Sony Z5 Premium'um Var Note 5'mi Alayım S6 Edge Plus'mı Karar Veremedim Size Soruyorum

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
2,554
Elindeki cihazın nesini beğenmedin önce bunu bilmemiz gerekiyor.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
S6 Edge tasarımı bence çok güzel bir telefon.:)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Artık millet korkarak yaklaşır Note serisine diye düşünüyorum.:eek:
Note serisi düşmeyecek tek seridir bugün samsung electronicsin mobil bölümü varsa note serisi olduğu için var belki de bugün s6 ve s7 varsa Note 4 olduğu için var O donanım ve işlemci birikimi kamera birikimi olmasaydı s6 ve s7 bu kadar iyi olamazdı note serisi yine güven kazanır.
Bilin bakalım ben kimim :D

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Note serisi düşmeyecek tek seridir bugün samsung electronicsin mobil bölümü varsa note serisi olduğu için var belki de bugün s6 ve s7 varsa Note 4 olduğu için var O donanım ve işlemci birikimi kamera birikimi olmasaydı s6 ve s7 bu kadar iyi olamazdı note serisi yine güven kazanır.
Bilin bakalım ben kimim :D
Oooo Nick değişmiş hayırlı olsun Moderatör mü değiştirdi?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Oooo Nick değişmiş hayırlı olsun Moderatör mü değiştirdi?
İşin içine Hakkı abiyi soktum o pessimisti çağırdı ortalığı bir karıştırdık ama sağolsunlar değiştirdiler.:D
Zaten Apple sevdalısı olup forumda en çok iPhonelere giydiren kişi olunca ciddi bir ironi oluyordu

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Ben de diyorum bu isim bir yerlerden tanıdık geliyor.'Apple sevdalısı'.:D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Vay be Hakkı abimle muhatap olmak isterdim.
Geçte olsa cevap veriyor özelden sonuçta veriyor yani vermeyen de var şimdi forumdaki tüm yöneticiler cevap veriyor sıkıntı yok konuda tecrübem var baya bir uyarı alınca :D Konuyu dağıtmayalım.
Konuya gelirsek S pen büyük nimet kullanbilirm diyorsan Note 5 ama s6 edge plus çok daha şık ve premium
Yani S6 Edge plus note 5 ile yanyana gelince note 5 e sen kimsin olum dercesine bir tavrı var o

GökayÇeker

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Geçte olsa cevap veriyor özelden sonuçta veriyor yani vermeyen de var şimdi forumdaki tüm yöneticiler cevap veriyor sıkıntı yok konuda tecrübem var baya bir uyarı alınca :D Konuyu dağıtmayalım.
Konuya gelirsek S pen büyük nimet kullanbilirm diyorsan Note 5 ama s6 edge plus çok daha şık ve premium
Yani S6 Edge plus note 5 ile yanyana gelince note 5 e sen kimsin olum dercesine bir tavrı var o
edge ekranlı telefonlarda kullanabilecrğimiz, Samsung'a ait S-Pen var mı acaba? Pek zannetmiyorum ama varsa ondan almak mantıklı olur.