Sony Android 4.0.4 Dağıtımı Başladı !

Bu konuyu okuyanlar

kyler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadslar bende güncelledimmm sonundaa lt15i yi :) darısı sizlere bişey sorcam ekran kilidini kaydırarak acarken sifre koyamıyomuyuz ?

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
live walkman ve mini pro güncellemeleri artı diğer modeller için bir sürü SI numaraları eklenmiş güncelleme listesine :)

tuapseli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ne ilginçtirki update servicede donuyo:)
pc companion biraz fazla ram kullanıyor. İstersen başlat çalıştır da msconfig yaz başlatma daki bütün tikleri kaldırıp bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra başka hiç bir proğram açmadan dene.

DeLi_RuzGaR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pc companion biraz fazla ram kullanıyor. İstersen başlat çalıştır da msconfig yaz başlatma daki bütün tikleri kaldırıp bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra başka hiç bir proğram açmadan dene.

hallettim saoalasın güncelledim sonunda:) ama pek hoşuma gitmedi açıkcası çok ram yemeye başladı ağırlaştı telefon:S

ayrıca hala kullanılmayan programlar kapanmıyo sürekli çalıan uygalamalardan tek tek durdurup uğraşmak gerekiyo buna bi çözüm bulunamazmıydı:S

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
hallettim saoalasın güncelledim sonunda:) ama pek hoşuma gitmedi açıkcası çok ram yemeye başladı ağırlaştı telefon:S

ayrıca hala kullanılmayan programlar kapanmıyo sürekli çalıan uygalamalardan tek tek durdurup uğraşmak gerekiyo buna bi çözüm bulunamazmıydı:S

ben eski mesajlarımdan birisinde bu konuya değindim açıkçası.

Uygulamalar'da tüm uygulamalar tab'ını kullanara devre dışı bırakabilirsin istemediklerini. ( tabi android core uygulamalarına ve bazı must uygulamalarına hala dokunamayacaksın )

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Dikkatinizi Çektimi Bilmem ama; NEO'da Güncellemeden sonra Fotoğraf kalitesinde bayağı düşme oldu, birde önceden kırmızı göz diye birşey yokken sonradan kırmızı gözle cıkmaya başladı resimler.

Açıkçası bir yolunu bulursam önceki sürüme dönerim.Ama henüz bunu becerecek kabiliyetim yok.(Belki izah eden olursa denerim en azından)

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Açıkcası güncellemeden sonra biraz daha stabil çalışmaya başladı yani eskisi kadar takılma donma olmuyor ama yine de oluyor arada. Bu arada kendi kendine kapanma sorunu çıktı ortaya, bide şarj sizi bilmem ama bende 1 günü bile bitiremez oldum, tamam çok oynuyorum ama bu da normal değil. Ayrıca Samsung 8150'yi buna tercih ederim. Death Racing adlı oyunu 2 telefonda da oynadım, Neo V'de takılmalar oluyor, üstelik telefon bom boş.

8150 daha hafifi felan filan, takas eden olsa değiştiririm açıkcası.

ouzshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mini pro güncellemesini yapan var mı arkadaşlar? telefonumun şu anki halinden menmunum, saçmalayacaksa hiç tenezzül etmeyeyim.

3D-Clan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Sarjım az gitmeye başladı benimde mesajlaşıyorum arada facebook'a giriyorum güncellemeden önce iki gün felan gidiyordu şimdi ise birgün zor dayanıyor :(

useryok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Xperia Neo güncellemesi nihayet geldi. PC üzerinden güncelledim. Şİmdilik bir sorun görünmüyor.

bedelsiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mini pro güncellemesini yapan var mı arkadaşlar? telefonumun şu anki halinden menmunum, saçmalayacaksa hiç tenezzül etmeyeyim.

Ben güncelledim hiç tereddüt etmeden güncelleye bilirsin.sadece güncelledikten sonra fabrika ayrlarına geri getireceksin ondan sonrası mükemmel pilde birazcıkta olsa gelişme mevcut.telefonda bayağı bir yenilik olmuş sanki yeni telefon almış gibi oluyorsun....

imblad3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Live With Walkman (wt19i) ye 3 gün önce yükledim pc companiondan.4.0.4 çok iyide çok da hata var

internette bazen tarayıcının kendi kendine kapanması müzik çaların telefonu çevirdiğinde kapanması ayarlarda birkaç ayarın değiştirilememesi oyunlarda kasmalar olması sildiğin uygulamarı tekrar açılışta silinmemiş olması seni etkilemeyecekse yükle.sürekli olmuyo bu dediklerim arada bir bence günlük kullanımı etkilemiyor ben yükledim bence iyi de ettim ama yeni bir güncelleme daha gelmesi gerekiyor

Telefondan güncelemeyi deneyin ben telefondan günceledim yaklaşık on dakika sürdü hatta daha az :)

Telefondan güncellenilmiyor sadece pc companion

zıppırık

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ya HTC Desire HD ye ne zaman gelecek. Bekle bekle gına geldi. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ouzshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben güncelledim hiç tereddüt etmeden güncelleye bilirsin.sadece güncelledikten sonra fabrika ayrlarına geri getireceksin ondan sonrası mükemmel pilde birazcıkta olsa gelişme mevcut.telefonda bayağı bir yenilik olmuş sanki yeni telefon almış gibi oluyorsun....
tşk'ler bende güncelledim, bir iki ufak takılma haricinde sıkıntı yaşamadım. dediğin gibi pil kullanım ömründe artış var.

Xperia-Arc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xperia arc güncelleyen varmı arkadaşlar herhangi bi sorun varmı ve nasıl güncellednz ?

GRaVeYaRD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Merhabalar, benim bilgisayarda da donuyor tam güncelleme yapacakken restart atmam gerekiyor pc companiondada update servicede de aynı sorun var sen nasıl hallettin hocam anlatırsan sevinirim

GRaVeYaRD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xp de güncelleyen varmı arkadaşlar ? Bende telefon güncellemeye hazırlanırken pc companion ve update service ikiside donuyor sonrada pc donuyor pcyi kapatmak zorunda kalıyorum. cevap verirseniz sevinirim

DeLi_RuzGaR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xp de güncelleyen varmı arkadaşlar ? Bende telefon güncellemeye hazırlanırken pc companion ve update service ikiside donuyor sonrada pc donuyor pcyi kapatmak zorunda kalıyorum. cevap verirseniz sevinirim

usb den kaynaklanıyor. aynısı bendede oldu. usb girişi iki tanedir en azından benim kasada iki tane var. dierine taktım oldu. sende bi taneyse usb driverlerını güncelle düzelir.

GRaVeYaRD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
usb den kaynaklanıyor. aynısı bendede oldu. usb girişi iki tanedir en azından benim kasada iki tane var. dierine taktım oldu. sende bi taneyse usb driverlerını güncelle düzelir.

diğer usb lerde denedim ama sonuç aynı malesef program donuyor ve sonrasında pc donuyor. kafayı yemek üzereyim