Sony Xperia SP Kullananlar Kulübü

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
İlk fotoğrafta çıkan araba simgesine basılı tutunca o noktaya navigasyon başlaması lazım. Bende basılı tutunca haata verip kapanıyo program. Sende ne durumda?

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Araç simgesine basılı tutunca direk kapanıyo haritalar. Şöyle ki:
ane6ymaj.jpg

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Bu, doğru oldu sonunda :D

4.3 ü yeniden de yükledim ama hala hata veriyo bende, başka sorun çıkarsa bi servise veririm artık.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
:D
Haritaların verilerini falan temizlemeyi denedin mi?

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Telefonu yeniden kurduktan sonra ilk açtığım uygulama haritalar oldu, daha temiz olamazdı galiba :)

yeniden silip deniyim, ayarlarla filan oynuyum belki düzelir

cuvaldız

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Telefonu güncelledim ekran kilidini bazen acılıyor bazen acılmıyor bazen acılıp bi süre sonra kapanıyor ekran ışığı yanıp sönüyor , reset attım onarma yaptım yine olmadı ne yapmam lazım

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hiç android kullanamadım ,uygulamada bir sorun yoksa telefonda konum bilgisini uygulamayla paylaşma diye bir ayar varsa o kapalı olabilir belki,alakasız olacak ama hücre bilgi ekranı diye birşey varsa o da kapalı olabilir,yardımcı olmak istedim,olamadım,bari saçmalayayım dedim :)

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260

Beyler güncelleme kontrol yapın albüm uyulmaması güncellendi.
4.4 ifadesi var. Z martta alırsa bizde nisanda alırız herhalde. 4.4 yakın meşaleleri yakın :mrgreen:

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
eoNRWR.png

Yahu temaların bug oluşturması sinir ediyor beni. Ağız tadıyla tema kullanamıyoruz arkdaş.
Sanirim bu temalar Z serisine özel temalar o yüzden bizde problem oluyor. Aklıma başka bir neden gelmiyor.
Z kullanan arkdaşlarda böyle bir sorun yok dimi? [MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION]

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
ben de normal kendi temalarında var bug. arkaplan bazen tek sayfa oluyor değişmiyor bazen kayan tarz oluyor. hayırlısı :)

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Sp nin 4.4 alacağı kesinleştimi ki kendi sitesinde inceleniyor yazıyo inşallah alır ya

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
İnceleniyor işte. :)
Gelir hocam gelir daha 1 sene olmadı alet çıkalı destek kesilmez hemen. Ha 4.4 den sonra gelir mi dersen hiç sanmıyorum.

nezihidmrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4.4 degilde 4.4'den sonrakini verseler daha iyi olur aslıında artık 4.5 mu 5 mi olur mühim değil :)

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
4.4 den sonra da Custom rom akar ;)
Cihaz şu an bile çok üst seviye daha ömrü var güncelleme verilmese bile.
Bu arada asphalt 8 yüksek grafikte oynanan var mı?

nezihidmrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yükseğe alıyorum giriyor,yarış başlamak üzereyken atıyor

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
bazı yarışlarda atıyor doğru da hepsinde atmıyor. yüksekte oynadığın yarış oldu mu hiç ?

nezihidmrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir kere oynadım diye hatırlıyorum ama mod ve mapi tam olarak hatırlayamıycam

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
performansı nasıldı ? takılmalar var miydi ?

DethcoreBreak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar albümü indirirken indirilemedi şeklinde bildirim alıyorum niçin böyle bir sorunoluyor yok mudur çözümü yardımlarınızı bekliyorum?
cursing.gif

nezihidmrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok hafif kasıyordu oda sürekli degil.rahatsız edici bir takılma yoktu yani

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Arkadaşlar albümü indirirken indirilemedi şeklinde bildirim alıyorum niçin böyle bir sorunoluyor yok mudur çözümü yardımlarınızı bekliyorum?
cursing.gif
update center ile uğraşma al burdan indir kur upload ettim.
ALBÜM APK
çok hafif kasıyordu oda sürekli degil.rahatsız edici bir takılma yoktu yani
gpu oluşturmaya zorlayıp hw katmanlarını devre dışı bırakınca yüksek ayarlarda güzel oynanıyor. sanki çok hafif bir titreme oluyor. varsa çoook az ya da bana öyle geliyor. o iki seçeneği işaretlemediğimde çok nadir hafif takılmalar oluyor. senden ricam önce gpu oluşturmayı işaretle sonra telefonu yeniden başlat. açılınca hw katmanlarını devre dışı bırak(önce işaretleyip kapatırsan telefonu, açıldığında işaretlenmemiş olur buraya dikkat.) daha sonra yüksek ayarlara alıp herhangi bir haritada yarışa gir. oyundan atmayan haritalardan biri işte. daha sonra titreme fark ediyor musun buraya yaz. büyük ihtimal yarış oyunu olduğu için bana öyle geliyor birde sen dene. :)

DethcoreBreak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
update center ile uğraşma al burdan indir kur upload ettim.
ALBÜM APK

gpu oluşturmaya zorlayıp hw katmanlarını devre dışı bırakınca yüksek ayarlarda güzel oynanıyor. sanki çok hafif bir titreme oluyor. varsa çoook az ya da bana öyle geliyor. o iki seçeneği işaretlemediğimde çok nadir hafif takılmalar oluyor. senden ricam önce gpu oluşturmayı işaretle sonra telefonu yeniden başlat. açılınca hw katmanlarını devre dışı bırak(önce işaretleyip kapatırsan telefonu, açıldığında işaretlenmemiş olur buraya dikkat.) daha sonra yüksek ayarlara alıp herhangi bir haritada yarışa gir. oyundan atmayan haritalardan biri işte. daha sonra titreme fark ediyor musun buraya yaz. büyük ihtimal yarış oyunu olduğu için bana öyle geliyor birde sen dene. :)

apk ile indirip kurunca da update center da hala güncelleme var diyor ama hocam o ne olacak?

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
bişey olmaz. belki de gider bilmiyorum ben update centerdan kurmuştum. nasil bir hata veriyor ss atar misin ?

nezihidmrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

dediklerini uyguladım dostum çatır çatır oynadım :) kasma,titreme vs olmadı sana öyle gelmiş:) eyv sagolasın bu arada

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
dediklerini uyguladım dostum çatır çatır oynadım :) kasma,titreme vs olmadı sana öyle gelmiş:) eyv sagolasın bu arada
eyvallah dostum teşekkür ederim .yarış oyunu olduğu için araba sarsılıyor vs diğer yerler de titiryor sanıyorum ben demek ki :) rica ederim :)

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
xdada kolay root metodu ne zaman gelir dedim bi eleman da;
"yüce doomlord kolay metod üzerinde çalışıyor olabilir, sadece bir kaç gün daha sabir " dedi.