Mi9lite - mi9t - a71 veya mi note 10 lite.. Telefon tavsiyesi.

Bu konuyu okuyanlar

abarut113

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar. Yakın zamanda telefon almayı düşünüyorum fakat ne alacağıma karar veremedim bütçem maximum 3500 TL.
Benim için en önemli şey kamera kalitesi, gece ve gündüz çekimleri iyi olan bir telefon istiyorum. Hiç oyun oynamam.
Bütçeme uygun olarak belirlediğim 3 telefon modeli var;
1) Mi9 Lite (Mi9T biraz daha iyi fakat Pop-Up kamera olmamasından dolayı listeme ekledim.)
2) Mİ9T (Bütün özellikleri güzel fakat internette okuduğum Pop-Up kamera sorunları ve son gelen güncellemeden sonra yaşanan batarya sorunları bu telefonda beni düşündürüyor.)
3)Samsung A71 (Bu telefonu inceleme fırsatım olmadı sadece internetteki araştırmalarımdan öğrendiğim bilgiler sayesinde kötü bir telefon olmadığı izlenimine vardım. Kamerasının çekim kalitesi nasıldır bilgilendirirseniz sevinirim)

Realme-oppo-huawei gibi markaların telefonları da var inceleme videolarını inceledim fakat hepsi LCD ekran kullanmış. O yüzden düşünmüyorum.
Son olarak, Xıaomi Mi Note 10 Lite modeli tanıtıldı özellikleri çok hoşuma gitti sizce bu telefon Türkiye'de ne zaman satışa çıkar ve fiyat olarak bütçemi aşar mı? Beklemelimiyim?
Vereceğiniz bilgilerden dolayı şimdiden teşekkür ederim...

abarut113

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kamera konusunda a71 başarılı mıdır Taha Bey?

abarut113

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Türkiye'de resmi olarak satışta yok note 9 pro. Bu ay içinde gelir mi acaba mi9S var Mistore da.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Merhabalar. Yakın zamanda telefon almayı düşünüyorum fakat ne alacağıma karar veremedim bütçem maximum 3500 TL.
Benim için en önemli şey kamera kalitesi, gece ve gündüz çekimleri iyi olan bir telefon istiyorum. Hiç oyun oynamam.
Bütçeme uygun olarak belirlediğim 3 telefon modeli var;
1) Mi9 Lite (Mi9T biraz daha iyi fakat Pop-Up kamera olmamasından dolayı listeme ekledim.)
2) Mİ9T (Bütün özellikleri güzel fakat internette okuduğum Pop-Up kamera sorunları ve son gelen güncellemeden sonra yaşanan batarya sorunları bu telefonda beni düşündürüyor.)
3)Samsung A71 (Bu telefonu inceleme fırsatım olmadı sadece internetteki araştırmalarımdan öğrendiğim bilgiler sayesinde kötü bir telefon olmadığı izlenimine vardım. Kamerasının çekim kalitesi nasıldır bilgilendirirseniz sevinirim)

Realme-oppo-huawei gibi markaların telefonları da var inceleme videolarını inceledim fakat hepsi LCD ekran kullanmış. O yüzden düşünmüyorum.
Son olarak, Xıaomi Mi Note 10 Lite modeli tanıtıldı özellikleri çok hoşuma gitti sizce bu telefon Türkiye'de ne zaman satışa çıkar ve fiyat olarak bütçemi aşar mı? Beklemelimiyim?
Vereceğiniz bilgilerden dolayı şimdiden teşekkür ederim...
Üçü arasından A71 öneririm.A71 dışìnda ikinci el S10e de alabilirsin.S10e nin kamerası dü$ündüğün cihazların hepsinden iyi.

abarut113

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Teşekkür ederim yorumlarınız için güncel bir cihaz oluşu yüksek kapasiteli bataryası amoled ekranı ve kamerası ile benimde gönlüm a71 den yana. Yanlız şunu fark ettim Mİ9T kamerasında SONY sensör kullanıyormuş A71 de ise Samsung'un sensörü varmış bu kamera kısmında fark ettirir mi?

Son mesajlar