Sonunda İos'tan kurtuluyorum

Bu konuyu okuyanlar

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
4 yıldır İos kullanıyorum ama son zamanlarda beni çileden çıkardı. Bende artık Android ailesine katılacağım. S7 serisinden birini almak istiyorum. Edge çok farklı çok güzel ama ekranın o kadar büyük olmasına gerek yok gibi ayrıca biraz fazla yüksek gibi. Yanlış mi düşünüyorum? Siz ne dersiniz?

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Yanlış dünüşüyorsun eğer sadece bir telefonu 4 yıl dayandıysa iyi şimdi şöyle bişe var ben iPhone 6 Plus'tan LG G4'e geçmiştim hatalı bir kararla daha sonra tekrar bir hata yapıp Note 5 aldım ha sorarsan memnun musun diye memnunum lakin iOStaki o uygulama stabilitesi yok Facebook olsun başka bir uygulama olsun sırf uygulama için iOS diyenlerdenim ben

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
4 yıllık bir telefonun seni çileden çıkarması normal androidler 4 yıl dayanıyor mu bak bakayım. İlla android alacaksan s7 de sanırım o kadar yıl götürür seni ama 4 yıl sonunda her telefon seni çileden çıkartır yapacak bir şey yok.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
iPhone 6S alıp keyfine bak ;)

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
:D Çok çılgın bi arkadaş 4 yıldan sonra normal android'de 1 yıldan sonra çileden çıkıyon. Note 5 kullanan abimiz satıp 6s+ aldı note 5 telefon mu dedi bildiğin subay adam :D

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
:D Çok çılgın bi arkadaş 4 yıldan sonra normal android'de 1 yıldan sonra çileden çıkıyon. Note 5 kullanan abimiz satıp 6s+ aldı note 5 telefon mu dedi bildiğin subay adam :D
Note 5 iPhone 6s Plus tan her açıdan daha iyi niye öyle demiş anlamadım. Ne kötülüğünü görmüş öyle mükemmel bir telefonun?

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
4 yıllık bir telefonun seni çileden çıkarması normal androidler 4 yıl dayanıyor mu bak bakayım. İlla android alacaksan s7 de sanırım o kadar yıl götürür seni ama 4 yıl sonunda her telefon seni çileden çıkartır yapacak bir şey yok.
4 yıldır aynı telefon değil 4s ve 5s ile geçti

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Al androidi 4 senede 4 telefon değiştirirsin...

tachyon

Doçent
Reaksiyon puanı
59
6 Yıllık HTC telefonumda ikinci hat takılı olarak sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Son 1.5 senedir de Zenfone 5'i asıl telefonum olarak kullanıyorum. Cihazları insan gibi kullanırsanız hiç bir problem çıkmaz. Ayfon denilen cihazlar son derece sınırlı kabiliyetleri olduğu için sorunsuz çalışıyorlardı ancak son bir kaç yıldır onlardan daha fazla şikayet gelmeye başladı.

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
H
6 Yıllık HTC telefonumda ikinci hat takılı olarak sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Son 1.5 senedir de Zenfone 5'i asıl telefonum olarak kullanıyorum. Cihazları insan gibi kullanırsanız hiç bir problem çıkmaz. Ayfon denilen cihazlar son derece sınırlı kabiliyetleri olduğu için sorunsuz çalışıyorlardı ancak son bir kaç yıldır onlardan daha fazla şikayet gelmeye başladı.
haklısın bir kaç yıldır işi çok bozdu

islimetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Samsung mu ? Bence uzak dur Android olarak Sony tavsiye derim özellkike X serisi bence yeni bir seri getirmekle en iyisini yaptı Sony. Bende İphone'dan kurtulup Sony aldım pişman olduğumu hatırlamıyorum.

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Samsung mu ? Bence uzak dur Android olarak Sony tavsiye derim özellkike X serisi bence yeni bir seri getirmekle en iyisini yaptı Sony. Bende İphone'dan kurtulup Sony aldım pişman olduğumu hatırlamıyorum.
Bence X serisi orta düzey kullanım sunacak. Ben z6 dan umutluyum

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Yarın akşam black onyx edge telefonumu elime alıyorum. Her şey için teşekkürler

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
4 yıldır İos kullanıyorum ama son zamanlarda beni çileden çıkardı. Bende artık Android ailesine katılacağım. S7 serisinden birini almak istiyorum. Edge çok farklı çok güzel ama ekranın o kadar büyük olmasına gerek yok gibi ayrıca biraz fazla yüksek gibi. Yanlış mi düşünüyorum? Siz ne dersiniz?
Öncelikle Android'e geçince ciddi derece de rahatlayacaksın.Telefona gelince ekran boyutuna magazalar'da bak uygun gördüğünü al derim..

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Öncelikle Android'e geçince ciddi derece de rahatlayacaksın.Telefona gelince ekran boyutuna magazalar'da bak uygun gördüğünü al derim..
Aslında s6 ve s6 edge gibi ekran boyutu aynı kalsaydı çok daha iyi olurdu. Telefonu tek elle kullanmaya çok alıştım hatta screenshot yaparken bile tek el kullanırdım. Ekran boyutu evet büyük ama ekran gövde oranı ve arkanın bir nebze olsun kavisli olması o açığı kapatıyor gibi. Alışmak tabii zor olacak ama gönül isterdi ki ekran boyutu aynı kalarak kavisli yapmaları. Teşekkürler

ongbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
46
Arkadaşım telefonun tek elle kullanılması konsepti çok gerilerde kaldı. Bunu aşmamız lazım, tek elle kullanılacak kadar küçük ekranlı telefonlar bugünkü multimedya ihtiyacını karşılamıyor. Steve Jobs' ın modası geçmiş fikirlerinden biri olarak görüyorum, her ne kadar kendisine çok saygı duysam da. Tek elle kullanmak çoğunlukta araba kullanırken duyulan bir ihtiyaç. Sen de en çok kullandığın sembolleri sağ alta köşeye doğru yerleştir, olsun bitsin :)

islimetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bence X serisi orta düzey kullanım sunacak. Ben z6 dan umutluyum
Sony kendi açıklama yaptı Z serisi bitti diye. X serisi ile devam edilecek. Yeni arayüz yeni tasarım yeni bir Sony bakalım neler olacak. Sony akıllı telefon fabrikası kurmaya hazırlanıyordu en son bana göre bi 5 yıl sonra herkesin elinde bir Sony olacak.

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Sony kendi açıklama yaptı Z serisi bitti diye. X serisi ile devam edilecek. Yeni arayüz yeni tasarım yeni bir Sony bakalım neler olacak. Sony akıllı telefon fabrikası kurmaya hazırlanıyordu en son bana göre bi 5 yıl sonra herkesin elinde bir Sony olacak.
Neden olmasin

Egosiesta

Doçent
Reaksiyon puanı
70
Bence hayatınızın hatasını yaptınız :) maxsimum 2 ay sonra geri doneceksiniz :D

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Arkadaşım telefonun tek elle kullanılması konsepti çok gerilerde kaldı. Bunu aşmamız lazım, tek elle kullanılacak kadar küçük ekranlı telefonlar bugünkü multimedya ihtiyacını karşılamıyor. Steve Jobs' ın modası geçmiş fikirlerinden biri olarak görüyorum, her ne kadar kendisine çok saygı duysam da. Tek elle kullanmak çoğunlukta araba kullanırken duyulan bir ihtiyaç. Sen de en çok kullandığın sembolleri sağ alta köşeye doğru yerleştir, olsun bitsin :)

İbretlik tespit tebrikler :) 4inç nedir yahu :)