Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Abi aşı olduğun yere bozuk para koysaydın yapıştığını görürdün ama neden öyle hâlâ araştırmadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada geçmiş olsun.
Benim ilk aşı bozuktu sanırım bir ay oldu halen Almanca konuşamıyorum. Birde bluetooth diyorlar bakıyorum birşey çıktığı yok .

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
En güzel film keyfi şöyle çıkar 120 ekran tv yanında kafa dengi bir arkadaş yanınada biraz çay keyfi ve abur cubur açtım bugün 106 ekran tv yi geçtim karşısına christopher nolanın sanat eseri filmi yıldızlar arasını seyrettim 1080 p görüntü eşliğinde mükemmel bir film

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Şu aşı muhabbetinden sıkıldım yahu insanımız bu kadarmı cahil.Yok chip miş yok başka bir şeymiş bunlar için aşıya gerek yok yapmak isteyen her türlü yapar.

D

Deleted member 6640047

SDN Okuru
O haberin yalan olduğu ortaya çıkmıştı.
Vallaha biz dün denedik kaşığın ve bozuk paranın durduğunu gözümle gördüm. Daha önce böyle olduğunu söylediklerinde dalga geçmiştim ama gerçekten öyle bir etki oluyor nedenini bilmiyorum.

Şu aşı muhabbetinden sıkıldım yahu insanımız bu kadarmı cahil.Yok chip miş yok başka bir şeymiş bunlar için aşıya gerek yok yapmak isteyen her türlü yapar.
Abi benim dediğimle sebin anladığının alakası yok ben yaptırma veya zararlı demiyorum. Hatta ben aşının herkese yapılmasını arzu ederim ama olan olayı yazıyorum yanlış anlıyorsun.

Reaksiyon puanı
1,768
Ben de şu aşı konusunda içimi dökiyim
Çipe inanmıyorum ama aşıda birşey olduğu kesin
Fazla paranoyakça gelebilir ama çip muhabbetiyle insanların aşı karşıtlarıyla dalga geçmesini ve küçümsemesini sağlayıp başka birşeyler yapacaklar.
Belki insan vücudunu belli frekansları algılayacak hale getirecekler ya da başka birşey

Bu arada çipçiler ile dalga geçenlerin arasında ben de bulunuyorum ama olsun :D

Reaksiyon puanı
1,768
? ?

Aynen. 3 doz Biontech olanlara Almanya'dan bağlanıp beyinlerini yıkayacaklar. Sinovac olanlar ise 突然开始说中文。
Belki bağlanırlar reis :)
Almanyanın fln işin içinde olduğunu da sanmam
Virüs için yapılabilecek tek aşı türü bahsettiğim frekans ya da her neyse ona uygun hale getirecek
Virüsü buna göre yapmış da olabilirler
Zaten dünya sağlık örgütü yaptığı ilk açıklamalara bakarsak virüsün dünyaya yayılması için elinden gelen herşeyi yapmış gibi :D
Mesela önce kuluçkada da olsa virüs varsa testte çıkar dediler sonra kuluçka döneminde testte çıkmaz dediler

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,874
Belki bağlanırlar reis :)
Almanyanın fln işin içinde olduğunu da sanmam
Virüs için yapılabilecek tek aşı türü bahsettiğim frekans ya da her neyse ona uygun hale getirecek
Virüsü buna göre yapmış da olabilirler
Zaten dünya sağlık örgütü yaptığı ilk açıklamalara bakarsak virüsün dünyaya yayılması için elinden gelen herşeyi yapmış gibi :D
Mesela önce kuluçkada da olsa virüs varsa testte çıkar dediler sonra kuluçka döneminde testte çıkmaz dediler
Aynen. :D Vücuda Wi-Fi ekliyorlar ilk, sonra beyni ''hack''liyorlar.

Ekran Alıntısı.PNG

Reaksiyon puanı
1,768
Aynen. :D Vücuda Wi-Fi ekliyorlar ilk, sonra beyni ''hack''liyorlar.

Ekli dosyayı görüntüle 158721
Yav işte bu tipleri kast ediyorum insanlar boyle tiplerle dalga geçecek ve tüm bu olaylara soğuk bakacak ve aşıya tam güven olacak
DSÖ konusunda yanlış mıyım bunları demediler mi -_- başka şeyler de demişlerdi unuttum

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,874
Yav işte bu tipleri kast ediyorum insanlar boyle tiplerle dalga geçecek ve tüm bu olaylara soğuk bakacak ve aşıya tam güven olacak
DSÖ konusunda yanlış mıyım bunları demediler mi -_- başka şeyler de demişlerdi unuttum
Öyle şey olmaz. :)

Reaksiyon puanı
6,381
Bir çok insan özgürlüğün çok yanlış anlaşılıp, bir çok noktada özgürlük diyerek başkalarının özgürlüklerini delecek şeyler yapıldığı konusunda konuşuyor ve eleştiri yapıyor.

Fakat bence sadece özgürlük değil saygı konusu da çok yanlış anlaşılıyor. İnsanların tercih ve düşüncelerine sonsuz saygım var fakat, saygı göstermekten çıkıp ahlak gözetmeden o insan en ufak linç yedi diye deli gibi savunma evresine geçmem asla. Ki bence kimsenin özgürlük konusundaki gibi saygıyı da yanlış anlayıp, saygı göstermekten çıkarak onu savunma noktasına gelmemesi gerek diye düşünüyorum.

O linç edilen düşünceyi linç edene doğrusunu anlatmaya çalışmak diye bir şey yok, ama anlatmak işe hiç yaramıyor diye de homurdanan bir sürü kişi de var.

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
İnşallah Yezid'in nesli kırılır
Mümin olan Hak cemine derilir
Bir orucun bin bir hacca yazılır

Pir sultan

Osmanlının köklü tarihi ve ihtişamlı yapısı 400 yıl boyunca topkapı sarayından yönetilmiştir bu saray
sultanlar ve ailelerine ev sahipliği yapmıştır

Son düzenleme:

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Amerika’nın en fazla turist çeken noktalarından New York, ülkenin mutlaka görülmesi gereken yerlerinden biri

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Peru'daki And Dağları'nın yüksek bir noktasındaki tarihi Machu Picchu şehirinin yüz yıl önce varlığı bilinmiyordu. Bir tesadüf ile keşfedilen bu tarihi kent 2.430 metre yüksekliğinde kurulmuştur.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Saçma ve boş olan videoya komik deyip eğlenmek?! Böyle saçma videoları izleyen insanları ve öyle video çeken insanları gördükçe üzülüyorum. Geleceğimiz pek mantıklı ve akıllıca düşünen zeki insanların dolu olacağı bir yer olmayacak gibi duruyor sanki. İnsanlarda saçma şeylere halen devam ediyor. ?
Öyle boş şeylerle uğraşacaklarına bilimle falan uğraşsalar ne güzel olurdu. Bir de doğayı korumakla falan.

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,874
Saçma ve boş olan videoya komik deyip eğlenmek?! Böyle saçma videoları izleyen insanları ve öyle video çeken insanları gördükçe üzülüyorum. Geleceğimiz pek mantıklı ve akıllıca düşünen zeki insanların dolu olacağı bir yer olmayacak gibi duruyor sanki. İnsanlarda saçma şeylere halen devam ediyor. ?
Öyle boş şeylerle uğraşacaklarına bilimle falan uğraşsalar ne güzel olurdu. Bir de doğayı korumakla falan.
TikTok videolarından mı bahsediyorsunuz?

Son mesajlar