Söyle Rahatla V.2

023

Profesör
26 Mart 2020
3,974
1
4,606
358
16
Az önce bir Gacha Life videosu izledim, gözlerimden cringe fışkırıyor. RussiaBall ile haterlığa doğru...

_mirror_

Profesör
7 Eylül 2019
2,237
1,938
293
16
Kendimden 2-3 ay büyük bir kızı seviyorum (arkadaşım kizin burcunu sordu bende hangi tarihde doğduklarına baktım ordan anladım ama belki benden küçüktür :) )

404 Error

Müdavim
Müdavim
22 Şubat 2019
6,368
12,506
293
23
Eski şeyleri sonradan biz yeni yaparız, hemen yerli ve milliyi yapıştırırlar. Sanki dünya da ilk kez biz yapmışız gibi, abartarak söylerler bir de! Gerçekten komik. Sağ olsunlar iyi güldüm. ??
Allah'ım bu günleri de gördüm ya, çok mutluyum. ?

Ram_kafasi

Profesör
23 Haziran 2019
3,679
5
7,431
293
18
@Ram_kafasi, yaptığın program neydi? Tam olarak anlayamadım da. Bir özetlesen. ?
Son kullanıcı için GNU/Linux dağıtımlarında terminalden kod yazmaya mecbur bırakmak yerine ihtiyacı olabilecek çoğu şeyin kod yazmadan sadece grafik arayüzdeki tek bir butona basarak halledebileceği, iş kolaylaştıran ve son kullanıcı için daha iyi bir tecrübe sunmak amacıyla geliştirdiğim bir programdır.

023

Profesör
26 Mart 2020
3,974
1
4,606
358
16
Annem ders yap diyor 2. el virüslü telefon alıyorsunuz 2 aydır düzeltmeye çalışıyorum düzgün telefon alsaydınız bununla uğraşacağıma ders yapar tüm ödevlerimi bitirirdim. En azından düzgün bir marka alsaydınız rahatça ROM falan atardım. Fluo nedir bilen düzgün biri yok.

Little Cat

Müdavim
28 Haziran 2020
5,152
10,455
293
29
Annem ders yap diyor 2. el virüslü telefon alıyorsunuz 2 aydır düzeltmeye çalışıyorum düzgün telefon alsaydınız bununla uğraşacağıma ders yapar tüm ödevlerimi bitirirdim. En azından düzgün bir marka alsaydınız rahatça ROM falan atardım. Fluo nedir bilen düzgün biri yok.
Üzücü

• Beğen
Reactions: 023

023

Profesör
26 Mart 2020
3,974
1
4,606
358
16
Evden kaçmak istiyorum bazen ya. 6. sınıfta ders çalışmanın manası yok. Sınıf birincisiyim daha ne istiyorlar acaba? Tatile ödev mi verilir tatil bu. Daha 10 sene çekeceğim böyle. Evden 1 gün bile kaçsam rahatlarım. Bisikletle 150-200m uzaktaki arazinin oralarda gezerim. Kendimi hapsolmuş hissediyorum. Dışarı sadece evin önüne çıkmama izin veriyorlar. Diğer çocuklar mahalleyi ezbere biliyor. Büyüdüğümü ne zaman anlayacaklar merak ediyorum. Dalga geçtiği için babamla kız ve cinsel konuları konuşamaz oldum. Annemin de sır tutabildiği yok, babama söyleme diyorum sonra öğreniyorum ki annem tam o gün babama söylemiş. İlgi alanlarıma da saygıları yok. Anime seviyorum diyorum amime ne oğlum düzgün bir film izle diyor. Yazılımcı olacağım diyorum para kazanamazsın diyor. Sevdiğim işi yapacağım ben. Linux kullanmayı seviyorum diyorum o bilgisayarı biz de kullanıyoruz diyor. Dualboot yapsam GRUB'u bile kullanamazlar, iki ok tuşuna basamayıp Çınar bu bilgisayara ne yaptın diye kızarlar. Düzgün telefonum da yok. Zoom'un mobil optimizasyonu iyi olmasa canlı derslere de giremeyeceğim. Bilgisayar zaten malum 2330M. Çoğu web tabanlı oyunda dahi kasıyor. Kurtulmak istiyorum. Bir şekilde şu eğitim düzeninden ve ailemin fikirlerinden kurtulmak istiyorum.

crow88

Dekan
1 Aralık 2010
6,118
1
3,227
1,358
59
Evden kaçmak istiyorum bazen ya. 6. sınıfta ders çalışmanın manası yok. Sınıf birincisiyim daha ne istiyorlar acaba? Tatile ödev mi verilir tatil bu. Daha 10 sene çekeceğim böyle. Evden 1 gün bile kaçsam rahatlarım. Bisikletle 150-200m uzaktaki arazinin oralarda gezerim. Kendimi hapsolmuş hissediyorum. Dışarı sadece evin önüne çıkmama izin veriyorlar. Diğer çocuklar mahalleyi ezbere biliyor. Büyüdüğümü ne zaman anlayacaklar merak ediyorum. Dalga geçtiği için babamla kız ve cinsel konuları konuşamaz oldum. Annemin de sır tutabildiği yok, babama söyleme diyorum sonra öğreniyorum ki annem tam o gün babama söylemiş. İlgi alanlarıma da saygıları yok. Anime seviyorum diyorum amime ne oğlum düzgün bir film izle diyor. Yazılımcı olacağım diyorum para kazanamazsın diyor. Sevdiğim işi yapacağım ben. Linux kullanmayı seviyorum diyorum o bilgisayarı biz de kullanıyoruz diyor. Dualboot yapsam GRUB'u bile kullanamazlar, iki ok tuşuna basamayıp Çınar bu bilgisayara ne yaptın diye kızarlar. Düzgün telefonum da yok. Zoom'un mobil optimizasyonu iyi olmasa canlı derslere de giremeyeceğim. Bilgisayar zaten malum 2330M. Çoğu web tabanlı oyunda dahi kasıyor. Kurtulmak istiyorum. Bir şekilde şu eğitim düzeninden ve ailemin fikirlerinden kurtulmak istiyorum.
Senin yaşadıklarını bende yaşadım,canını sıkma zamanla geçer,bak bisikletin varmış gez dolaş,roman oku.
Sizler şanslısınız,her istediğiniz var,buda sizi mutsuz ediyor aslında.
Yaş ilerledikçe,sorumluk üzerinize binmeye başladığında bu günler aklınıza gelmez,gelse de o zaman ya güler geçersiniz kendinize,yada kızar ne salakça düşünmüşüm dersiniz.