Sosyal deney videoları artık sıkmadı mı?

Bu konuyu okuyanlar

Kararsız23

Profesör
Reaksiyon puanı
2,124
Normalde bu kanalı severim ama keşke bu ablaya yapmasaydınız be bunu!

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Gerçekten Sosyal Deney Videoları Artık Sıktı Beni.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,152
İlgi alanımda olmadığına göre pek bakmam böyle videolara ondan sıkılmıyorum belki ?
Amaaa bu Teyzeye yaptıkları üzücü bir davranışlarına göre bundan sonra pek bakmazlar bunlara bence.

Son düzenleme:

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Bu tür çekimlerin çoğunun senaryosu dışarıdan alma,bizim yapımıza uygun değil zaten.Hemde gereksiz,şakada olsa hoş olmuyor.
Bizim bakış açımızla,onların bakış açısı çok farklı

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Bence normal hayat kendi sıktı artık içerikleriyle beraber

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,749
Bu tarz videoları pek seyretmiyorum, ancak bazıları sıkıcı olabiliyor.

Arife F`

Asistan
Reaksiyon puanı
200
İnsanlara bir video için böyle davranmaları ve ayrıca yani bu tür videolar temel olarak düşünüldüğünde hem saçma hem de sıktı gerçekten. Böyle şeylere şahsen karşıyım. Hadi onu geçtim yapacaksanız da o ablaya yapmasaydınız ya şunu.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Açıkçası insanlara böyle gösterek yardım yapılmasına karşıyım. İnsanları utandırarak kamera karşısında para verilmesi flan.

Mesela aynı kanalın mahalle bakkallarında ki ihtiyaç sahiplerinin borçlarını kapama videosu vardı o sistem çok iyidi. Hiç yoktan ne alan mahçup oluyor ne veren.
Mesela bazen Tiktok'ta flanda görüyom altında BMW AUDİ Mercedes olan adamlar gariban adamın burnuna sokacak telefonu ne kadar simit var elinde satın alıyorum al şu 500-1000 TL'yi dedikleri hava atmayı çalıştıkları videolara çok sinir oluyorum. Veya adamı kadını mahçup edip zorla ağlamasını çekmeye çalışanları görünce.

Yapacaksalar şöyle videolar yapmaları dileğiyle.

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
İlgi alanımda olmadığına göre pek bakmam böyle videolara ondan sıkılmıyorum belki ?
Amaaa bu Teyzeye yaptıkları üzücü bir davranışlarına göre bundan sonra pek bakmazlar bunlara bence.
Ben de genel olarak hiç izlemiyorum ama twitterda Instagram'da sürekli karşıma çıkıyor çok sıktı gerçekten insanları zor durumda bırakıyorlar bunun dışında bir video daha vardı doğudaki çocuklardan yardim istiyorlardı bakalım yardim edecek mi diye küçücük çocuktan etnik kökenine göre farklı bir tavır sergileyecek mi beklentisine girmek ne kadar saçma

Reaksiyon puanı
16,118
aksiyon olucak sanıyorlar bir yerden beyzbol sopaları çıkartıp dalıcaklar sanıyorlar Birol Güven'in Taşfırın Haluk'u örnek...

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,152
Ben de genel olarak hiç izlemiyorum ama twitterda Instagram'da sürekli karşıma çıkıyor çok sıktı gerçekten insanları zor durumda bırakıyorlar bunun dışında bir video daha vardı doğudaki çocuklardan yardim istiyorlardı bakalım yardim edecek mi diye küçücük çocuktan etnik kökenine göre farklı bir tavır sergileyecek mi beklentisine girmek ne kadar saçma
Bizde de var öyle tipler. Şu populerlik adına çok alakasız şeyler yapıyorlar artık. Gıcık insan tipine düşürüyorlar kendilerini hakkatten.

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
Yaa bir insan bu yaştaki bir teyzeyi böyle korkutmaya üzmeye ne hakkı var. KİMİN HADDİNE !!!
Hangimizin annesine böyle bir şeyin yapılmasını kabul eder. Bu düpedüz terbiyesizlik. Bence bunları sosyal medyada linç etmek gerek.

İnsanlara 3-5 kuruş verecekler diye , prim yapacaklar 2 üye kasacaklar diye , herşeyi yapabileceklerini sanıyorlar. Başlarım sizin sosyal deneyinize saygısızlar.

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
Yaa bir insan bu yaştaki bir teyzeyi böyle korkutmaya üzmeye ne hakkı var. KİMİN HADDİNE !!!
Hangimizin annesine böyle bir şeyin yapılmasını kabul eder. Bu düpedüz terbiyesizlik. Bence bunları sosyal medyada linç etmek gerek.

İnsanlara 3-5 kuruş verecekler diye , prim yapacaklar 2 üye kasacaklar diye , herşeyi yapabileceklerini sanıyorlar. Başlarım sizin sosyal deneyinize saygısızlar.
Ben de çok sinir oldum ne hakla yaparlar ya

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,319
"Bir elin verdiğini diğer el görmeyecek." Bunu göstere göstere yapıyorsan zaten bunun adı gösteriden başka birşey olamaz. O zaman ne diyoruz gösteri videoları izlemiyorum.

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
"Bir elin verdiğini diğer el görmeyecek." Bunu göstere göstere yapıyorsan zaten bunun adı gösteriden başka birşey olamaz. O zaman ne diyoruz gösteri videoları izlemiyorum.
çok kasıntı samanyolu dizisi havalarında oluyor zaten bu tarz videolar