Sony Xperia S JellyBean 4.1.2 Yükleme - Detaylı Anlatım

hunter107

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herşeyi yaptım cwm modda başlatamadım bi türlü yardımcı olurmusunuz

sedali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
romu yükledim gayet stabil çalışıyor.. yalnız ekran çok fazla pil yiyor nedendir bi bilgisi olan var mı %89 pil tüketiyor ekran

S

SDN Okuru

SDN Okuru
zaten xda da filan yazmış adamlar 1080p video çalışmaz diye. ah be sdn güvenip balıklama atlamıştım romu senin paylaştığını görünce...

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841

ixrimix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1. bootloader klidi acmada 18 .adımda bu yazıları gördüyseniz işlem tamamdır
001_smile.gif
yazısı gelmedı yardımcı olabılırmısınız acaba

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
1. bootloader klidi acmada 18 .adımda bu yazıları gördüyseniz işlem tamamdır
001_smile.gif
yazısı gelmedı yardımcı olabılırmısınız acaba

...
(bootloader) Unlock phone requested
OKAY [ 1.430s]
finished.
total time: 1.430s
programda bu yazılar görünmesi gerekiyor? eğer görünmediyse fastboot driverını tekrar yükleyip dene :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben root yaparken telefon reset attı ama root programı otomatik kapanmadı bende kendim kapatıp devam ettim jellybean i yüklerkende içine attım dosyayı ama telefon cvm yi açmadı bi türlü yardımcı olurmusunuz =?

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
ya ben root yaparken telefon reset attı ama root programı otomatik kapanmadı bende kendim kapatıp devam ettim jellybean i yüklerkende içine attım dosyayı ama telefon cvm yi açmadı bi türlü yardımcı olurmusunuz =?

menüye superSU yada superuser uygulaması geldi mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yok hiçbi yazı gelmedi telefonu kapattım bekledim yarım dakka sonra açtım ama ses tuşuna abandım ama hiçbi sayfa açılmadı direk normal seyrinde gitti. ya yardımcı ol lütfen ya jellybean e ihtiyacım var bıktım ics den :((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben yükledim xperia s gayet stabil çalışıyor fakat orjinal güncelleme geldiğinde ne yapmamız nasıl yükleriz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çözünürlük olarak yani piksel olarak tamam, fps de tamam, dostum bak bakayım bit hızı kaç çektiğin videonun, eskiden stock romda kaçtı? Daha doğrusu şöyle söyleyeyim adreno 220 gpu performansı yok. Yani caddede hareket halindeki bir arabayı çek göreceksin ki eskı akıcılık yok. SDN çözebilir bunu. Tabi mesajları okur mu bilmiyorum.

siyah38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ACİL ACİL arkadaslar acil yardımınıza ihtiyacım var jelly bean yüklemede 16. adıma geldim ama zıplı dosyayı sd card a atmayı unutmuşum şimdi telin içi boş sadece sony yazısı geliyor jelly bean dosyasını sd card a nasıl atıcam yada baska napabilirim

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
ACİL ACİL arkadaslar acil yardımınıza ihtiyacım var jelly bean yüklemede 16. adıma geldim ama zıplı dosyayı sd card a atmayı unutmuşum şimdi telin içi boş sadece sony yazısı geliyor jelly bean dosyasını sd card a nasıl atıcam yada baska napabilirim

telefonda başka rom yok ise telefonu kapat flashtool ile stock romu yükle

stylememo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar dokunmatik tuşlardan bıkanlar softkey enable diye google play store de uygulama var onu yükleyip ekran sanal tuşlarını kullanabilirler. Root yetkisi gerektirir. Bilginiz olsun. Zaten bu romu yükleyince root yetkiniz var oluyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
romladım bu şekilde tekrar geriye dönüp orjinalini atayım dedim fakat hata verdi ve telefon cwm modunda kaldı hafıza kartına ulaşamıyorum içine başka tft dosyası atmak istiyorum fakat göremiyorum ne yapmam lazım flashtool da görmüyor. Ayrıca flashtool asağı ses kısma tuşuna basılı tut diyor bir işlem yapmıyor bu yüzden flashtool da görmüyor telefonu açılışta tek cwm görüyorum cevabınızı bekliyorum sony xperia s

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
romladım bu şekilde tekrar geriye dönüp orjinalini atayım dedim fakat hata verdi ve telefon cwm modunda kaldı hafıza kartına ulaşamıyorum içine başka tft dosyası atmak istiyorum fakat göremiyorum ne yapmam lazım flashtool da görmüyor. Ayrıca flashtool asağı ses kısma tuşuna basılı tut diyor bir işlem yapmıyor bu yüzden flashtool da görmüyor telefonu açılışta tek cwm görüyorum cevabınızı bekliyorum sony xperia s

http://forum.shiftdelete.net/sony/2...kapatma-orjinal-android-4-0-romu-yukleme.html

buraya bir bak :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben romu attım çalıştı çalışmasına, daha sonra sony pc companion yeni güncelleme buldu güncellemeyi yükleyim dedim ama yüklenmedi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm rom u telefona attım, teli kapadım ama acma duğmesine basınca solda ısık yanmıyor, ses acma düğmesine ard arda basınca da baska bir ekran gelmedı ? telefon normal acılıyor.