Sokakta kaldm

Bu konuyu okuyanlar

alicia

Doçent
Reaksiyon puanı
2
anne sana hiç bu kadar kızmamıstım anahtarı vermeyi unuttun ve ben dısarıda kaldım aglamak istiyorum  :-[ :(

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
küçük emrah :D :D

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Hani erkekleri yok etmek istiyordun ya daha dur bakalım başına neler gelicek :p :D

Bu arada dışarda kalman kötü olmuş :(

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
her zaman bir yedek anahtar üstümüzde taşımalıyız bence...

Reaksiyon puanı
0
bende çok dışarıda kaldım ama güzel oluyo oturuyosun boş boş sokakta kaldırımda gelen geçeni seyrediyosun düşünüyosun falan aslında herkez dışarda kalmalı

aydogan

Asistan
Reaksiyon puanı
3
kübra alioğulları dedi ki:
bende çok dışarıda kaldım ama güzel oluyo oturuyosun boş boş sokakta kaldırımda gelen geçeni seyrediyosun düşünüyosun falan aslında herkez dışarda kalmalı
çok pollyanna gördüm seni

spetan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
annneye suç bulmayın..sorumlu olmayı öğrenin..insan evinin anahtarını üstünde taşımalı ..

Reaksiyon puanı
0
ya tam tersi ben hiç olumlu düşünmem polyanna falanda degilim ben tam tersi bütün olaylara karamsar bakarım yani gerçekçiyim ama
bu mesajı yazdıktan sonra bende dışarda kaldım ve sabahleyin erken uyandıgım için merdivenlerin üstünde uyuya kaldım tam bi rezillik her tarafım agırdı durdu bide tam dalsaydım uykuya tepe taklak olurdum mermerler kanımla yıkanırdı herhalde
bu arada ben tatile gidiyom herkeze by

Özlem Çelik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
annemde bi gün bana kızıp beni eve kilitlemişti inat bu ya çıkacam o evden ikinci kattaydık. aşağıda kum vardı balkonun altında ama yinede yüksekti atladım aşağıya çocukluk işte ters atladım sırtımın üstüne bi kaydım az kalsın belim kırılıyodu valla verilmiş sadakam varmış

mekanrock

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Özlem seni tebrik ediyorum ölü konuyu dirilttiğin için.. sende çok yaramazmışsın be:D

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
annemde bi gün bana kızıp beni eve kilitlemişti inat bu ya çıkacam o evden ikinci kattaydık. aşağıda kum vardı balkonun altında ama yinede yüksekti atladım aşağıya çocukluk işte ters atladım sırtımın üstüne bi kaydım az kalsın belim kırılıyodu valla verilmiş sadakam varmış

çocukken nası sadaka verdin ben onu anlamadım :D

lanetolsunsize

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hey dostum üzülme hey lanet olası yaratık üzülmene gerek yok hayat güzel keyfine bak sen anahtar bulujam ben sana.