Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

Murataltug

Profesör
Reaksiyon puanı
2,656
dünya üzerinde Halkımız
tartışmasız en ağzı bozuk halk olmasına karşın içi çok temizdir

Dostoyevski

Murataltug

Profesör
Reaksiyon puanı
2,656
Bilgisayarsız yaşamaya
alıştığımda o makineye ne kadar bağımlı hale geldiğimi kavramıştım,

Stephen king

Dora

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,587
İnsanların bencilliğinden ama işlerine geldiği zaman olan sahte bonkörlüğünden nefret ediyorum.

Servous

Profesör
Reaksiyon puanı
10,145
Nereyi tutsam elimde kalıyor.

Murataltug

Profesör
Reaksiyon puanı
2,656
einstein zaman ile uzamın ayrı şeyler değil bir karışım olduğunu söylüyor. ya da bir kristof kolomb, dünyanın öte ucunda uçurum değil başka bir kıta olduğunu ileri sürmüş paulo coelho

Murataltug

Profesör
Reaksiyon puanı
2,656
Datça Yarımadası Virajlı dağ yolları ile ulaşımı zor bir yer
Olsada denizi enfes doğası sakin ortamı ile çekmeniz Gereken bir yol ve öneri

Reaksiyon puanı
12,230
Korsan kullanmak etikmiş. 🤣 O kadar insan kaç günlerce, haftalarca, aylarca ve yıllarca uğraşıyorlar. O kadar insanın emeğini hiçe saymak hiç doğru değil. Ben satın almadığım oyunu oynamam ve programı kullanmam. Zaten Steam, Epic Games ve Ubisoft sağ olsun. Onlar sayesinde orijinal oyunları ücretsiz aldım. Güzel oyunlarda var.
Korsan sadece emek hırsızlığı. Ben markete gidip para vermeden bir şey alsam hırsızlık çalmak oluyor. Bu oyunlar ve programlar içinde geçerli.
Yani paralı olan bir şeyin parasını vermeden alırsan çalan bir hırsız oluyorsun. Kötü bir şey sadece. Başka bir şey değil.

HP Kullanıcısı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,136
Korsan kullanmak etikmiş. 🤣 O kadar insan kaç günlerce, haftalarca, aylarca ve yıllarca uğraşıyorlar. O kadar insanın emeğini hiçe saymak hiç doğru değil. Ben satın almadığım oyunu oynamam ve programı kullanmam. Zaten Steam, Epic Games ve Ubisoft sağ olsun. Onlar sayesinde orijinal oyunları ücretsiz aldım. Güzel oyunlarda var.
Korsan sadece emek hırsızlığı. Ben markete gidip para vermeden bir şey alsam hırsızlık çalmak oluyor. Bu oyunlar ve programlar içinde geçerli.
Yani paralı olan bir şeyin parasını vermeden alırsan çalan bir hırsız oluyorsun. Kötü bir şey sadece. Başka bir şey değil.
Çok haklısın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aleykümselam gardaş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayatım kötü gidiyor hayrolsun.
Hayırdır ne oldu?

Murataltug

Profesör
Reaksiyon puanı
2,656
ülkenin en büyük zeytin üreticisi olan Ayvalık ilçesinin en önemli özelliği nefis Ege yemekleri

Murataltug

Profesör
Reaksiyon puanı
2,656
Göktürkler sayesinde orta
Asya Çin, Tibet, Kore ve Bizans kaynaklarında yani hem batı hem doğuda Türkiye diye anılmaya başlanmışdır

Reaksiyon puanı
6,377
Biz dün kıyafet almak için avm'ye gittik. Keşke gitmeseydim. Hayatımdan işkence dolu ve boş bir 2-3 saat çaldı.

İnsanlar dibinize giriyor resmen, prova odasının önünde beklerken yemin ediyorum daha fazla dayanamasaydım ortalığı ayağa kaldıracaktım. Bir kadın 4 milyon desibel ağlayan ve susmayan bebeğini umursamadan dibimde 10 dakika tuttu ve aramızda mikron metre kalmasına rağmen dibime girmeye çalışıp durdu. Sanırım bebek arabasını arkasına bakarak kullanmaya çalıştığı içindi.

Ve insanların hiç utanması yok sanırım. Ulan orası topluma açık bir yer ve sen neden evinmiş gibi davranırsın ki?

Ayrıca avm içinde insanlarla muhatap olmak dışında bir seçeneğiniz yok. En nefret edilesi şey insanlarla muhatap olmak. bence. Ve bir kaç kıyafet almak için oraya gitme zorunluluğu NEDEN?

Pazarda ne güzel var diyeceğim de bizim evin yanındaki pazarda artık satılmıyor, sanırım şu kıyafet satma yasağı yüzünden.

Servous

Profesör
Reaksiyon puanı
10,145
Biz dün kıyafet almak için avm'ye gittik. Keşke gitmeseydim. Hayatımdan işkence dolu ve boş bir 2-3 saat çaldı.

İnsanlar dibinize giriyor resmen, prova odasının önünde beklerken yemin ediyorum daha fazla dayanamasaydım ortalığı ayağa kaldıracaktım. Bir kadın 4 milyon desibel ağlayan ve susmayan bebeğini umursamadan dibimde 10 dakika tuttu ve aramızda mikron metre kalmasına rağmen dibime girmeye çalışıp durdu. Sanırım bebek arabasını arkasına bakarak kullanmaya çalıştığı içindi.

Ve insanların hiç utanması yok sanırım. Ulan orası topluma açık bir yer ve sen neden evinmiş gibi davranırsın ki?

Ayrıca avm içinde insanlarla muhatap olmak dışında bir seçeneğiniz yok. En nefret edilesi şey insanlarla muhatap olmak. bence. Ve bir kaç kıyafet almak için oraya gitme zorunluluğu NEDEN?

Pazarda ne güzel var diyeceğim de bizim evin yanındaki pazarda artık satılmıyor, sanırım şu kıyafet satma yasağı yüzünden.
Ahlak, edep, eğitim...

Realhas the Great

Profesör
Reaksiyon puanı
6,668
Dedem aşı olacakken telefonumdan bluettoth açıktı bildirim geldi cihazlar bulundu diye aşıların saklandığı buzdolabına yaklaştığımda birden yüzlerce cihaz buldu yani demem o ki bu kadar mantıksız bir şeyi buraya kadar okudun mu :D

bence komik

Son düzenleme: