SM-9000Q VS CASPER VİA A4 128GB oyun performansı

Bu konuyu okuyanlar

Gecemavisi41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung note 3 32 gb 3 gb versi̇yon kullanicisiydim telefon hala sikintisiz çalişiyor pubg cod oyunatir telefon ekranin samsungg yazan yeri̇ cayir cayir yaniyor kendi̇nden öyle gali̇ba :d neyse efenim bende yeni nesil damla çentikli telefon istiyordum sınıftaki arkadaşlarda hepsinin telefonlar çentikli son model benim en eski benimkisi neyse telefon alıyım dedim para birktirdim önüme casper via a4 al dediler 128 gb versiyonunu aldım sdn youtube dan baktım telefona hoşuma gitti gerek tipi benlik telefon diyorum aldım neyse hepsiburdadan 5 gün içinde geldi 2100 tl fiyatı vardı şuan 2700 tl olmuş neyse gta san andreas yükliyim dedim perfomnasını test ediyim dedim açtım oyunu biskilete binicem ekran pixel pixel görüntü low olurya en lowda kaplamalar berbat gta v açarsınızya en düşük ekran çözünürlüğünde pixeel pixel olur aynı öyle lan dedim bune böyle cod pubg oyunatıyor sıkıntısı yok telefon gta sa yı açmadı telefon dalga geçti resmen benimle note 3 te açılan oyun yeni nesil telefonda açmadı ha bu arada gpu daha yüksek cpu olsun ram işlemcisi romu üstün note 3 den işte note 3 cayır cayır oyunatan oyun via a4 te açılmadı çok şaşkınım bi uyuz olduğum konu bu telefona android q 10 geldi işte güncelleme yaptım bi 10 dakika ekran via yazısında kaldı ilk başta korktum tabi eywah dedim telefon bozuldu sonra açıldı sıkıntısı yok kapatım telefonu işte komple açtım sonra telefon 3 5 dakikada açılıyor sanki 128 gb yerini kullanıyom full daha 80 gb boş zaten telefon 5 dakikada açılıyor çok saçma bi durum Ghz yüksek arkadaşlar bakin i̇nternetde baktim karşilaştirdim telefon geç açiliyor gtalari oyunatmiyor