Sony Xperia Z kullanıcıları kulübü [Şimdi Türkiye'de]

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Yeni güncelleme geliyor. 10.3.1.A.2.74 numaralı güncelleme xperiablog' a göre ufak bir güncelleme olacakmış.

Xperia-Z_C6603_10.3.1.A.2.74-315x560.jpg

http://www.xperiablog.net/2013/10/0...-for-xperia-z-and-xperia-tablet-z/#more-18102

TechnologyBoss

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Uygulamaların internet erişimini nasıl engelleyebilirim? Bilen arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim

esra36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefon görüşmesi yaparken ekran kilitlenmesi sizde se oluyor mu??bu büyük bir sorun.çözümü nedir acaba?

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Arkadaşlar telefon görüşmesi yaparken ekran kilitlenmesi sizde se oluyor mu??bu büyük bir sorun.çözümü nedir acaba?
Kilitlenme derken tam olarak neyi kast ediyorsun ? Ekranın kararmasını mı ?

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
yıllar kitlenmiş gibi hiçbirşey yapamıyorum
Burda ne demek istedin anlamadım . Telefonu kulağından çekince ekran tekrar geri geliyorsa bu normal . Akıllı telefonlarda yakınlık sensörü devreye giriyor.

esra36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Burda ne demek istedin anlamadım . Telefonu kulağından çekince ekran tekrar geri geliyorsa bu normal . Akıllı telefonlarda yakınlık sensörü devreye giriyor.

Ekran gelmiyor işte,karşı taraf konuşuyor ama ben ekranda bir işlem Yapamıyorum.bildiğin ekran yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sanırım telefonunuzda şeffaf bir kılıf kullanıyorsunuz. flaş yanarken şeffaf kılıfa verdiği beyaz ışık fotoğrafa yansıyor. kısaca kılıfı değiştirin yerine şeffaf olmayan siyah bir kılıf alın veya foto çekerken kılıfı çıkarın.

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
74 güncellemesi daha gelmedi. 67 yükledim ve root yaptım.

enable

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Sonunda alabildik bizde z yi, Regionella top sende :) Bu arada sorularım birikmeye başladı tüm sayfaları taradıktan sonra yazmaya başlayacağım ;)

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Kulübün adı Xperia Z serisi kulübü olarak değişse mi acaba :) Z, Z Ultra, Z tablet, Z1 çok Z var piyasada :)

esra36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yahu bu güç tuşuna arama sonlandırma yapmışım şimdi düzeltemiyorum yardıııımmm

esra36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hay Allah razı olsun yaaa :):thumbup1:

esra36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eee bişey daha var, ekram görüntüsü almak için güç tuşuna basılı tutardım ama artık olmuyor ...noluyor bu telefona :cursing:

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
eee bişey daha var, ekram görüntüsü almak için güç tuşuna basılı tutardım ama artık olmuyor ...noluyor bu telefona :cursing:
Güç tuşuna basılı tuttuğunda çıkan menüde ekran görüntüsü alma seçeneği yok mu?

cocuklukhali

Asistan
Reaksiyon puanı
0
böyle değildi bu çok zor bir hareket,sadece güç tuşuna basınca ekran görüntüsü de alınıyordu ,güncellemeyle mi değişti ki :confused1:

Benim bildiğim güç tusuna basınca menu çıkar :) ayrıca çok da zor değil yada benim elim alıştı :)

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
böyle değildi bu çok zor bir hareket,sadece güç tuşuna basınca ekran görüntüsü de alınıyordu ,güncellemeyle mi değişti ki :confused1:
Güç tuşuna bastığında çıkan menüde o seçenek yoksa 4.2 ile gitmiştir.