Yardım Sokağımda Fiber Yok Nasıl Getiririm.

Bu konuyu okuyanlar

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Arkadaşlar mesafe ölçüm google haritalarda fiber olan yer ile aramada 98 metre mesafe olduğunu söyledi. Sokağamıza 1-2 sene önce vdsl(evet vdsl) döşendi. Döşeyen firma türk telekomdu. Ben adresime fiber interneti nasıl getirebilirim.(Not 98 metre dediğim yerdeki fiber türk telekomun.)

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Müşteri hizmetleriyle görüştünüzmü?

Reaksiyon puanı
8,012
1 kullanıcı için o kadar masrafa girmez firma. İmza toplayıp kalabalık bir grup olduğunuzu belirtip başvuru yapmalısınız. O da değerlendirilip yapılır kesin yaparlar demiyorum.

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Yani imza toplanabilir bakıcam uğraşılmaz değmez birşeyse yaptığıma paşa paşa vdsl kullanırım

Reaksiyon puanı
158
telekom alt yapıyı (fiberi) sen istemesende her yere taşıyor. belki sizin oraya daha gelmemiştir. vdsl zaten senin yakınlarına kadar gelen bir fiber olduğunu gösterir. binaya olan kısım bakır kablo
Mesaj otomatik birleştirildi:

binanın çoğunluğu istemeli ve binanıza fiber kurdurmalısınız(ana kutu) sanırım ücretli.

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Buradaki çoğu ev müstakil sokağa getirmek istiyorum erişim kutusu sokağın ortasında biraz ilerisinde başka sokağa çıkıyor o sokakta erişim kabini var
telekom alt yapıyı (fiberi) sen istemesende her yere taşıyor. belki sizin oraya daha gelmemiştir. vdsl zaten senin yakınlarına kadar gelen bir fiber olduğunu gösterir. binaya olan kısım bakır kablo
Mesaj otomatik birleştirildi:

binanın çoğunluğu istemeli ve binanıza fiber kurdurmalısınız(ana kutu) sanırım ücretli.

Reaksiyon puanı
158
bu hizmeti sağlamaları için telekonla konuş .müstakil ise imza sorunun yok. ama tek bir eve fiber getirmek isterler mi bilemem . sonuçta apartman olsa hani bir sürü kullanıcı olacak bir sürü para demek. olaya bu açıdan da baktım:

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
bu hizmeti sağlamaları için telekonla konuş .müstakil ise imza sorunun yok. ama tek bir eve fiber getirmek isterler mi bilemem . sonuçta apartman olsa hani bir sürü kullanıcı olacak bir sürü para demek. olaya bu açıdan da baktım:
Hayır sokaktan imza toplamaktan bahsediyorum muhtar yardımı ile zaten 2 kişi hariç herkes ttnet kullanıyor burda.

Reaksiyon puanı
158
alt yapı heryerde türk telekom zaten superonline var birde o kendi alt yapısı var bazı yerlerde. neyse olmayacak gibi değil olur bence.