Sony Z5 Premium'um Var Note 5'mi Alayım S6 Edge Plus'mı Karar Veremedim Size Soruyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
edge ekranlı telefonlarda kullanabilecrğimiz, Samsung'a ait S-Pen var mı acaba? Pek zannetmiyorum ama varsa ondan almak mantıklı olur.
Hayır s Pen note serisi hariç hiç bir cihazda çalışmıyor note 5 kalemini s7 de denedim olmadı hatta sanırım note 4 kalemi bile note 5 de çalışmıyor o kadar katı sanırım ama son söylediğim hakkında emin değilim. Ayrıca noteların özel yazılımı var kalem için

GökayÇeker

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Hayır s Pen note serisi hariç hiç bir cihazda çalışmıyor note 5 kalemini s7 de denedim olmadı hatta sanırım note 4 kalemi bile note 5 de çalışmıyor o kadar katı sanırım ama son söylediğim hakkında emin değilim. Ayrıca noteların özel yazılımı var kalem için
yok onu biliyorum benim demek istediğim sansungun veya başka firmalarınbu telefonlara özel ayrı olarak satın alınıp kullanılabileceği bir kalem verip vermemesi idi

M

Murat Burç

SDN Okuru
yok onu biliyorum benim demek istediğim sansungun veya başka firmalarınbu telefonlara özel ayrı olarak satın alınıp kullanılabileceği bir kalem verip vermemesi idi
Hayır özel firmalara kalem adına izin vermez samsung samsungun da kendi bu cihaza çıkarttığı kalem yok