Sony Xperia Z1 Kullananlar Kulübü

enesyildiz

Asistan
Reaksiyon puanı
2
z1 tekgeçerim :D bende kardeşi z var o bile üst düzey z1'i düşünemiyorum..

droidfan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Z1 almalısın her yönüyle Note 3 ten daha uzun ömürlü.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadaşlar bende z1 var ekran parlaklığı s4 den çok zayıf android 4.3 sürümü yüklü 4.4 e güncellesem düzelirmi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Sony garantisi nasıl _? ben onu merak ediyorum . Herhangi bir problem de sony nasıl garanti veriyor...

apo307

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben de z1 almayı düşünüyorum fakat kamerasında odaklama sorunu vardı yani netleme gidip geliyordu.Bu sorun düzeltildimi? vede başka bi sorunu varmı telefonun beni bilgilendirirseniz sevinirim...

kafiyengineer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar xperia z1 almayı düşünüyorum hala alınır mı kullanan arkadaşlar varsa son 4.4.4 le birlikte telefonda hatalar var mı varsa neler? teşekkür ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bak kardesim piyasada alabileceğin en iyi telefon z1 dir işlemci hızı ve ekran kamera vb özellikler bakımından en iyi telefon kafanı yorma hemen al

Aydin123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar telefonumu yaklaşık olarak 1 ay önce aldım. her şey iyi güzel de ben bu telefonu her gece saat 12 11 gibi şarja takıyorum ve sabah 7 8 gibi şarjdan çekiyorum. bu şarj beni iyi kötü 1 gün götürüyor ( telefon kullanımım : vpn aracılığı ile 3g veri ile whatsapp facebook twitter sms ile mesajlaşma arama müzik dinleme şeklinde ) sizce ben bu telefonu bu kadar şarjda tutmam zararlı mı yararlı mı ya da pek bir şey fark etmez mi ? birde şarjım vpn kullandığımdan beri daha hızlı gidiyor normal mi bu ? cevap önceliği o kadar şarj etmeme olursa çok sevinirim şimdiden yardım eden arkadaşlara teşekkürler iyi forumlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş ben z1 kullanıyorum memnunum bnc alıyorsan z1 gel note 3 sadece büyük o kadr sana deiyeim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sony xperia z1 almak istiyorum ama bükülme sorunu varmış bu her modelde mi oluyor sizce almalı mıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telezellikler mukemmel ama telefon yere dustu ve havaya uctu ondan oncede telefonu masaya biraktim ve alev aldi telefon igrenc

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:rolleyes:z1 alınırmı alcam da telefon araştırıyorum s4 le z1 arasında kaldım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gençler z1 alcak kadar param var sizce z1 mi alıyım biraz biriktirip z2 mi aliyim