Sony Xperia SP Kullananlar Kulübü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benım de wıfı sorunum var telefon guncelledım yıne aynı modemın dıbıne gırıyorum ılıskılendırme red edıldı dıyo sınır oldum telefonu kırcam nerdeyse ne yaptıysam duzelmıyo wıfı sorununu cozen arkadas varsa bana yardımcı olurmusunuz 553 244 ****

qwqtqr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Flaşı mausu benim ki de görüyo ama kolu görmüyo bi yardimci olursanız sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar güncelleme sonrası uygulama güncellendiğinde güncellenen uygulamalarım açılmıyor hata veriyor silip baştan yükleyince düzeliyor bu sorun sadece bende var herhalde ne yapmam gerekiyor yardımcı olun lütfen

yalcintic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 günlük cihazımda

güç düğmesi kilit tuşunda , telefona karşıdan veya yandan baktığımda kilit tuşunun alt kenarı gövdenin içine girmeye başladı gibi bir taraf yan bir taraf çıkıntılı oldu meyil aldı sizde böyle bir durum söz konusu mu

birde cüzdan kapaklı kılıf aldım sanki kılıftan etkileniyor telefon dokunma hassasiyeti olmaya başladı gibi kılıfsız daha akıcı geçiş oluyor ne tür kılıf kullanalım silikon kılıf mı

birde whatapps bildirim ışığı her zaman yanmıyor galiba bu konuda öneri

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Beyler xda ya yazdım ne zaman gelicek hadi artık doomlord diye. Herifin teki geldi ayar vermeye çalıştı eski sürümü flashla yap eğer bunu bile yapamıyorsan ne işin var burda cart curt dedi. Bende çat pat ingilizce ile bi şekil cevap verdim. Neyse işte doomlorddan hayir yok yeni metod çıkmayacak büyük ihtimal başka metod olduğu için. Çıkacaksa bile kim bekleyecek onu. Kaç haftadir rootsuz kullanıyorum zaten :hammer:
Bugün konu açacağım.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
tarih öncesinde kalma pc ile, ikide bir donmalarla, flashtoolun yanıt vermememe hatalari ile de olsa allaha şükür telefonu rootladım. rahatladım :mrgreen: konuyu açıyorum birazdan.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
arkadaşlar konu birazdan geliyor dedim ama azcık daha zaman alacak. benim pc yi kullansaydınız hak verirdiniz. gerçekten m.ö. den kalma.

qwqtqr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kilit düğmesinde bende de aynı durum var malesef

qwqtqr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon modellerinde bazılarında c506 yazıyo benimki c503 farkı nedir yardımcı olabilir misiniz

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Neredeyse hiç fark yok.
Orası önemli değil 5303 için zaten yap sen gönül rahatlığıyla.

qwqtqr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki sağolun bi de şu oyun konsolu hakkında da yardımcı olsanız çok iyi olacak.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Telefonu rootlu olanlar System/vendor/overlay dizinine gelip android-res.apk yi silerseniz tema bug'ı ortadan kalkacaktır.

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
[MENTION=288507]Elusive[/MENTION] aradan baya zaman geçti nasıl güncelleme var mı sıkıntısı ? Olacağını sanmam ama insan soruyor işte :D

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
[MENTION=288507]Elusive[/MENTION] aradan baya zaman geçti nasıl güncelleme var mı sıkıntısı ? Olacağını sanmam ama insan soruyor işte :D

Yok abi ailecek memnunuz :D. İki bug var şöyle ki;
-Walkmanda müzik dinlerken, ses seviyesi yüksek olduğu zaman led ritme göre yanmıyor.
-Custom temaları yükleyince ses seviyesi bugı oluşuyor. Root yaparak hallettim tabi ben onu :D
Başka da bir şey yok şükür zaten onlar da sorun edilecek şeyler değil. Performans olarak uçtu zaten :)
Edit :şimdi aklıma geldi be2 çalışmıyor deyollardı. Ben fark etmedim :)

nezihidmrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
son onaylanan küçük çaplı güncellemeyi yükleyen oldu mu beyler?

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
arkadaşlar 12.1.A.1.192 derleme numaralı güncelleme henüz çıkmadı. daha sertifika çıkalı bir hafta bile olmadi.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hocam yanılmıyorsam arkadaş albüm güncellemesini soruyor galiba
ben 12.1.A.1.192 diyor sandim ama :D

nezihidmrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@Elusive ustanın biri yükledim yazmışta sitenin birinde sorayım dedim . @Ay Parçası sıkıntı var temalardaki buglar birde walkman daki ışığın ritmi:)

arkadaşlar 12.1.A.1.192 derleme numaralı güncelleme henüz çıkmadı. daha sertifika çıkalı bir hafta bile olmadi.

ben 12.1.A.1.192 diyor sandim ama :D

aynen bunu diyorum

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
kim yüklemiş link verir misin ? .ftf vs görmedim ben xda da.
bu arada tema buglarından kurtulmak için root yetkisi aldıktan sonra bir önceki sayfadaki dediğimi yapın.

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
@Elusive ustanın biri yükledim yazmışta sitenin birinde sorayım dedim . @Ay Parçası sıkıntı var temalardaki buglar birde walkman daki ışığın ritmi:)

aynen bunu diyorum
Kusura bakma ben yanlış anlamışım bahsettiğin güncelleme onaylandı ama henüz yayınlanmadı inşallah düzelecek aynı sorunlar bendede mevcut :)

nezihidmrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
usta o 4.3 yükledim süper oldu falan diyor .192 kodlu güncellemeyi yükledim demiyor. zten 1 hafta olmadan güncelleme çıkmaz ki daha 6 gün oldu :)

nezihidmrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 4 gündür takip etmiyorum jeton geç düştü işte :) o haberin altına yazınca çocuk sorayım dedim

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
tema sorunu root ile halloluyor niye rootlamıyorsunuz cihazları :)

nezihidmrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
root rom hiçç ayıkmıyorum anlatmışın sen ama tırsıyorum eksik bişey falan yaparım elimde kalmasın telefon :D