Sergen Yalçın hakkındaki bilgiler,yorumlarım ve beklentilerim.. Siz katılıyor musunuz

Bu konuyu okuyanlar

Ali Uncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Sergen Yalçın tam adıyla Ali Rıza Sergen Yalçın hakkındaki yorumlarım beklentilerim
(Kesin doğruluğunu kanıtlayamadım bu sebeple Ali Razı mı bilmiyorum.)
Daha önceki yazılarımda okumuşsanız ben Fenerbahçeliyim ve bendeki lacivert sarı renkler tutku..
Bu sene Süper lig şampiyon tahminim oranlar değişse de BJK olacağı yönünde (Tansuspor a olan bu destek böyle devam ederse kötü olan düşüncelerin kanıtlanarak ligi ve siyaseti mahvedeceğinden sürmeyeceği kanısında olduğumu söylemeliyim..) Gözüken bundan böyle Sergen konuşacağız.(neden Fenerbahçe tutkunu olarak güvenmiyorsun renklerine derseniz şampiyonlar belli olmadan bu konuda cümle cümle kişilerin ağzından sebepleri ile ilgili size konu açacağım.) Sergen Yalçın hakkında derlediğim bilgiler üzerinden yorumlama yapacağım yorumlarınızla bana farklı bakış açıları kazandırırsanız sevinirim.

Neden Sergen Yalçın

Şuraya Sergen Yalçın ın bilgilerini ( bilgiler Wikipedia dan ) bırakıyorum ve forumda da konu olduğunu belirtmeden geçmiyorum.

(( Sergen Yalçın olarak bilinen orta saha pozisyonunda oynamış futbol yorumcusu, teknik direktör ve eski milli futbolcudur. 10 yaşında girdiği Beşiktaş altyapısından A takıma kadar yükselmiş olup 15 yıl kulüp için ter dökmüştür.Sergen’i 15 saniye izleyip Beşiktaş'a kazandıran Serpil Hamdi Tüzün'ün direktifi doğrultusunda her gün deftere 10 tane gol pozisyonu çizdiğini ve onları uyguladığını söylemiştir. 1997 yılında kulüpten ayrılmıştır ve 2002 yılında tekrar Beşiktaş'a dönmüştür.Türkiye'de dört büyüklerin formalarını giymiş iki futbolcudan ilkidir. Beşiktaş'ın 100. yılında şampiyon olan kadronun en çok gol atan futbolcusu olmuştur. Sezonun 33. haftasındaki Beşiktaş ve Galatasaray arasında oynanan maçta 100. yıl şampiyonluğunu getiren golü atarak, Ercan Taner'in klasikleşmiş Sergen attı, şampiyonluk geldi sözünü hayata geçirmiştir. BJK ’da Yönetim Kurulu Başkanlığı, Divan Kurulu Başkanlığı ve Yönetim Kurulu üyeliğinde bulunmuş yöneticilerin, medya temsilcilerinin ve taraftarların verdiği oylar sonucu 2003'de 100 yılın en iyi futbolcularından seçilerek gümüş 11'e girmiştir. 2003'de Türkiye'de Yılın Futbolcusu seçilmiştir. 2002 yılında geldiği Beşiktaş'tan 2006 yılında ayrılmıştır. Beşiktaş'ın teknik direktörlüğünü yapmaktadır.))

Dinlediğim izlediğim öğrendiğim kadarıyla yorumlarım,

İlk bakışta Sergen Yalçın ı harcadılar diyen yorumcuları dinledik fakat stattaki karşılama yani taraftar desteği tamamıyla oyuncuları ateşleyeceği izlenimini herkesin düşüncelerine işledi.En iyisi belli süre içerisinde değerlendirelim acele mi davrandık harcandı yorumları yapmaya diyerek yorumcuları duraksatmayı başardı BJK yönetimi. BJK yönetimi diyorum çünkü stattaki karşılama arkasında yönetiminde büyük etkisi olduğu kanısındayım..Gelelim yine Sergen Yalçın a.. Sergen Yalçın ı sevmeyen olmadığını adamın her kulüpte pişman etmediği yöneticiler olduğunu tahmin edebilirsiniz.. Sergen bugüne kadar teknik direktörlükte herhangi parlama yapmasa da parlayacağı kanısında olduğumu söylüyorum (Sergen Yalçın futbolda ünlüydü fakat T.D. de henüz o futbolculukta ki seviyeye gelmedi BJK büyük adım işte sevilme bu noktada işe giriyor menajerden iyi bu sevilme işi düşünsenize neredeyse tüm kulüplerin taraftarında sevildiğinizi.. Parlama elinde bile olmaz hele büyük kulübe gelmişsen) Perşembe günü gelecek olası maç tekrarı BJK yı hani şu şampiyonluk oranları var ya bana kalırsa bitime yakın olan BJK FB derbisinin önemini gün yüzüne çıkaracaktır. Belki ucundan kıyısından yine Fenerbahçe ye geldi konu diyeceksiniz.. Fenerbahçeliyim şampiyon olmasını istiyorum Fenerbahçe nin fakat tahminlerim böyle.. Yorumlarımın değişebileceğini yeni yorumlara açık olduğumu söyleyebilirim.görüşürüz..