Son Dakika Robinho Beşiktaş'ta Hayırlı Olsun

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Arkadaşlar Muhasebeciliği bırakalım...
halk olarak biliyorum çok severiz başkasının cebinin hesabını yapmayı...

Hatta bir atasözümüz dahi vardır Zenginin Malı Züğürtün Çenesini Yorar Diye...

Beşiktaş'ın okumuş etmiş, tecrübeli muhasebecileri illaki vardır...
Onlar yapmışlardır hesaplarını...

Bazı renkliler çok para diyebilirler desinler...
Bazı renkiller oynamaz diyebilirler desinler
Bazı renklileri susturamazsınız onlar Messi yi C.Ronaldo yu getirsenin kulp takarlar...

Biz taraftar olarak üzerimize düşüen vazifeyi yapalım...
Bütçemize göre bir anahtarlık, bir bileklik, atkı, forma gücümüz ölçüsünde ORİJİNAL LİSANSLI ürünler alalım... Gerisi ni muhasebeciler düşünsün...

Biz Q7 nin Guti nin Robinho nun keyfini sürelim... :)

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
31.5 milyon eurodan bahsediliyor artık külüp Demirören in oldu :D

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
26 milyon euro ya anlaşıldı diye biliyorum

palam

Doçent
Reaksiyon puanı
4
doğruysa bu kadro ile artık beşiktaşın avrupa lig kupasını alması gerek. darısı diğer türk takımlarımızın başına

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Gelirse türk futbolu adına iyi olur ama resmi siteden görmeden daha kesin bir şey söylenemez türkiyede böyle haberler çok oluyor

mperk

Profesör
Reaksiyon puanı
55
khjgf.jpg

mikemmellll :clover::clover:

holigans

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar Muhasebeciliği bırakalım...
halk olarak biliyorum çok severiz başkasının cebinin hesabını yapmayı...

Hatta bir atasözümüz dahi vardır Zenginin Malı Züğürtün Çenesini Yorar Diye...

Beşiktaş'ın okumuş etmiş, tecrübeli muhasebecileri illaki vardır...
Onlar yapmışlardır hesaplarını...

Bazı renkliler çok para diyebilirler desinler...
Bazı renkiller oynamaz diyebilirler desinler
Bazı renklileri susturamazsınız onlar Messi yi C.Ronaldo yu getirsenin kulp takarlar...

Biz taraftar olarak üzerimize düşüen vazifeyi yapalım...
Bütçemize göre bir anahtarlık, bir bileklik, atkı, forma gücümüz ölçüsünde ORİJİNAL LİSANSLI ürünler alalım... Gerisi ni muhasebeciler düşünsün...

Biz Q7 nin Guti nin Robinho nun keyfini sürelim... :)

+1:thumbup1:

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
saolun siz bizi kendimizden daha çok düşünüyosunuz zaten:)
valla sen ne düşünürsen düşnde ilerde Demiirören sorunu bir hayli başınızı ağrıtacak ama yine de sen kendi bildiğini okuyacaksın ben neyinizi düşünüyüm allah aşkına görünen köy klavuz istemez

holigans

Asistan
Reaksiyon puanı
3
valla sen ne düşünürsen düşnde ilerde Demiirören sorunu bir hayli başınızı ağrıtacak ama yine de sen kendi bildiğini okuyacaksın ben neyinizi düşünüyüm allah aşkına görünen köy klavuz istemez

arkadaşım Demiörenin bi bildiği olmasa bu kadar borcun altına girermi Varki para alıyoruz hem olmasada kimene bizim başımız ağrıyacak seninmi

MysteЯio

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
88

Transfer gerçekleşirse sponsor desteğiyle olacağını söylemekten dilimizde tüy bitti.Bunun karşılığında klübümüzün formasına veya reklam panolarına M-Oil reklamı alacağıda bilinen bir durum,bunları görmemezlikten geliyorsun ama sanada hak vermek lazım,spor bölümünde Beşiktaş'ın transferlerini gölgelemeye çalışmak gibi bir misyonun var.Mümkünse kendi takımınla ilgilen.

mperk

Profesör
Reaksiyon puanı
55
Böyle bir dedikodu olmaz olamaz
Belli ki almşlar ..

holigans

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Son günlerde resmi internet sitemizden birçok kez Robinho transferine ilişkin, gündemimizden düştüğüne dair açıklama yapmamıza rağmen halen bu oyuncunun transferi hakkında haberler yayınlanmaktadır. Birkez daha ve net bir dille açıklama yapma gereği duyduk:

Robinho her Beşiktaşlının kadrosunda görmek isteyeceği bir oyuncudur. Ancak Robinho ve benzeri futbolcuların transferini sponsor vasıtası olmadan gerçekleştirmek, kulübümüzün mali yapısını ve iç dengelerini bozacağı düşüncesi ile gündemimizden düşmüştür. Bugün için böyle bir sponsorluk teklifi de gelmediğinden Robinho transferi söz konusu değildir

BEŞİKTAŞ JK

Beşiktaş | Haber 1903 - Beşiktaş`ın Kalbi - KULÜPTEN ROBİNHO AÇIKLAMASI

Çıldırdık Artık Yeter Hergün Başka Bi haber Demirören İntikamınımı Alıyo Anlamadım Off

holigans

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Gcelalkolot_ozel.jpg

Beşiktaş`ın eski yöneticilerinden Celalaettin Kolot Robinho`nun Pazartesi günü başkanın özel uçağı ile İstanbu`a getirileceğini söyledi. 1903radyo`da yayınlanan Maçın Ardından programına telefon bağlantısı ile katılan Kolot şunları söyledi;

"Benim edindiğim bilgilere göre Robinho transferi bitti. Bir aksilik çıkmazsa başkan özel uçağı ile pazartesi günü İstanbul`a getirecek.
Ama ben Robinho transferine karşıyım. Çünkü ekmek yediği takıma ihanet etmiş kaçmış bir adam o. Böylesine bir futbolcunun Beşiktaş`a neler yapacağını bilemezsiniz. Son dönemde ilginç şeyler oluyor. Transferleri ne kadar yalanlarsakl o kadar gerçek oluyor."

"Beşiktaş İBB karşısında aldığı yenilgide en büyük pay Schuster`in. Beşiktaş yöneticilerinin Frank Rijkard`ı Bern Schuster`e örnek göstermesi gerekiyor. O da Hollandalı teknik adamın hatalarını tekrarlıyor. Türkiye`yi iyi tanımıyor. Schuster`in Tayfur gibi ülke futbolunu ve rakipleri tanıyan ona yol gösterecek bir yardımcıya ihtiyacı var. Tayfur`dan mutlaka faydalanmalı. Ayrıca maç önceleri kamp yapmaması da Beşiktaş`a pahalıya mal olmaya başladı. Rijkard`da bu yanlışı yapmış sonra doğruyu bulmuştu. Schuster`in rotasyondaki hataları da pahalıya patladı. Guti`yi en azından daha erken oyuna alabilirdi. Zapotocny`nin de kadroya alınmaması büyük yanlış. Ayrıca Alman Hoca Tigana`nın yanlışını da tekrarlamaya devam ediyor. Tigana`da çizgi defansta ısrar etmiş ve sonuç iyi olmamıştı. Bugün de görüldü ki çizgi defans takıma büyük zarar veriyor."

HABER1903

Beşiktaş | Haber 1903 - Beşiktaş`ın Kalbi - `ROBINHO`NUN UÇAĞI HAZIR BEKLİYOR`

Lig tv Açıkladı
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1165619316955&ref=mf