Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

HP Kullanıcısı

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,274
Korsan kullanmak etikmiş. ? O kadar insan kaç günlerce, haftalarca, aylarca ve yıllarca uğraşıyorlar. O kadar insanın emeğini hiçe saymak hiç doğru değil. Ben satın almadığım oyunu oynamam ve programı kullanmam. Zaten Steam, Epic Games ve Ubisoft sağ olsun. Onlar sayesinde orijinal oyunları ücretsiz aldım. Güzel oyunlarda var.
Korsan sadece emek hırsızlığı. Ben markete gidip para vermeden bir şey alsam hırsızlık çalmak oluyor. Bu oyunlar ve programlar içinde geçerli.
Yani paralı olan bir şeyin parasını vermeden alırsan çalan bir hırsız oluyorsun. Kötü bir şey sadece. Başka bir şey değil.
Çok haklısın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aleykümselam gardaş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayatım kötü gidiyor hayrolsun.
Hayırdır ne oldu?

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
ülkenin en büyük zeytin üreticisi olan Ayvalık ilçesinin en önemli özelliği nefis Ege yemekleri

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Göktürkler sayesinde orta
Asya Çin, Tibet, Kore ve Bizans kaynaklarında yani hem batı hem doğuda Türkiye diye anılmaya başlanmışdır

Reaksiyon puanı
6,381
Biz dün kıyafet almak için avm'ye gittik. Keşke gitmeseydim. Hayatımdan işkence dolu ve boş bir 2-3 saat çaldı.

İnsanlar dibinize giriyor resmen, prova odasının önünde beklerken yemin ediyorum daha fazla dayanamasaydım ortalığı ayağa kaldıracaktım. Bir kadın 4 milyon desibel ağlayan ve susmayan bebeğini umursamadan dibimde 10 dakika tuttu ve aramızda mikron metre kalmasına rağmen dibime girmeye çalışıp durdu. Sanırım bebek arabasını arkasına bakarak kullanmaya çalıştığı içindi.

Ve insanların hiç utanması yok sanırım. Ulan orası topluma açık bir yer ve sen neden evinmiş gibi davranırsın ki?

Ayrıca avm içinde insanlarla muhatap olmak dışında bir seçeneğiniz yok. En nefret edilesi şey insanlarla muhatap olmak. bence. Ve bir kaç kıyafet almak için oraya gitme zorunluluğu NEDEN?

Pazarda ne güzel var diyeceğim de bizim evin yanındaki pazarda artık satılmıyor, sanırım şu kıyafet satma yasağı yüzünden.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Biz dün kıyafet almak için avm'ye gittik. Keşke gitmeseydim. Hayatımdan işkence dolu ve boş bir 2-3 saat çaldı.

İnsanlar dibinize giriyor resmen, prova odasının önünde beklerken yemin ediyorum daha fazla dayanamasaydım ortalığı ayağa kaldıracaktım. Bir kadın 4 milyon desibel ağlayan ve susmayan bebeğini umursamadan dibimde 10 dakika tuttu ve aramızda mikron metre kalmasına rağmen dibime girmeye çalışıp durdu. Sanırım bebek arabasını arkasına bakarak kullanmaya çalıştığı içindi.

Ve insanların hiç utanması yok sanırım. Ulan orası topluma açık bir yer ve sen neden evinmiş gibi davranırsın ki?

Ayrıca avm içinde insanlarla muhatap olmak dışında bir seçeneğiniz yok. En nefret edilesi şey insanlarla muhatap olmak. bence. Ve bir kaç kıyafet almak için oraya gitme zorunluluğu NEDEN?

Pazarda ne güzel var diyeceğim de bizim evin yanındaki pazarda artık satılmıyor, sanırım şu kıyafet satma yasağı yüzünden.
Ahlak, edep, eğitim...

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
Dedem aşı olacakken telefonumdan bluettoth açıktı bildirim geldi cihazlar bulundu diye aşıların saklandığı buzdolabına yaklaştığımda birden yüzlerce cihaz buldu yani demem o ki bu kadar mantıksız bir şeyi buraya kadar okudun mu :D

bence komik

Son düzenleme:

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Dedem aşı olacakken telefonumdan bluettoth açıktı bildirim geldi cihazlar bulundu diye aşıların saklandığı buzdolabına yaklaştığımda birden yüzlerce cihaz buldu yani demem o ki bu kadar mantıksız bir şeyi buraya kadar okudun mu :D
Evet okudum. :D

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Filmin orjinal ismi glory (zafer) siyah ırkın üstünlüğünü onlara yapılan haksızlığı ve siyah ırkın vatan uğruna kahramanca şehit olmasını anlatır Malcolm x siyah ırkı bilmeyen bizden değildir peki Hz Bilal kimdir siyahi bir köle bu yüzdende Abraham lincoln belkide Abd nin en iyi başkanıdır siyah ırka özgürlük verir ve ödülü öldürülmek olur siyah ırk o dev insanların savaşını anlatan bu takdir edilesi filmi muhakkak aileniz ile izleyin

Filmin yönetmeni Edvard zwick kim
Abd nin aykırı yönetmenidir anlatılamayan konuları anlatır kanlı elmas son samuray ve bu film en temel izlenesi filmleridir kanlı elmas sömürgeye yapılan bir başkaldırıdır kanlı elmas bir çocuğa nasıl zulmedildiğini anlatır bir aile nasıl dağılır onu anlatır ve dünyanın en büyük zulmü çocuk askerleri anlatır peki zafer neyi anlatır siyah ırka yapılan haksızlık ancak buna rağmen siyah ırkın kendisine onca zulmü yapan abd dediği için canını verir edvard zwick bu üç filmi muhakkak ailenle izle son samuray kanlı elmas zafer ben babama seyrettirmeyi düşünüyorum

Reaksiyon puanı
6,381
Düşünsenize kıyamet kopuyor Nuh'un kıssasındaki gibi her yer deniz, Elon Musk'ın gizli inşa ettirdiği kıyamet gemisi var içine sadece zengin ve soyluları alıyor. Ve o kişilerin aşısına çip koymuş gemiyi Bill Gates beynindeki çipten uzaktan kontrol ediyor falan...

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
Screenshot_2021-06-14-06-43-15-89.jpg

Kimse gelmemiş yerimizi erkenden alalım.