Sony Xperia Sola - Özellikler ve Genel Destek

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Allah kısmet ederse forumda bir inleme yaparım ama önce evdeki dijital kameramı bulmam lazım :D
videolu anlatım güzel olurdu aslında :D kameranı hiçmi merak etmiyorsun ben bir şarj aleti kafama takılmıştı gece gece aramıştım bir kere :D

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
videolu anlatım güzel olurdu aslında :D kameranı hiçmi merak etmiyorsun ben bir şarj aleti kafama takılmıştı gece gece aramıştım bir kere :D

Valla nerde olduğunu bilmiyorum 2 sene oldu kullanmayalı annem bir yere sokmuştur :D

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
şimdi benim bile aklıma takıldı senin aklına takılmadımı nerede diye abi :D

Aman çıkar bir yerden nasıl olsa :D

Bu arada yüzde olarak şarjı gösterme olayı yok gerçe güncelleme ile gelmişti solayada :D

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Aman çıkar bir yerden nasıl olsa :D

Bu arada yüzde olarak şarjı gösterme olayı yok gerçe güncelleme ile gelmişti solayada :D
kötü birşey değilmi en azından ben kendi telefonumda beni ne kadar idare eder diye anlıyabiliyorum :D

YEMEKTEYİZHASAN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=47620]spybot[/MENTION] sende ion'a gittik artık kimsecikler gelmez buralara ilgilenen yok güncellemelerle :D

YEMEKTEYİZHASAN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar, xperia sola'da bazen attığım resimler videolar açılmıyor. '' video hatalı '' tarzı uyarı veriyor. MP4 modun atıyorum ama anlayamadım sorunu.

Aynı sorunu yaşayan varsa yazarsa sevinirim.

YunusK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xperia solaya güncelleme gelmiyecegine göre satıp hangi telefonu almamı öneriyorsunuz
ben ion almayı düşünüyorum var mı fikir verecek ?

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
xperia solaya güncelleme gelmiyecegine göre satıp hangi telefonu almamı öneriyorsunuz
ben ion almayı düşünüyorum var mı fikir verecek ?

Valla ben İon aldım kardeş en iyisi şuan için sony modelleri arasında o var :)

Solayı 550 tl'ye saydılar İon içinde 1050 tl verdim :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Slm arkaraşlar bizde uzun araştırmalar sonunda sola aldık genel olarak memnunum diyebilirim. Simdi gelelim kafama takılanlara öncelikle cihazın arkası biraz ısınıyor batarya sanmıştım ama kapağı cıkartıp baktım sim kartın üstündeki siyah bant gibi kısım ve microsd kartın üstündeki metal alan ısınıyor sizde durum nasıl? Programla ölçtüm 38 dereceyi gördüm umarım normal değerlerdir! Gerçi bu sıcaklık bataryanın bahsettiğim kısımlarla alakası yok

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Slm arkaraşlar bizde uzun araştırmalar sonunda sola aldık genel olarak memnunum diyebilirim. Simdi gelelim kafama takılanlara öncelikle cihazın arkası biraz ısınıyor batarya sanmıştım ama kapağı cıkartıp baktım sim kartın üstündeki siyah bant gibi kısım ve microsd kartın üstündeki metal alan ısınıyor sizde durum nasıl? Programla ölçtüm 38 dereceyi gördüm umarım normal değerlerdir! Gerçi bu sıcaklık bataryanın bahsettiğim kısımlarla alakası yok

Düşük sıcaklık ben İonla oyun oynarken 43 'ü gördüm yeni gelecek olan Lg nexus 4 ise 50 derece üstüne çıkabiliyormuş artık telefonlara fan takılmasının zamanı geldi geçiyor bile :)

berkyyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xperia sola kulanıcısıyım 1 ay olmadı alalı bugün fotograf çekerken ekran karardı ve kameraya girince ekran simsiyah açılmıyor çekim yapılmıyor telefonu kapat tuşundan ekran görüntüsünü ala basıyorum alıyor üstten gelen mail e bakabiliyorum ama geri çıktığımda ekran simsiyah telefonda donmuyor kamera çalışmıyor garip bir şekilde kamera bozuldu desem o da değil 3d kameraya girdim ekran yine siyah ama bekledim ve deklanşöre bastım çekim yaptı bi kere ve ekran geldi düzzeldi sandım çıktım normal kameraya girdim yine aynı çok sinirimi bozdu telefonu kapatıp açmam gerekiyor menüye dönebilmem için kameradan bu nasıl çözülebilir yardımcı olur musunuz lütfen

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Slm arkadaşlar benim sola paralel ithalat olduğundan güncelleme almıyordu bende flashtool ile 6.1.1.B.1.54 numaralı orjinal central europa romunu yükledim araştırmalarima göre bu Son Versiyon değil ama telefonda ve PC companion da güncelleme gözükmüyor lafın kısası benim flashtool olmadan güncelleme almam mümkün değilmidir

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Arkadaş 500 liraya telefon önerisi diye konu açsam otuz tane yorum gelirdi forum iyice ölmüş girmeyeli...

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
demek ki anlayan yok kardeş. :)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Yeni güncellemeyi kurdunuzmu arkadaşlar :)

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2