Sony Xperia Z5 alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

rawand

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Merhaba! Eski telefonumdan gram keyif almıyorum. Bana Xiaomi mi 6a verdiler. Programda az olmasına rağmen depolama alanı doluyor. Çoğu programda da donuyor. Oyun amaçlı istemiyorum. Girebildiğim Telefonun kendi telefon uygulamasında donan telefona sahibim. Alacağım telefonda yani Sony Xperia Z5te 2.eli 700 liraya özelliklerini baktım benim için iyi ama işletim sistemi sürümü biraz eski maks. 7.0 a kadar yükseltilebiliyor. İdarelikten alacağım yazın işe girip daha iyisini alacam. Size soruyorum bu telefon alınır mı?

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Merhaba! Eski telefonumdan gram keyif almıyorum. Bana Xiaomi mi 6a verdiler. Programda az olmasına rağmen depolama alanı doluyor. Çoğu programda da donuyor. Oyun amaçlı istemiyorum. Girebildiğim Telefonun kendi telefon uygulamasında donan telefona sahibim. Alacağım telefonda yani Sony Xperia Z5te 2.eli 700 liraya özelliklerini baktım benim için iyi ama işletim sistemi sürümü biraz eski maks. 7.0 a kadar yükseltilebiliyor. İdarelikten alacağım yazın işe girip daha iyisini alacam. Size soruyorum bu telefon alınır mı?
Tabiki hayır.İkinci el 5s almaya çalış.

Castaft

Doçent
Reaksiyon puanı
900
Cihazın custom rom destekliyor, rom atmanı öneririm bende de 7A var gayet memnunum.

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Bence ikinci el bir S7 edge al

Reaksiyon puanı
948
Temiz bir j7 pro 64gb bulursan 2. El çok daha iyi olur.
Xperia olacaksa xz1den aşağısı alınmaz.

Son mesajlar