Sonunda İos'tan kurtuluyorum

mirai

Asistan
4 yıldır İos kullanıyorum ama son zamanlarda beni çileden çıkardı. Bende artık Android ailesine katılacağım. S7 serisinden birini almak istiyorum. Edge çok farklı çok güzel ama ekranın o kadar büyük olmasına gerek yok gibi ayrıca biraz fazla yüksek gibi. Yanlış mi düşünüyorum? Siz ne dersiniz?

Ɲevermore

Profesör
Yanlış dünüşüyorsun eğer sadece bir telefonu 4 yıl dayandıysa iyi şimdi şöyle bişe var ben iPhone 6 Plus'tan LG G4'e geçmiştim hatalı bir kararla daha sonra tekrar bir hata yapıp Note 5 aldım ha sorarsan memnun musun diye memnunum lakin iOStaki o uygulama stabilitesi yok Facebook olsun başka bir uygulama olsun sırf uygulama için iOS diyenlerdenim ben

Alecont

Profesör
4 yıllık bir telefonun seni çileden çıkarması normal androidler 4 yıl dayanıyor mu bak bakayım. İlla android alacaksan s7 de sanırım o kadar yıl götürür seni ama 4 yıl sonunda her telefon seni çileden çıkartır yapacak bir şey yok.

Tys23

Dekan
:D Çok çılgın bi arkadaş 4 yıldan sonra normal android'de 1 yıldan sonra çileden çıkıyon. Note 5 kullanan abimiz satıp 6s+ aldı note 5 telefon mu dedi bildiğin subay adam :D

Alecont

Profesör
:D Çok çılgın bi arkadaş 4 yıldan sonra normal android'de 1 yıldan sonra çileden çıkıyon. Note 5 kullanan abimiz satıp 6s+ aldı note 5 telefon mu dedi bildiğin subay adam :D
Note 5 iPhone 6s Plus tan her açıdan daha iyi niye öyle demiş anlamadım. Ne kötülüğünü görmüş öyle mükemmel bir telefonun?

mirai

Asistan
4 yıllık bir telefonun seni çileden çıkarması normal androidler 4 yıl dayanıyor mu bak bakayım. İlla android alacaksan s7 de sanırım o kadar yıl götürür seni ama 4 yıl sonunda her telefon seni çileden çıkartır yapacak bir şey yok.
4 yıldır aynı telefon değil 4s ve 5s ile geçti

tachyon

Doçent
6 Yıllık HTC telefonumda ikinci hat takılı olarak sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Son 1.5 senedir de Zenfone 5'i asıl telefonum olarak kullanıyorum. Cihazları insan gibi kullanırsanız hiç bir problem çıkmaz. Ayfon denilen cihazlar son derece sınırlı kabiliyetleri olduğu için sorunsuz çalışıyorlardı ancak son bir kaç yıldır onlardan daha fazla şikayet gelmeye başladı.

mirai

Asistan
H
6 Yıllık HTC telefonumda ikinci hat takılı olarak sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Son 1.5 senedir de Zenfone 5'i asıl telefonum olarak kullanıyorum. Cihazları insan gibi kullanırsanız hiç bir problem çıkmaz. Ayfon denilen cihazlar son derece sınırlı kabiliyetleri olduğu için sorunsuz çalışıyorlardı ancak son bir kaç yıldır onlardan daha fazla şikayet gelmeye başladı.
haklısın bir kaç yıldır işi çok bozdu

islimetin

Üyecik
Samsung mu ? Bence uzak dur Android olarak Sony tavsiye derim özellkike X serisi bence yeni bir seri getirmekle en iyisini yaptı Sony. Bende İphone'dan kurtulup Sony aldım pişman olduğumu hatırlamıyorum.

mirai

Asistan
Samsung mu ? Bence uzak dur Android olarak Sony tavsiye derim özellkike X serisi bence yeni bir seri getirmekle en iyisini yaptı Sony. Bende İphone'dan kurtulup Sony aldım pişman olduğumu hatırlamıyorum.
Bence X serisi orta düzey kullanım sunacak. Ben z6 dan umutluyum