SDN Son Haberler