Son Dakika Robinho Beşiktaş'ta Hayırlı Olsun

holigans

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Beşiktaş Helsinki Spiker Ağzından Kaçırdı Quaresma Guti Robinho Gibi Oyuncuları Transfer Etti Dedi Sonrada Robniho Gündeme Falan Geliyor dedi Ama Bence Kıvırdı :D

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Resmi sitelere baktım da tam kesin değil.
Geçenki gibi olmasın, sonra Fenere giden,
Adı dilimin ucunda unuttum.

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
schusteri duydunuz. robinho nun barcelona ya gitme ihtimali varmış bence bu haberi geçelim artık.

helsinki maçının sonrasında açıklama yaptı ve hepsini dinledim. gelmez diyor. robinho yu almayalım bence zaten. ah carew, vah carew.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
öyleyse buna nedicen

Robinho - Vikipedi

Klube bak Ne yazıyor

Vikipedi'yi herkes kafasına göre değiştirebilir.

Schuster ufak tefek bir golcü istiyormuş.
Schuster: "Ben açık açık golcü istiyorum. Beşiktaş`a yakışır bir golcü istiyorum. Bana lazım olacak işimize yarayacak bir isim istiyorum. Bobo ve Nobre gibi yapılı güçlü bir santrafor istemiyoruz. Daha ufak tefek bir golcü istiyoruz. Robinho biraz zor Barcelona`ya gitme ihtimali var." diyerek sözlerini tamamladı.

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
1 eylül transfer dönemi bitmiyormu evet 1 eylülde bitiyor ozman sabredin 1 eylülden sonra konuşun gelmezse yok messide geliyormuş falan filan robinho geldimi ne diceksiniz merak ediyorum

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
1 eylül transfer dönemi bitmiyormu evet 1 eylülde bitiyor ozman sabredin 1 eylülden sonra konuşun gelmezse yok messide geliyormuş falan filan robinho geldimi ne diceksiniz merak ediyorum

aldığını idda ettiğin uydurma haberi savunmak istiyosun anlıyorum.daha geçen yorumlarında helsinki maçından sonra yada ertesi gün öğlen açıklanıcak falan diye yazıyodun.çok önemli forumlardan kaynakların varmış.şimdi diyosun 1 eylülü bekleyin!!!

hatta söylediğin şeylerin arkası açık.robinho futbolu bırakana kadar bekleyelim.eğer gelmesse beşiktaşa ozaman yorum yaparız.

bir beşiktaşlı olarak sizin gibileri görünce ülüyorum.takımımıza antipatiyle bakıyo dışarıdan bakanlar.

gelsin ozaman sevinin.gemeden yıktınız dünyayı

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Serdal Adalı 26 ağustos tarihinden sonra Yeni Transfer açıklanacak dedi... Yani Helsinki Rövanş maçına kadar açıklama beklemiyoruz...

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
aldığını idda ettiğin uydurma haberi savunmak istiyosun anlıyorum.daha geçen yorumlarında helsinki maçından sonra yada ertesi gün öğlen açıklanıcak falan diye yazıyodun.çok önemli forumlardan kaynakların varmış.şimdi diyosun 1 eylülü bekleyin!!!

hatta söylediğin şeylerin arkası açık.robinho futbolu bırakana kadar bekleyelim.eğer gelmesse beşiktaşa ozaman yorum yaparız.

bir beşiktaşlı olarak sizin gibileri görünce ülüyorum.takımımıza antipatiyle bakıyo dışarıdan bakanlar.

gelsin ozaman sevinin.gemeden yıktınız dünyayı

Bir Beşiktaşlıysan, başka bir Beşiktaşlıya karşı böyle kırıcı olma arkadaşım..:)
Ben de kesinleşmeden, sağdan soldan alınan duyumlarla gaza gelmenin üzücü sonuçlar doğurabileceğini söyledim bu sayfalarda. Hem de defalarca... Ancak yine de heyecanına yenik düşen arkadaşlarımız dayanamıyor. Ne yapsınlar bu isimler karşısında heyecanlanmamak mümkün değil. Elbruz'un söylediği ve daha önce Adalı'nın da birkaç defa belirttiği gibi ''Beşiktaş elemeyi geçip gruplara kalırsa, yeni bir forveti daha Beşiktaş'a kazandıracağız'' açıklaması için son tarih 26 Ağustos. Hepimiz bekleyip ne olacağını görelim. Biraz daha sabır.

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Bir Beşiktaşlıysan, başka bir Beşiktaşlıya karşı böyle kırıcı olma arkadaşım..:)
Ben de kesinleşmeden, sağdan soldan alınan duyumlarla gaza gelmenin üzücü sonuçlar doğurabileceğini söyledim bu sayfalarda. Hem de defalarca... Ancak yine de heyecanına yenik düşen arkadaşlarımız dayanamıyor. Ne yapsınlar bu isimler karşısında heyecanlanmamak mümkün değil. Elbruz'un söylediği ve daha önce Adalı'nın da birkaç defa belirttiği gibi ''Beşiktaş elemeyi geçip gruplara kalırsa, yeni bir forveti daha Beşiktaş'a kazandıracağız'' açıklaması için son tarih 26 Ağustos. Hepimiz bekleyip ne olacağını görelim. Biraz daha sabır.

Bu sağduyulu ve samimi sözlerine can-ı gönülden destek veriyorum.:clover:

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36

destek verdiğin için teşekkür ederim

recai abiyi bilen biliyordur ben o garanti veriyor diye bu kadar net konuşuyorum 1 eylülü bekleyin demiyorum ama transfer dönemi kapanmadan çoğu kişi olumsuz düşünüyor herkes hemen gelsin istiyor ama gidip sabriyi veya caneri almıyoruz aldığımız kişi dünya yıldızı doğal olarak zor oluyor ben sadece bu sezondan bahsediyorum bu sezon giycek diyorum

ayrıca niye gelmesin robinho q7 ve guti geldikten sonra

holigans

Asistan
Reaksiyon puanı
3

+1 :thumbup1:

sinekvale

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bunu ben 1 ay önce yazdım foruma

3+1 yıllık mukavele yapıldı ama henüz daha bitmedi fırtına )))))

Beşiktaş'a hayirli olsun tabii turk futbolunada bu adam dünyadaki suan en iyi 5 arasında..ama tabii bı dia stoch niang olamassss)))

Reaksiyon puanı
2,146
khjgf.jpg

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Olur da bu sene UEFA gelirse ibra niye gelmesin :) Yıldızlar karması oluruz bea :D

Şimdilik rüya ilerde inşallah gerçek olacak :)